Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 07:31:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 5  (Прочетена 180808 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юни 07, 2010, 08:46:05 »

моя букет беше леко каскаден, аз толкова исках, но няма проблем и за повече, със специален микрофон се прави и издържа, колкото другите.
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #436 -: юни 07, 2010, 09:05:21 »

michelle , благодаря ти за усилието!  give_rose Първият букет ми допадна страшно много!!!

Сега освен да реша днес да ровичкам за каскаден букет в бяло и бордо, защото ме предупредиха, че най-добрият цветар в Стара Загора, при който ще правя букета си съответно .... Ами с две думи много обичал да експериментира. Та затова да си ида аз със снимката и да кажа "Искам точно това, ама точно  beating", за да не стане накрая аз да искам малък букет от 5 рози, а той да ми даде 10 кила букет .... (както май се е случвало  laugh)

Руми, май леко каскаден наистина е по-добре ...
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юни 07, 2010, 10:52:27 »

tweety bird безкрайно ти благодаря .. харесах си букет и аз - първият в червено smile и аз си мислех за такъв букет, но се чудя дали няма начин да се разнообрази някак - проблемът е, че сватбата ни е през март, а тогава няма кой знае какво разнообразие от цветя - на някой да му идват идеи, защото не ми се ще да е само рози с перлички или някакъв друг аксесоар huhhuh.gif

Didkata1984 би ли споделила кой е този цветар в Ст. Загора, че ми стана интересно - и без това събирам информация  blush
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #438 -: юни 07, 2010, 11:27:26 »

rafaeLa цветарят е Иво, първата сергия на цветния пазар на Пингвините, към Железник. Много е добър, но и фантазията му е голяма ... blum
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юни 08, 2010, 00:19:26 »

Но все пак се ограничавам в нещо в бяло и бордо, уви такова досега не съм открила в нета.  huhhuh.gif
tweety bird , очевидно има за всекиго понещо, ще съм ти благодарна ако откриеш нещо и ми го пратиш.
DIDKA ето малко букети в бордо, но ти сама може да си избереш цветята, просто да видиш как стои бяло и бордо.





ето каскаден

каскадните са издръжливи както Мишел ти е казала, те са като другите букети, няма разлика, само дето се правят със специална преставка, която я има в клипчето, което съм пуснала. Едно време и аз харесвах каскадни, но реших, че те са за по-високи и едри жени, каквато не съм аз и няма да ми отива.
Успех, дано съм ти помогнала.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юни 08, 2010, 07:40:49 »

микрофонът за каскадните букети като материал е същия като за кръглите, просто главата му е наклонена напред и дори е много по-удобно да го държиш, някак си по-естествено. дали ще падне някое цвете и от двата вида микрофони е все един и същ риск. на мен не ми падна нищо.
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #441 -: юни 08, 2010, 07:43:19 »

Благодаря ви момичета, страхотни сте!
tweety bird - букетите са много хубави, но май ще трябва да търся цветя в малко по-светъл тон на бордото.
Руми - още повече ме навиваш да съм с каскаден букет  blush
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #442 -: юни 08, 2010, 09:15:52 »

Незнам, но има букети които бая си тежат заради поставката. smile
tweety bird поздравления отново за букетчвтата!   Bravo
Харесала съм си и аз букет с тъмни кали, но го харесах от чужд сайт. Имате ли идея дали в България внасят тъмни кали ( или изобщо цветни, зашото съм виждала и в оранжево) ? Да си призная не съм виждала по цветарските магазини.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юни 08, 2010, 09:31:05 »

 Girl_hide  Ох момичета имам голям  проблем или по точно дилема.  Незнам какъв букет да си поръчам. Искам да е нещо в лилаво за да се връзва със синята риза и врътовръзка на милото ми. В един магазин момичето ми предложи (като каза, че и преди го е правила) бели рози и теменужки. Майка ми вчера каза, че нямало да ми издържат и час, защо трябва да си отиваме и т.н. Много се ядосах, защото неискам да изглеждаме все едно не сме си говорили и всеки да е за себе си. Днес ще разглеждам па Мислех си и за вариант от това, че да са увити със синя хартия (или там каквото се увиват), но незнам какви да са цветята sad А навсякъде ми казват, че трябва да ги поръчвам 10 дни преди, т.е. утре. Харесаха ми и едни лилави  лалета.  Моля давайте съвети. Някой имал ли е в букета си теменужки . Съжалявам, че стана дълго, но наистина съм отчаяна Cray
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #444 -: юни 08, 2010, 09:32:20 »

Katrine и аз харесах букети с тъмни кали, но имам същия проблем като теб... Не съм обръщала явно досега внимание дали по нашите цветарски магазини ги продават... Но ще трябва да се заинтересуваме  girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юни 08, 2010, 09:35:52 »

Vessy доста сини и лилави цветя има, които са си естествено в такива цветове, а може и специално да се оцветят, виждала съм сини оцветени рози, хризантеми. за естествен цвят лилаво също има избор, лизиантус, ириси, хортензии( въпреки че не знам те дали са подходящи). за теменужките на мен ми се виждат нежни, особено ако са до рози поставени, нещо не си представям комбинацията, освен ако не са на пластове, примерно в средата рози, покрая теменужки в кръг около розите.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юни 08, 2010, 09:39:01 »

http://www.ivenflorist.com/weddings.php  Намерих това днес ще отида да видя
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юни 08, 2010, 09:50:30 »

ето видя ли лизиантус и хортензия smile и с фрезия е мн хубаво, но едва ли ще има, първото цвете ми е неизвестно за съжаление, но е много хубаво smile
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юни 08, 2010, 10:05:33 »

 danceg danceg danceg danceg danceg  НАМЕРИХ ГО, НАМЕРИХ ГО  yahoo yahoo yahoo

В албума е
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юни 08, 2010, 10:07:20 »

еее супер, това са орхидеи, рози и хризантеми, много обичам хризантеми, супер е букет4ето
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines