Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 05:48:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cv - 11.11.2012г  (Прочетена 37870 пъти)
 
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 19, 2012, 10:28:43 »

ylith, аз след като ги снимах я видях панделката и я отрязах, просто при рязането съм я наръфала sad иначе самата панделка не се разплита Wink
И мойте пръсти са така, лятото се подуват адски, зимата обратното. Сигурно ще я слагам на лявата ръка през лятото, поне докато не напълнея, после и на лявата ръка няма да стане sad Ама здраве да е, ще се жертвам заради халката и няма да напълнявам  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #31 -: октомври 19, 2012, 12:14:46 »

CV, аз наскоро (най-после) се добрах до снимките на шампанското и разните дреболийки. Страхотни са  Bravo Виждам, че допълваш тематиката с късметите yahoo Чакаме още твои произведения  Wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 22, 2012, 04:23:55 »

Alichka, мерси много мила smile
Лелее, кога станало 5 часа, до сега се занимавах с етикетите и не усетих как е станало толкова... рано
Ето ги и тях:





Реших да ги направя различни, нещо в бяло за бялото вино, червеникаво-кафяво за червеното вино и жълто за ракията. Така, че да не се бъркат в ресторанта кое какво беше Wink
Кажете си мнението, нещо не мога да реша кой да е за ракията sad
« Последна редакция: октомври 22, 2012, 04:29:45 от cv » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 22, 2012, 08:14:16 »

Етикетът за червеното вино ми харесва най-много Bravo
За ракията- зависи от тематиката на сватбата- на мен лично ми харесва варианта с канапената рамка (май не е канап tease).
Всичко в галерията е прекрасно!!!
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 22, 2012, 08:39:27 »

На мен ми харесва последния етикет за ракията good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 22, 2012, 10:20:41 »

cv, честита темичка! give_rose
Всичко, което си показала е прекрасно, справяш се чудесно с ръчната изработка Bravo Относно етикетите - на мен ми харесват двата на втория ред good
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 22, 2012, 11:23:52 »

Благодаря Ви момичета! Много сте мили smile
Май всички колеги харесаха етикетчето за ракия от втория ред, а и някак по- се връзва на темата на сватбата. Остава и любимия да си каже мнението, ама май ще останат така: първия етикет- за бялото вино, етикета за червеното ще си остане и той, а етикета за ракия ще е този от втория ред. Радвам се, че и това отхвърлих smile (а смятах в началото да не правя, но много различни алкохоли в бутилки без етикет се оказаха)
Остава да купя само самозалепваща хартия и да ги занеса в Манията в Студентски да ги разпечатат. Надявам се да се справят добре и да не се размаже нищо.
 yea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #37 -: октомври 22, 2012, 16:27:00 »

Браво, CV! Отново ни радваш с нещо творческо! На мен лично много ми хареса канапения етикет, обаче изобщо не се връзва с останалите като стил  Wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 25, 2012, 07:35:53 »

Стореното.. сторено smile
Снищи в 11ч ходих да принтирам етикетите, последно за ракията се спрях на етикета с халките(на 2рия ред)
Много добре се получиха и 3те вида. казаха ми, че с гилотината ще е трудно да се нарежат прецизно и реших да си ги режа с ножицата - вече имам 1/3 нарязани.  yahoo
Снощи и с милото напълнихме почти половината бурканчета с мед за гостите... такива меденки станахме докато ги напълним  girl_wink надявам се неделята да ми е свободна и да напълним и украся всички.
Поръчах и тортата, решихме с мацката основата и да е имитация на дънер(това ще е най-голенмия етаж с най-много парчета) с подложка имитация на трева и от дънера нагоре да тръгва истинска сватбена торта с мотиви като от поканите и другите украси. Надявам се да се получи тортата ууууаааауууу
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 01, 2012, 22:22:28 »

Да се отчета smile
Взех си роклята, булото и наметката, страхотни са  yahoo
Ходих и на пробни прическа и грим  danceg
Младоженеца има вече костюм и вратовръзка Wink Остават обувки, риза и ръкавели, но тази неделя ще ходим, че не знам в събота как ще е след ергенското парти  shok
В събота трябва да отида и да доплатя църквата и да дам кръщелните, да купя чашите, да взема свещи за масите и да говоря с цветаря.
Утре вечер трябва да приключа и с подаръчетата за гостите, но ми остава не повече от час работа, ето ги и тях:


Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 01, 2012, 23:02:00 »

невероятни подаръчета , браво на теб  heart
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 02, 2012, 11:34:50 »

Много са сполучливи, cv И цветово ми харесаха. Поздравления!!!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #42 -: ноември 02, 2012, 11:43:44 »

Страхотни подаръчета си сътворила Bravo Много ми хареса и това ,че са написани ръчно  good
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 02, 2012, 11:54:43 »

Благодаря  butterfly
А за ръчното надписване беше идея на половинката, но няма да ви казвам как се надписват 100 картончета,имам още САМО около 40 smile
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 05, 2012, 15:09:22 »

Офф съчувствам ти, знам какво е. Иначе много интересни подаръчета,бях чувала,но не бях виждала досега  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines