Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 23:58:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dorina79 - 21.09.2008  (Прочетена 77884 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: октомври 14, 2008, 10:28:04 »

До Анталия - не, не ни остана време от мързелуване.
Успяхме да идем до Белек, около 30 минути пеша, но то не е нещо кой знае какво малко кафенца и много магазинчета за дранкулки. А, видяхме и един трактор, да тегли открит вагон, като за влакче, който беше пълен с туристи smile.
Снежи, да ти кажа, рафтинга на Мармарис беше страхотен. Там екскурзовода ни говореше на български, човека беше от Шумен. На самия рафтинг говореха на руски и на английски, той и голяма част от екипа беше от англичани - големи симпатяги. Ние даже си купихме и двд-то от деня, където ни има и има и даже как Митко пада от лодката, заедно с един руснак. Определено много яко беше. Там храната беше също много вкусна. А организацията на рафтинга също перфектна. Движехме се в пакет, на местата където беше по-опасно имаше спасители и от двете страни, и ние се включвахме, ако можем да хванем някой или някое гребло. Определено невероятно усещане. На две места се наложи ние да минаваме пеша, а инструкторите с лодките ги преминаха по вода. Явно тези места бяха доста по-опасни, даже единия от инструкторите при преминаването им с лодка се обърна и другите веднага му помогнаха. Още се кефя като си пуснем диска от рафтинга. При плащането му ми направи впечатление, че всеки диск има номер и на всеки пишат фактура. А се намирахме нейде из планините, пътувахме няколко часа докато стигнем дотам. Представяш ли си колко са честни тези хора. Като пристигнахме в България, се оказа че от диска не се четат последните 05 мин, което от диск около 40 мин. не беше малко. Решихме да им пишем, защото на самия диск имаше всякакви координати и сайт разбира се. Опитваха няколко пъти да качат диска, за да можем да си го изтеглим, но без успех. И един прекрасен ден Митко си идва и носи нов диск, хората изпратили по пощата Oh my .... Невероятен жест, който ще помним цял живот. Направо не вярвах на очите си! Нов диск, тези хора са наистина невероятни и мислещи за това как техните клиенти да останат доволни. Е, спечелиха в мое лице един голям фен.
Определено там също много ми хареса, защото Мармарис все пак можеш да излезеш в града и е по-кокетно като курорт. И там навсякъде беше много чисто. Сутрин много рано чистеха и миеха всичко.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 14, 2008, 12:12:05 »

О Дори чета, чета...Желая ви когато сте най- зле да сте така- като на меден месец  smile Жетса с диска е показателен че някъде хората са светлинни години пред българския туризъм. Гледат не само да вземат , но и да влагат....
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: октомври 15, 2008, 07:42:37 »

Дори радвам се, че сте си изкарали толкова хубаво. А това за диска - не вярвам, че би се случило в България скоро, но за Турция не ме учудва. Там обслужването е на много високо ниво - поне по мои наблюдения. Ние можем само да си мечтаем за такива неща в България.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: октомври 15, 2008, 09:31:59 »

Дори, чакаме снимки от Анталия! По всичко личи, че сте изкарали страхотно, но ще се радваме да споделиш с нас!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 15, 2008, 13:16:54 »

За обслужването, няма спор - на светлинни година напред са!
Тези дни ще опитам да кача малко снимки, че днес вече пак съм на работа и нямам никакво време. Освен сега като си хапвам за обяд, ама и това време вече не остана!
Хайде до скоро на всички!
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: октомври 15, 2008, 13:51:27 »

Дори разкошна булка си, просто страхотна! smile
Принцеска...

 Bravo Bravo Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: октомври 20, 2008, 13:07:02 »

Мацки, как ще изненадвате вашите половинки за месечинката от сватбата?
Аз утре съм си ангажирала прическа и грим и мисля да изненадам моя любим и да запазя места за вечеря в един ресторант близо до нас!
Споделяйте идеи и опит! smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #232 -: октомври 20, 2008, 13:23:07 »

А защо не резервираш в Хоризонт - съвсем тематично ще е  girl_wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: октомври 20, 2008, 14:06:02 »

Мацки, как ще изненадвате вашите половинки за месечинката от сватбата?
Аз утре съм си ангажирала прическа и грим и мисля да изненадам моя любим и да запазя места за вечеря в един ресторант близо до нас!
Споделяйте идеи и опит! smile


Ще ходим на един гръцко-ливански ресторант. Ей го на: http://www.zavedeniata.com/onar/ Ама Владо не знае - казала съм му само да се освобеди вечерта. blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: октомври 20, 2008, 14:11:51 »

А аз тъй като съм болна и не съм за навън реших да направя романтична вечеря в къщи.Имам едни зелени пеперуди който забравих да накича за сватбата затова ги навързах на едни въженца и ще ги закача из цялата къща.Решила съм и да сготвя нещо по-така, и затова довечера съм на покупки в магазина.Всичко съм измислила дано да стане само.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: октомври 20, 2008, 21:12:20 »

Аз не мога да разбера защо все жените се сещат за тия неща... а мъжът се оперира от всякакво чувство на романтика след 2-3 години връзка. Много несправедливо lol И аз мислих ли мислих - май ще си направим нестандартна вечеря. 
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: октомври 21, 2008, 09:10:17 »

Честита първа месечинка! Пожелавам ви цял живот да запазите топлината между вас и усещането, че не можете един без друг!  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: октомври 21, 2008, 09:27:07 »

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 21, 2008, 09:44:53 »

Честита месечинка, винаги така да се обичате и още хиляди месечинки да празнувате.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 21, 2008, 09:55:42 »

Честит месец като съпруг и съпруга  give_rose  Много много щастие занапред заедно  heart


То май вече е късно- ама и аз да се изкажа по темата- аз бих направила нещо дето знам че ще задарва съпруга ми (например да му изпека торта, да му подаря интересна книга по повода, да го заведа някъде където ще се накефи на максимум- на някой готин филм,на бънджи скок, или друго екстремно преживяване и т.н), така че съвета ми е подари му миг на който да се зарадва  girl_wink


П.П. Приятно изкарване довечера  danceg
« Последна редакция: октомври 21, 2008, 10:10:55 от krasunkata » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines