Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 01:40:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: медена седмичка в близка Турция  (Прочетена 134910 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 14, 2008, 10:44:57 »

shaska, какви са тези цени.. Oh my ... Те не са приемливи, ами просто не са за изпускане... А и началото на октомври мисля, че е добре и като период, защото ще са преминали най-големите жеги. Хотела също изглежда страхотно  good
Направо се хващайте с мъжа ти и резервирайте места, защото много бързо може да свършат  Wink Ние нашите ги капарирахме 2-3 месеца по-рано  pardon
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 14, 2008, 10:54:46 »

shaska, какви са тези цени.. Oh my ... Те не са приемливи, ами просто не са за изпускане... А и началото на октомври мисля, че е добре и като период, защото ще са преминали най-големите жеги. Хотела също изглежда страхотно  good
Направо се хващайте с мъжа ти и резервирайте места, защото много бързо може да свършат  Wink Ние нашите ги капарирахме 2-3 месеца по-рано  pardon

въпросът е че не зная дали ще може да пътувам..в моето състояние..но иначе си права за цените, а пък искам и да е изненада за младоженеца за сватбата...та след днешния преглед ако всичко е ок...както казваш ти направо отивам да ги капарирам, а и въпроса е с паспорта ми...нямам задграничен паспорт....ама наистина си заслужава нали
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 14, 2008, 12:00:01 »

Ти до началото на октомври ще си в 4-ти месец, ако не се лъжа и бебчо ще се закрепил вече и ще е по-стабилен. Питай доктора днес на прегледа  Wink Ако е със самолет, няма никакви проблеми (аз ще съм в 7-и месец, когато ние заминаваме).
А за паспорта, ще трябва да си извадиш. Бърза поръчка беше 60 лв. (за 3 дни е готов) и на мъжа ти трябва да  е валиден 6 месеца от датата на заминаване  smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 27, 2008, 09:28:59 »

и ние мислим след сватбата да ходим в турция на море, че покрай организацията на сватбата не успяхме това лято да прескочим до плажа.
сватбата ни е на 4.10.2008 и ми се иска да заминем веднага след нея, на 5 или на 6, но удрям на камък sad повечето фирми предлагат полети в събота вечерта, ,когато ни е сватбата. другия вартиант е да изчакаме цяла седмица и да пътуваме на 10.10. но мен ми се иска веднага след сватбата. иначе в седмицата между сватбата и пътуването трябва да ходим на работа, а еуфорията ще ме тресе и никаква работа няма да свърша, а ще направя куп грешки и ще разсейвам колежките smile
та молбата ми е ако някоя от вас е пътувала към турция(няма значение къде точно Мармарис, Кушадасъ, Бодрум...) да ми каже с коя агенция. благодаря ви
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 27, 2008, 09:37:29 »

Ние сме с Алма Тур. От тук можеш да си изтеглиш Бланка за записване на индивидуални туристи.
http://www.almatour.net/a7/cp/dir/a.jsp?page=12947
Описваш къде искаш да идеш, на коя дата и т.н. Те ще ти изготвят индивидуална оферта и ще ти я изпратят на мейла до 1-2 дена.
Ние с милото така процедирахме и те ни предложиха вариант, който максимално се доближава до нашите изисквания. А и тази оферта не те задължава по никакъв начин. Така че попълни я и виж какво ще ти предложат  good
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #50 -: август 27, 2008, 09:59:04 »

Ние ще почиваме в Бодрум с Караджъ турс, заминаваме тази неделя вечер- там пък офертите бяха повечето за неделя вечерта, конкретно за тази дестинация и хотел... не ми е ясна системата, защо някои имат събота, неделя, че и четвъртък, но виждам, че има малки вариации... така че аз като се върна ще споделя още впечатления, макар че няма да е меден месец, а просто почивчица  pardon
Активен
Mary_Angel
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 27, 2008, 10:03:00 »

Ние пък процедираме по друг начин - в понеделника след сватбата ще отидем за 4 дни до язовир Кърджали и на следващата събота заминаваме за Турция. Така поне ще имаме половин меден месец  yahoo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 27, 2008, 12:33:07 »

Mary_Angel, това е много хубаво но не разполагаме с толкова дни отпуска sad

Patita , с автобус ли ще пътувате до Бодрум. много ми се виждат часовете с автобус и затова търсим със самолет, да имаме повече време за почивка danceg

d_petrovska, благодаря, пратим им и-мейл пък ще видим дали ще се обадят. ти друг път пътувала ли си с тази агенция?
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 27, 2008, 13:20:02 »

echy, нашата сватба също е на 4.10. и сме в същата ситуация. Решили сме да отидем в Анталия. Астрал холидейс имат със сигурност полети на 9.10 (четвъртък). Може да провериш и в planet.bg- там ако не се лъжа имаха полети на 5 и 6 октомври.  smile Аз се колебая дали да сме пет или седем нощувки. Пет ми се виждат много малко. nea
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 27, 2008, 14:27:05 »

благодаря ти Nataliya
 тъкмо се чудех има ли други булки на нашата дата smile
наистина имат полети в неделя, но са в 3.45 от софия, което е многоооо раничко sad
в ресторанта ще сме до 12.30 и след това докато оправим сметките и ще трябва да хукнем към летището ...май ще трябва да го отложим за 9или 10, ама хич не ми се иска
« Последна редакция: август 27, 2008, 14:42:18 от echy_ » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 27, 2008, 15:47:22 »

echy_ ,  с тях не съм пътувала досега, но ми ги препоръчаха. Чух добри отзиви и реших да им се доверя  smile
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #56 -: август 27, 2008, 21:33:20 »

Миличка, ние пътуваме до Бодрум със самолет, много по-удобно е и бързо. А полетът наистина е през нощта, но нощта на неделята, а не съботната, тоест нощта неделя срещу понеделник, което мисля, че ви устройва  good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 28, 2008, 14:49:18 »

ние май ще се наложи да пътуваме за турция на 10.10 sad къде ли не звънях но ако имат неделни полети са много рано сутринта към 3-4 часа и някак си не си го представям още с булчинската рокля да хукна към летището smile а понеделнишките полети ги спират октомври защото е вече края на сезона
та най вероятно ако успеем да си вземем малко повечко отуска, дните между сватбата и почивката мисля да прескочим до някое красиво местенце в българия.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 05, 2008, 09:25:53 »

Ние вече резервирахме 5 нощувки за Анталия в хотел Royal Wings. Ако някой е почивал там ще се радвам да сподели впечатления. Летим на 9.10.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 15, 2008, 12:20:28 »

Ние вече се върнахме от нашата почивка и за интересуващите се искам да кажа, че съм много доволна от услугите на Алма Тур и агенцията, с която работят в Анталия (Одеон Турс). Посрещането, настаняването.. всичко беше на ниво и като цяло престоят ни беше точно това, което си представяхме. Нямаше неприятни изненади и си изкарахме страхотно  good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines