Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 21:52:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 185265 пъти)
 
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 04, 2015, 09:20:40 »

Проблема момичета, а той е ГОЛЯМ е, че съм в Русе и скоро едва ли ще стигна до София  sad
Мината седмица се прибрах от там и в понеделник харесах роклята тук и за това малко ми е трудно вече.... ще го измисля де, няма да остана без коланче
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #151 -: юни 04, 2015, 10:38:36 »

Друг вариант ако имаш време да чакаш е да си го поръчаш от някой сайт или в сватбените магазини в Русе да потърсиш Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 04, 2015, 11:03:03 »

Хрис, провери в Алиекспрес за такива коланчета. Ти имаш време до сватбата, така че ще можеш да се възползваш от безплатната доставка.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 09, 2015, 00:48:38 »

Момичета, май ми се очертава проблем. Не че не го очаквах, просто го игнорирах. Роклята, която съм предвидила за подписването - май ще е твърде студено за нея. Тук в момента е около 14-15 градуса, аз още ходя с зимното ми яке и с боди. Изобщо не вирея на студ. Говорих с хазаина ми, който е роден тук, той каза, че в момента тече лятото и да не очаквам да стане повече от 22 градуса и то юни, след това застудява. Миналата година, по стечение на обстоятелставата се преместих в този град точно на датата на подписването. Та си спомням, че като дойдох бях с яке,шал и беше 8 градуса.
Мислта ми е - дайте идеи какво мога да облека, хем официално, хем походящо за студено време.
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #154 -: юни 09, 2015, 02:32:35 »


Череш, разбирам добре за какво говориш smile на нашата геогр ширина за последните 5 години  само 2 пъти стана 25+ (и се препичах в градина и изгорях, но това са единични случаи).

Аз съм оптимист, че през деня става що годе приятните 17-18', вече август почва и пак да вали повече май. Бих ти предложила да се подготвиш с някое топло болеро (само ръкави) примерно или плетенка жилетка, сако?
Мисля си и че от емоциите няма да усетиш студ през деня  good  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #155 -: юни 09, 2015, 09:46:01 »

И аз съм за сако, сложи и по-плътен чорапогащник иии емоциите ще ти държат също топло, както казаха Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 09, 2015, 10:11:08 »

Cerise, освен да се жертваш за каузата. На моя граждански брак беше 11 градуса и вятър. Имах едно бяло сако, но на снимките съм си по роклята с гол гръб. Направо ме пронизваше вятър, ама адреналина си свърши работата и издържах. А и междудругото ме болеше гърлото.
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 10, 2015, 15:33:58 »

Момичета да са ви честити прекрасните рокли,на тези от вас които вече могат да се похвалят,че са ги открили и трепетно чакат деня.
Аз предпочитам да намеря готова,което не знам как точно ще стане,тъй като съм слабичка и една 1,60см висока и всичко ще ми е много, много дълго предполагам,но се надявам да се налагат малки корекции,защото няма да имам време да я шия от нулата.Следващата седмица съм се разбрала с майка ми и тръгваме първо тук на обиколка.Ако успея да си харесам,нещо от тук ще е чудесно..и още по чудесно,ще бъде ако не струва 2000 евро,че все такива ми хващат окото,но определено не бих дала тези пари за нищо на света.Пък и някак си съм се настроила ,да търся роклята си в компанията на моята сестра и най-добрата ми приятелка,а те са си в България и затова по скоро мисля,че от там ще си я взема .Другия проблем ми е и "транспортирането" как ще стане не знам,аз си тръгвам със самолет,а тази рокля няма как да я натикам в някой куфар...представяте ли си.. shok

Мария с две ръце съм за Радичев,уникални рокли,нямам търпение и аз да посетя магазина му като се прибера в България.И определено ще е по добре да си говориш директно с него по телефона,че така с тези посредници,все нещо после не е както трябва.Някой нещо не разбрал,е дочул  girl_impossible Той е изключителен професионалист и съм сигурна,че с две думи ще се разберете без излишни драми.
Давай с бойна стъпка момиче....това ще си е твоята мечтана рокля,никакви компромиси!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 11, 2015, 08:04:42 »

 welcome-2 Здравей, Вероника, добре дошла (не съм те засичала до сега). Кога е сватбата и къде ще търсиш рокля? Какъв тип харесваш А-линия, русалка, принцеса?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #159 -: юни 11, 2015, 08:07:54 »

smile Също кажи и какъв бюджет си си отделила да знаем къде да те пращаме Wink
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 11, 2015, 12:07:00 »

Да "нова булка съм" хаха всъщност  се подвизавам из форума от 2-3 дни.Включих се и в някои от другите теми за подготовката.
Сватбата ще е на 16 август.
За роклята...идея си нямам.Само знам,че няма да е тип принцеса с обръчи и тем подобни,не е моят модел това.По скоро нещо от типа русалка или свободно да пада надолу.Харесвам и дантелата,може би ще присъства  в роклята ми.Харесват ми роклите с гол гръб,или с дантела изрязана отзад.Но наистина не знам какво искам точно,докато не се облека и да се видя.
Бюджета ми е около 1000лв не бих дала повече за рокля.Даже и тези не ми се дават,но като знам че все окото ми прихваща неща,които за жалост винаги са по-скъпи и сега май-няма да е по- различно.
 В Асеновград  предполагам,че ще отида първо да разгледам,Радичев разбира се ми е сред първите магазини които ще посетя.Ако нищо не харесам в Асеновград ,най-вероятно ще отидем до София,но все пак се надявам ,че няма да се наложи  angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 11, 2015, 12:16:05 »

Вероника, благодаря ти за мнението. По принцип и аз го харесвам Радичев. Бяхме се разбрали да му звънна след 8-ми, но днес, когато го направих човекът беше затрупан от работа и ме помоли по-късно пак да го потърся. Звучеше доста изморен. Кой знае каква лудница е при него и изобщо не знам дали ще се разберем нещо.  sad
Иначе, и аз харесвам такива гърбове на роклите, каквито описваш. Ти досега мерила ли си нещо, защото едно е да го гледаш на снимка или манекен, а друго да се облечеш?
И аз си мислех, че такива тип принцеса няма да ми отиват, но когато се облякох в такава си промених мнението.  pardon Не говоря за такива много обемни, като торти. Има и много по-нормални от тези. Общо взето, когато обиколиш ще се насочиш към модел поне, който да търсиш.  smile Успех!  Wink
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 11, 2015, 12:16:42 »

Момичета,как мога да кача снимка тук.Пробвах да прикача файл,но ми дава грешка...каква е тайната?? crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 11, 2015, 12:28:35 »

Първо трябва да я качиш в някой сайт. Аз използвам http://kachi-snimka.info/
Споделяш тук линка и ако искаш да се вижда направо снимката я вмъкваш в иконката, която се намира под bold. Не знам дали ме разбра.  pardon
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #164 -: юни 11, 2015, 13:08:57 »

Момичета,как мога да кача снимка тук.Пробвах да прикача файл,но ми дава грешка...каква е тайната?? crazy

 Offtopic Можеш да направиш няколко опита тук http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,18533.0.html, аз два дни оглеждам съвети насам натам  lol

Он топик- аз учудващо даже съм си харесала модел (на Рики Далал една  blush ) и ми е ясно, че ще се шие. Единственото , което ме уплаши е как една оя колежка намери копие на роклята, шита в един бургарски .. бутик да го кажем. Беше направена в розово за баловете и като видях, много се уплаших да не изглеждам и аз така, само че в бяло и вече изпитвам паника дали да не търся готова  cray
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines