Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 02, 2024, 03:18:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 133116 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 17, 2007, 12:25:28 »

леле аз ще умра о срам laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 17, 2007, 12:30:07 »

леле аз ще умра о срам laugh
И аз така, а и не мисля, че имаме нужда от нещо такова все още  blush blush blush
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 17, 2007, 12:36:52 »

Е, то не нужда, просто разнообразие, ще бъде забавно и интересно.Но кога ли ще се престрашим, и ние от срам не смеем ROFL
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 17, 2007, 12:54:26 »

леле аз ще умра о срам laugh
И аз така, а и не мисля, че имаме нужда от нещо такова все още  blush blush blush

И аз така, но ако зависи от милото до сега да е накупил това онова!!! crazy
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 17, 2007, 13:02:11 »

ние сме влизали и сме си пазарували (мисля веднъж или два пъти) - не е страшно , а и няма нищо срамно  Wink а и определено е разнообразие  good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 26, 2007, 00:11:38 »

На това хубавото временце предлагам : Пикник край река или язовир.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 26, 2007, 17:35:29 »

Аз съм обещала на душито ако ме слуша и ми помага, всяка годишнина от сватбата да му организирам изненада. Засега съм намислила:

1. Да го заведа на рали или на Формула 1 понеже си пада по бързи скорости...
2. ...или пък да организирам скачане с парашут или возене с хеликоптер, защото той много си е мечтал да лети.

Иначе ми хрумват и разни страстни изненади като например:
3. Да отида на уроци по индийски съблазняващи танци...
4. ...или да накарам някой от онези художници дето рисуват върху тяло да ме изрисува и да се появя така пред душито.
5. Мисля че ще се зарадва ако си купя някакво развратно кожено бельо

Идеи всякакви ми хрумват (пък и те няма да зарадват само него, а и самата мен). Разнообразие ще има и за двамата. DANCE
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 26, 2007, 17:54:33 »

браво prin4ipessa, добре си го намислила, дай малко идейки и на нас Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 26, 2007, 17:58:02 »

Ами свободни сте да взаимствате от тези които съм споменала, а като измисля още пак ще пиша.  girl_wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 03, 2007, 16:31:18 »

Аз съм обещала на душито ако ме слуша и ми помага, всяка годишнина от сватбата да му организирам изненада. Засега съм намислила:

1. Да го заведа на рали или на Формула 1 понеже си пада по бързи скорости...
2. ...или пък да организирам скачане с парашут или возене с хеликоптер, защото той много си е мечтал да лети.

Иначе ми хрумват и разни страстни изненади като например:
3. Да отида на уроци по индийски съблазняващи танци...
4. ...или да накарам някой от онези художници дето рисуват върху тяло да ме изрисува и да се появя така пред душито.
5. Мисля че ще се зарадва ако си купя някакво развратно кожено бельо

Идеи всякакви ми хрумват (пък и те няма да зарадват само него, а и самата мен). Разнообразие ще има и за двамата. DANCE

Хмммм, страннно  crazy Може ли да попитам защо моят отговор е преместен в тази тема.  huhhuh.gif Не знам дали би могъл да бъде изтълкуван погрешно, но това не е мит. Аз наистина съм запланувала да направя тези неща и ще ги направя. Защо така сте ме разбрали?   girl_cray3
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 03, 2007, 16:34:30 »

абе и аз чета и се чудя откъде накъде на принчипеса и хрумнаха такива неща, които нямат нищо общо с митовете де?!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 03, 2007, 16:38:23 »

абе и аз чета и се чудя откъде накъде на принчипеса и хрумнаха такива неща, които нямат нищо общо с митовете де?!

Ами аз в съвсем друг контекст го бях казала, а сега като е преместен в тази тема съвсем си губи смисъла и даже звучи доста кофти. все едно че се хваля с разни празни приказки, които никога няма да осъществя.  cray Съвсем си губи смисъла моето изказване и може да бъде интерпретирано съвсем погрешно  Cray
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 28, 2007, 22:13:42 »

абе и аз чета и се чудя откъде накъде на принчипеса и хрумнаха такива неща, които нямат нищо общо с митовете де?!

Ами аз в съвсем друг контекст го бях казала, а сега като е преместен в тази тема съвсем си губи смисъла и даже звучи доста кофти. все едно че се хваля с разни празни приказки, които никога няма да осъществя.  cray Съвсем си губи смисъла моето изказване и може да бъде интерпретирано съвсем погрешно  Cray

Напротив скъпа , на мен си ми изглежда си точно като идеи за изненади на любимия и изобщо не звучи като хвалба!На мен ми харесват тези идеи , особено тази с ралито или формулата!Аз ако го направя за моето златце той ще се побърка от кеф!За съжаление незнам от къде да получа нужната информация за предстоящи такива и как да го заведа без той да знае къде отиваме / аз нямам шофьорска книжка за да го кача в колата и да го закарам/.Но ще измисля нещо!После ще ти пиша как съм осъществила тази твоя идея!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 29, 2007, 10:27:25 »

muhichka, мисля че в края на август е формулата в Истанбул, можете да идете и с колата, tease мой познат ходи,   мога да разбера как точно се купуват билети!!!!!! пък знаеш ли ако не този, то следващия август може и да стане!!!!!!!! danceg
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 29, 2007, 10:31:46 »

Много ти благодаря Фани ,

това е чудесно защото ние сме в края на август в отпуска!Моля те ако разбереш ми пиши защото наистина съм си запалила да го изненадам точно с такова нещо/да го заведа на формулата/.
Ще съм ти много признателна!!! blush girl_in_love air_kiss
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines