Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 04:11:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 6 част  (Прочетена 170942 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: февруари 07, 2010, 14:46:43 »

Активен
anita6on
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 07, 2010, 15:19:56 »

и аз искам тел на Черкезов ако може
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 07, 2010, 15:35:17 »

Ето този имам аз:
DJ Румен Черкезов 0888 518 347   smile
« Последна редакция: февруари 07, 2010, 15:51:32 от Rossito » Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 07, 2010, 15:43:32 »

* 0888/ 518 347
Rossito пропуснала си последната цифра Wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 07, 2010, 15:50:59 »

Благодаря Деси  Wink Коригирах го
Активен
mildi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 07, 2010, 16:24:12 »

Здравейте, момичета! От доста време чета форума, но едва сега се престраших да пиша. Но благодарение на вас вече съм събрала тонове полезна информация, благодаря ви!
Имам и въпросче относно хотел Димят. Ресторантът на кой етаж е - на партера или е панорамен на последния етаж примерно? Сватбата ми ще е дневна и много ми се иска да има хубава гледка навън? А чува ли се шумът от колите навън? Благодаря!
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 07, 2010, 16:44:56 »

mildi   добре дошла  късмет с приготовленията Good luck
Лично според мен Димят не е подходящ за дневни сватби. Шумът от колите едва ли се чува, но гледката от ресторанта е към съседния блок и опрeделено не е особено подходяща  pardon
« Последна редакция: февруари 07, 2010, 17:43:01 от Rossito » Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 07, 2010, 17:41:15 »

Напълно съм съгласна с Rossito.Димят е за нощни сватби точно заради гледката.Не е на партера,но не е и на последния етаж.Има два ресторанта,но единият според мен е по-хубав,но не става за сватби!Трябва да ги видиш иначе каквото и да ти кажем...!
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #8 -: февруари 07, 2010, 18:56:28 »

mildi в Димят сватби правят в коктейлната зала (защото над ресторанта има хотелски стаи и шума там е проблем), тя се намира на 2 етаж, гледката както споменаха момичетата е към съседния блок, но голямо предимство е изчистения интериор, който ти позволява всякакви експерименти и превъплащения. Другото хубаво са изключително приятните, даже да си кажем честно съмнително добри и достъпни за 5-звезден хотел в центъра на града условия. Но такава е политиката, която управлението е избрало и е добре дошло за всички младоженци! Успех с подготовката, всички тук са много отзивчиви, питай каквото те интересува, винаги ще се намерят поне 2-3 мнения и съвети!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #9 -: февруари 07, 2010, 19:12:37 »

Момичета исках да попитам има ли някои от вас впечатления от Vanilla Floral Design www.vanillabg.com . Paзглеждах им сайта днес и имат хубави аранжировки на цветя.
Ще се радвам ако имате и други препоръки за флористи , защото наистина нямам никаква идея  girl_impossible
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #10 -: февруари 07, 2010, 19:24:12 »

До колкото знам тя е единствения флорист с такова образование и прави невероятни неща но до колкото знам че цените и са по високи .Но пък е много идейна дама  в сайта  и няма всичко което предлага . smile
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #11 -: февруари 07, 2010, 19:25:57 »

Аз лично не съм ползвала услугите им, но винаги се заглеждам във витрината им когато минавам оттам, имат изключително красиви и идейни неща, но май работят скъпичко. Агенцията с която работите няма ли техен флорист, който да ти направи това което искаш? Иначе и аз съм луд фен на лалетата, толкова са нежни и романтични...  give_rose Успех с избора!

П.п. Abii с теб пак се преследваме в мненията lol)) Луда работа!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #12 -: февруари 07, 2010, 19:40:22 »

Abii и Дени много Ви благодаря за бързия отговор  give_rose

Дени препоръчаха ми няколко, но като разгледах Ванила, това което имаше на сайта им най-много ми допадна. Като се прибера във Варна ще разгледам и на другите места и се надявам моята идея с лалета да не се окаже неизпълнима girl_wink Мерси много отново smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 07, 2010, 22:04:26 »

Здравейте, дами! Относно питането за Димят имам малко допълнение към казаното от другите - наистина банкетната зала не е подходяща за дневни сватби, защото няма хубав изглед, тъй като гледа към съседния блок  nea
Обаче ние като ходихме, ни обяснихе, че правят още една зала и дори ни я показаха - намира се на последните етажи, има панорамен изглед, но според мен е подходяща само за малки сватби, защото е разделена на две, тоест ако гостите са повече, ще са в нещо като две отделни зали (не мога да го обясня точно  blush). Когато ходихме да я видим, тя си беше на груб строеж (разбирайте цимент), но ни казаха, че някъде към февруари ще е готова. Така че, който се интересува, най - добре да пита на място докъде са стигнали с довършването и да види дали го устройва  Wink
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #14 -: февруари 07, 2010, 22:33:11 »

Dinna ето ти няколко снимки с лаленца


* ____________ _______________002.jpg (59.28 KB, 400x533 - видяно 429 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines