Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 01:05:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cv - 11.11.2012г  (Прочетена 37869 пъти)
 
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 14, 2012, 13:23:55 »

Пристигнахме точно в 14:30ч. в църквата. На паркинга видях кака, мъжа и, племенника и племенничката ми. Племенничката горката беше цялата в сълзи, много се разчувства като ни видя. А аз толкова се зарадвах. Бяха ги изписали от болницата. Влязоха в църквата с мен. Поне бяха до мен за малко и то на най-хубавия ритуал. Наистина много ми хареса. Имаше 2 свещенника и хор. Много тържествено. Свещенниците говореха много разбираемо и много мило. Не съм си и мечтала за по-хубава церемония.
След церемонията направихме снимки с всички гости, после малко снимчици в една уличка. И се отправихме към ресторанта.
приятелките ми бяха подредили всичко както бях заръчала и към 5 без 15 влязохме. А на мен за пръв път ми се беше свило сърчицето. Май се притесних за танца, понеже бяхме ходили то4но 3 пъти на танци, Жоро никога не беше танцувал каквото и да е и винаги нещо изпускахме и забравяхме, та се притесних да не се изложим.
Влязохме, захраниха ни, аз захраних свекървата с едно по-големичко парче пита, Жоро и той захрани мама - да не се обаждат много, много biggrin
Кума държа реч, беше много готин и забавен, справи се блестящо.
И сега... "да аплодираме младоженците и първия им танц като семейство"
Не объркахме нищо, за първи път го изтанцувахме без грешка. Гостите бяха очаровани, ръкопляскаха ни. Беше страхотно. Препоръчвам на всички да отидат на уроци за сватбения танц. Гостите оценяват това, че си се постарал и като ти ръкопляскат в продължение на 5 мин се чувстваш като принцеса.
И от там започна купона..
ДиДжея беше страхотен. Сърдечни благодарности на Стоян Петров.
Имахме само 2 игри и то свързани с букета и жартиера, за да си го заслужат момичетата и момчетата трябваше да потанцуват на една избрана песен. беше много забавно.
След тов атрябваше да разрешем тортата. юЕ много зор видяхме, и то защото сложихме шпатулката под картонената подложка, която е между двата етажа, но после се усетихме. Е понамазах малко Жоро, нямаше как  Girl_hide
А тортата беше невероятно вкусна и красива, ето я и нея:
http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.382901895122508.96116.100002081023843&type=3
Изцяло сътворена от Tita в духа на цялата сватба.
И така гостите започнаха да се разотиват около 23:00ч. Ние се настанихме в стаята, аз си махнах роклята. Понеже не бях си купила втора рокля, обух дънките, една блузка, сватбената наметка и булчинските обувки и отидохме с няколко приятели на Пиано бар в центъра. Там бяхме единствени посетители, все пак беше неделя вечер. Потанцувахме и към 3-3.30 се прибрахме изморени в хотела.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 14, 2012, 14:08:12 »

Ето и малко снимчици, професионалните ще са готови след около 20тина дни:
Кумът в ролята на папата:

Кумът ме посреща пред входа с бутилка в ръка:
« Последна редакция: ноември 14, 2012, 14:16:57 от cv » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 14, 2012, 14:17:21 »

хубавица, много си сладка! Много ми харесва плата на роклята -горната част, какъв е?
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 14, 2012, 14:17:31 »

Някъде са ми запиляли шампанското sad










« Последна редакция: ноември 14, 2012, 14:21:12 от cv » Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 14, 2012, 14:24:14 »

emmmmmy, благодаря мила! Роклята е от мека тафта, болерото е от същия плат. Оказа се много подходящо, супер се връзваше с роклята, много по-добре от пухените наметки. Но не държеше топло, даже по време на снимките в парка го бях махнала , после като го сложих ми стана много студено понеже се беше изстудило. Но ми беше топло дори и без него, не знам от времето ли, от еуфорията ли.
« Последна редакция: ноември 14, 2012, 14:33:25 от cv » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 14, 2012, 14:36:30 »

emmmmmy, благодаря мила! Роклята е от мека тафта, болерото е от същия плат. Оказа се много подходящо, супер се връзваше с роклята, много по-добре от пухените наметки. Но не държеше топло, даже по време на снимките в парка го бях махнала , после като го сложих ми стана много студено понеже се беше изстудило. Но ми беше топло дори и без него, не знам от времето ли, от еуфорията ли.
сега като огледах, много ми харесва кумата ти как се е постарала да се облече хубаво. На мен ми допада. А  имаш ли снимка на самата рокля по- отблизо? yahoo
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 14, 2012, 14:45:10 »

ОО, кумата ми беше разкошна.
Не знам какво ще се види от тази снимка, но май тази за сега е единствената по-отблизо:

Това е в магазина като я харесах:
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 14, 2012, 14:48:26 »

Прекрасна рокля, прекрасна булка, прекрасна сватба...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 14, 2012, 14:51:35 »

роклята ти е невероятна. това камъни ли са в горната част?
много ми харесва дантелата дето се подава под полата blush
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 14, 2012, 14:51:56 »

мн сте хубави, най-ми харесва 4та снимка като сте си сложили главите една до друга  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 14, 2012, 16:27:15 »

Страхотни сте! Много сте хубави всичките, а ти си много нежна и сладка булка give_rose Тортата ви е уникална просто! Много, много добре направена Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #71 -: ноември 14, 2012, 17:54:04 »

Много хубава булка си била cv give_rose Много ми хареса дантелата ,която се подава на роклята ти ,а тортата е прекрасна и оригинална Bravo
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 14, 2012, 18:26:44 »

Много Ви благодаря, милички!
И аз много си харесвам роклята, хем е от тези надиплените, хем и дантела се показва. Много семпла, без много камъни(само в горната чаsт мисля имаше някакви бляскави камъчета), но надолу беше много принцеска. И дантела беше уникална, нищо,че сега цветът и е черен biggrin.
Имаше и шлейф на копчета, който бях решила да слагам за ритуалите, но още в къщи се оказа,че копчетата се ракопчават постоянно и го сложихме само за фотосесията в къщи. Но и без шлейф пак си беше принцеска роклята.
А тортата беше също уникална. всички гости бяха възхитени, първо от вида и, второ и от вкуса и. Обикновено по сватбите всички торти са еднакви на вкус, а тази беше уникална и домашно приготвена с истински блатове. Препоръчвам с 2 ръце мацката, която ми я прави - Tita.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 14, 2012, 20:29:41 »

Много си красива give_rose
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 15, 2012, 00:04:54 »

 blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines