Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 00:50:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 173968 пъти)
 
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 22, 2008, 12:32:32 »

Този магазин на "Републиканска" не е ли на "Романтика" ?
А някой знае ли нещо за сватбената агенция , която е на "Републиканска"?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 22, 2008, 12:34:23 »

Ето, знаех си че съм объркала марката.  beating beating beating Наистина е на Романтика, много се извинявам за грешното инфо. give_rose give_rose give_rose
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 22, 2008, 12:37:40 »

А някой знае ли нещо за сватбената агенция , която е на "Републиканска"?
Не съм влизала, но отвън не изглежда зле. Изчакай малко да видиш момичетата какво ще споделят.Някъде по темите имаше отзиви - лоши - за една агенция, но не и помня името. А мисля че имаше и някой, който ги е обходил агенциите в Бургас, така че просто изчакай да ти се отговори.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 22, 2008, 12:43:17 »

Не съм влизала, но отвън не изглежда зле. Изчакай малко да видиш момичетата какво ще споделят.Някъде по темите имаше отзиви - лоши - за една агенция, но не и помня името. А мисля че имаше и някой, който ги е обходил агенциите в Бургас, така че просто изчакай да ти се отговори.

Ами аз влизах в сайта им http://www.party-service-kris.com/- галерията им е доста богата на снимки с разкошни декорации , но наистина изчаквам за инфо от форума. До сега не съм срещала коментари за тях...
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 22, 2008, 12:51:28 »

Този магазин на "Републиканска" не е ли на "Романтика" ?
А някой знае ли нещо за сватбената агенция , която е на "Републиканска"?

"Романтика" е, ама не мога да разбера работи ли, защото като ходих миналата седмица беше затворено към 11:00 ч, а нямаха работно време на вратата sad  crazy
Надникнах през прозореца, но не можах много да им видя роклите, май нямат много на манекени. Но пък аксесоарите ми се сториха хубави.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 22, 2008, 12:53:27 »

Работи, даже didda ходи там и пробва нещо, така че тя може да те ориентира и за цените на някои от моделите и за аксесоарите. Аз лично н есъм влизала , защото те го преместиха от старото му място преди няколко месеца, а на мен вече ми е късно да хойкам по сватбените магазини  laugh laugh laugh
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 22, 2008, 13:08:22 »

Ами аз влизах в сайта им http://www.party-service-kris.com/- галерията им е доста богата на снимки с разкошни декорации , но наистина изчаквам за инфо от форума. До сега не съм срещала коментари за тях...

Сега, аз по принцип съм против самоволното "плюене" по този и по онзи (освен ако някой наистина не е направил сериозен гаф и не е развалил нечий празник), но ще споделя личното ми впечатление, когато ги посетих.

Сториха ми се много нелюбезни. Като им казах, че не искам цялостна украса, а само да наема някои неща от тях, останах с впечатление, че бързат да ме "отсвирят" - не можело то така и т.н.

Там беше и собственичката - и тя, и служителките й си седяха и ме гледаха с един незаинтересован поглед, а аз - права пред тях и се обяснявам като пред пионерски сбор  funnytooth ROFL защо сега чак съм почнала с подготовката (защото те ми скочиха, че доста съм била позакъсняла, нямало да намеря заведение и т.н., като че ли ги интересува, това си е мой проблем все пак), защо не искам всичко (това пак си е моя работа в крайна сметка).

Та мисълта ми беше, че очаквах най-малкото да ме поканят да седна или поне те да станат прави (не знам, смятам го за проява на добро отношение към клиента), да ми покажат нещо, да ми предложат нещо, да ме разпитат за идеята ми за сватба, да ми кажат какво биха могли да направят при това положение и т.н. А те - нищо, цялата украса трябвало да е от тях и точка. Да съм си изберяла заведението, ако въобще съм успеела и тогава да ходя да ги безспокоя едва ли не.

Може и да са прави, все пак са в бизнеса и са по-наясно с нещата, но у мен всичко това остави едно неприятно усещане и със сигурност няма да вляза повече там. Може би ако бяха казали всичко това поне с усмивка и малко по-любезно отношение, нямаше да мисля така.

Иначе може би са добри в това, което правят. Виждала съм някои неща по разни коктейли преди време, харесват ми. Но за мен отношението към клиента е на първо място!   NO

Така че дано има и доволни хора, все пак не приемайте мнението ми като цялата истина smile, това е моята гледна точка и не искам да правя антиреклама на никой. Съветвам ви да посещавате подобни места сами и тогава да си правите изводите, а не да се влияете от написаното по форумите или да се предубеждавате - все пак всичко е въпрос на индивидуално мислене и възприемане на нещата.

Успех с намирането на точните хора!
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 22, 2008, 13:17:54 »

А kiksi какво точно имат предвид под "цялостна украса"? В смисъл предлагат нещо като пакети с определена цена или... ?? huhhuh.gif
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 22, 2008, 13:40:56 »

Оооо, Kiksi, ,
напълно ти споделям мнението за тази агенция Крис, която е на "Републиканска". И ние ходихме там и двете момичета се държаха доста нелюбезно (особено едното де, понеже другото си правеше там някакви си нейни неща и не ни обърна внимание).
Първо ни пита: "До къде сте стигнали с подготовката?"
И аз: "До там, че са запазени часове за ритуална, църква и ресторанта".
И тя: "Само това ли?!"
И аз: "Нали затова идваме тук, нали сте агенция и вие ги организирате от там нататък нещата!"
Албумите със снимки "с творенията" им си ги поисках насила, понеже тя ме гледаше много странно през цялото време, без нищо д ами предложи. Та, разгледахме си ги и след това излязохме ... и до там с агенция "Крис".
Що се отнася до магазина на Романтика отсреща. Ходих два пъти, там жената беше много любезна. Мерих една рокля на Романтика и се харесах. Решихме да шием подобна - друг цвят само и малко по-изчистен модел. Щеше да ми излезе 1100 лева. Но в последствие, миналата седмица ходихме до София и си купих готова, от което съм много доволна SERENADE и си ми харесва повече от тази, която смятах да шия. И сандалки си купих, така че вече съм готова  yea hiphip и нямам търпение да идва датата ...
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 22, 2008, 13:44:24 »

Е ще дойде де  banana banana banana Иди се разпиши в темата за Бъдещите младоженци да ти напишат датата в списъка  good good good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 22, 2008, 14:03:58 »

А kiksi какво точно имат предвид под "цялостна украса"? В смисъл предлагат нещо като пакети с определена цена или... ?? huhhuh.gif

Ами можеш ли ги разбра какво имат предвид, като нищо не ми предложиха и не ми обърнаха внимание почти?
Виж поста на didda и при нея се е получило същото  sad angry diablo

Ако искаш, иди ги виж и после сподели с нас, може да имаш късмет.
Но аз предполагам, че ако не ти се "скарат", че си закъсняла, най-много да ти се "скарат", че си подранила. funnytooth

То аз имам чувството, че като влезеш там, трябва ти да угаждаш на тях и да отговаряш на някакви въображаеми техни изисквания, а не обратното.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #191 -: април 22, 2008, 14:06:21 »

И аз напълно споделям изразените мнения за агенция Крис. Ходихме до тях миналото лято и ни направи много лошо впечатление отношението им към клиентите или по-точно, че нямат такова. Някакво "момиченце" седеше зад една голяма маса и говореше с един заповедническо-заплапителен тон, сякаш сме виновни, че се интересуваме от услугите им. Ако в този момент не се беше появила шефката, една доста екстравагантна дама, просто щяхме да си тръгнем. Е все пак поговорихме с нея, мисля, че е добра в работата си, но това което не ми хареса, е че от типа хора дето "всичко могат" и "няма проблем с нищо". Аз с хора с такава нагласа трудно работя, защото когато ще задоволяваш нечии желания, проблеми винаги възникват, все пак не си комуникираме с телепатия, че да знае аз точно какво искам и кога си променям мнението. Недоразумения възникват много лесно...

В тая връзка, ние точно за това се спряхме на агенция Диаманти. Венелина беше единствената от всички агенти, които срещнахме, която ни изслуша супер внимателно, направи няколко много интелигентни коментара и в крайна сметка си тръгнахме от там с усещането, че е разбрала съвсем точно какво искаме.
Просто си мисля, че тя установява добър контакт с клиентите си.

Ако някой има други наблюдения, ще се радвам да ги сподели (може и на лични).
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 22, 2008, 14:09:43 »

Диде, радвам се, че не съм само аз на това мнение, че ми стана едно гузно, че очерням хората smile Ама те сами си го правят в крайна сметка, на това му се вика "да искаш да си дадеш парите и да не искат да ти ги вземат"  sarcastic

Мерси за инфото за "Романтика", аз очаквах да са по-височки цените и въпреки че съм решила да не давам много пари за рокля (дано така да си остане до края! lol, исках да погледна какво има, защото все още имам едно усещане, че ако видя нещо, в което да се "влюбя" ще отиде на кино теорията ми, че не си струва да се дават много пари за рокля.  smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 22, 2008, 14:12:46 »

И аз напълно споделям изразените мнения за агенция Крис. Ходихме до тях миналото лято и ни направи много лошо впечатление отношението им към клиентите или по-точно, че нямат такова. Някакво "момиченце" седеше зад една голяма маса и говореше с един заповедническо-заплапителен тон, сякаш сме виновни, че се интересуваме от услугите им. Ако в този момент не се беше появила шефката, една доста екстравагантна дама, просто щяхме да си тръгнем. Е все пак поговорихме с нея, мисля, че е добра в работата си, но това което не ми хареса, е че от типа хора дето "всичко могат" и "няма проблем с нищо". Аз с хора с такава нагласа трудно работя, защото когато ще задоволяваш нечии желания, проблеми винаги възникват, все пак не си комуникираме с телепатия, че да знае аз точно какво искам и кога си променям мнението. Недоразумения възникват много лесно...

В тая връзка, ние точно за това се спряхме на агенция Диаманти. Венелина беше единствената от всички агенти, които срещнахме, която ни изслуша супер внимателно, направи няколко много интелигентни коментара и в крайна сметка си тръгнахме от там с усещането, че е разбрала съвсем точно какво искаме.
Просто си мисля, че тя установява добър контакт с клиентите си.

Ако някой има други наблюдения, ще се радвам да ги сподели (може и на лични).

KlaraFina, а при мен и държанието на шефката беше в синхрон с това на момиченцата - незаинтересовано, едни погледи от високо и т.н.  diablo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 22, 2008, 14:15:11 »

Мацки за "Диаманти" съм чувала само добри отзиви. Макар из форума да се появиха негативи, което си е нормално. Не може всички да харесват едно и също. Моята кума е ходила на сватба организирана и украсена от тях. Тя всъщност ме насочи към тях. Не те задължават с нищо. Може да ползваш и само част от услугите им. Каквото ти искаш. Аз говорих с тях само по телефона и бяха много внимателни. Не ми се караха, че искам само едно от тях или че в последния момент се обаждам. Така, че дано и вие улучите на коректни момчета и момичета!  good
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines