Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 15:14:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 161772 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 21, 2012, 13:51:05 »

в крайна сметка и аз с това се успокоявам (засега  huhhuh.gif ) - какво по дяволите толкова може да се случи, че съм се запритеснила- говорим за организационни проблеми . Ако е здраве или друго важно се провали- то така или иначе не зависи от мен, за да се нервирам.
В крайна сметка, връзката продължава и след тази дата, ако сме живи и здрави и умни, за да я задържим.
Най - много да забравим нещо или някой гост да ме издразни или аз него .....
Ще видим дали така ще мисля в самия ден обаче... Hmmm
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 22, 2012, 12:54:03 »

Аз до скоро бях много спокойна, даже броях дните до сватбата понеже вече 90% от нещата са готови. Даже си мислех ако някоя пловдивска булка има нужда от помощ мога и нейната свадба да организирам. Ама миналата седмица като стана гафа с фирьора и сега се чудя какво ли още ще се обърка, кога ще се обърка и дали ще мже да се реагира навреме. Незнам просто се плаша че в България нямаш никакви права и колкото и да си коректен пак си правят с теб каквото искат и то ненаказано. Дано само нещо не се скапе в последния момент, че съм организирана, но ако нещо не е по план се побърквам и за най-малкия детайл.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #227 -: март 22, 2012, 13:13:09 »

Ох..и мен ме притеснява това, че нещо ще се обърка.....и аз съм от организираните и не мога да чакам да се свърши нещо друг ден при положение, че мога днес. Но да речем младоженеца за него винаги има време..  huhhuh.gif има как да му обясня, че не искам нещата да се случат последната седмица преди сватбата  angry Искам вече да се облече за сватбата, искам да обсъдим за алкохола, за бутилките, за вс, но неее има време... diablo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 22, 2012, 19:35:17 »

И аз да се оплача, че да ми олекне smile И при мен е така, когато искам мнение в избора на нещо все ми се казва има време или аз да реша. Е, да, ама всичко аз ли да решавам?!? Вярно, че повечето неща около сватбата са "женски", ама аз се обърквам вече и имам нужда от помощ или съвсем ще се стресирам hysteric
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 22, 2012, 22:24:11 »

Ох..и мен ме притеснява това, че нещо ще се обърка.....и аз съм от организираните и не мога да чакам да се свърши нещо друг ден при положение, че мога днес. Но да речем младоженеца за него винаги има време..  huhhuh.gif има как да му обясня, че не искам нещата да се случат последната седмица преди сватбата  angry Искам вече да се облече за сватбата, искам да обсъдим за алкохола, за бутилките, за вс, но неее има време... diablo

Ох, миличка, не искам да се радвам на твоето притеснение, но е някак доста успокоително, че не съм единствена biggrin
Да им имам спокойствието на мъжете...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #230 -: март 23, 2012, 08:28:32 »

Аз продължавам да съм си спокойна, стресирам се от други неща, но не за сватбата. В крайна сметка, това е един хубав празничен ден, но със сигурност няма да си оскубя косата, ако някое дете развали нещо или пък се окаже, че нямам фризьор/гримьор - все ще се измисли нещо.
В крайна сметка идеята как трябва да протече сватбеният ден е само в моята глава, не вярвам да се получи точно така blum
80 % от нещата вече са готови, останалите, включително костюм за мъжа ми, са оставени за последната седмица преди Денят Х pleasantry, надявам се да ми останат 1 или 2 дни да си почина, защото отдавна не съм излизала в истинска почивка.
Може би в предишния си живот съм била мъж и затова сега не се притеснявам много dodger
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 23, 2012, 09:17:30 »

manuella аз тропвам с крак и казвам че не искам само аз да решавам и обикновенно върши работа blum

Alleksia възхищавам ти се най-благородно аз съм голяма шаш и паника...сега не..обаче  няколко дена и в самия ден Х сигурно ще съм кълбо от нерви и тогава ставам много раздразнителна  blum
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 23, 2012, 09:26:33 »

здравейте момичета smile на мен също ми остават малко дни ... в началото всичко ми се струваше на шега и че не става въпрос за моята сватба , но сега .... когато всичко на 98 % е готово ...не знам притеснявам се да не се обърка нещо в последния момент sad Проблема при нас е че сватбата тръгва от Свищов и завършва в Попово а ние живеем в Русе и сам самички си организираме всичко без агенция и родители smile коментираме си с моето мило , че най - вероятно ще ни остане това вълнение от подготовката smile  heart heart heart heart
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 23, 2012, 16:54:32 »

И аз мисля, че подготовката е един от най-хубавите и забавни моменти от сватбата  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 23, 2012, 17:03:00 »

мен днес пак ме ядосаха, опитват се да добавят нашите някакъв тъп роднина, дето цял живот само поразии ни прави- канели го заради брат му, понеже той пък ни е близък и е готин човек. Категорично отказах, но естествено пак ме стресират.. тия ако продължават така и ако не бях аз да ги спирам, сватбата ни ще стане препълнена от... хора които не понасят, ама са поканили. diablo diablo diablo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 23, 2012, 17:40:32 »

За списъка от гости от моя страна няма "излишни" хора, но от страната на милото - бих го коригирала малко  diablo , ама не става да се намесвам в техните гости. Не исках на сватбата си да имам хора, които не познават мен или милото, но от неговата страна ще има такива, с които на сватбата ще се запознаваме....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 23, 2012, 17:48:48 »

Аз напоследък съм много спокойна... Някак си след като видях кое как искам да стане, поне план си направх. Родителите и от двете страни, нааааай-накрая разбраха, че не е добра идея да се месят и сегааа ме гледат в устата, ако спомена нещо за сватбата се включват, ако не спомена - мълчание  ROFL Единствено много се притеснявам за колегите на милото - ще могат да ми кажат колко от тях ще идват чак 20-тина дена преди сватбата girl_impossible Такава им е работата и ги разбирам, но ако ми останат примерно 10 куверта , 5 дни преди сватбата ще се пръсна от яд, че не съм поканила още приятели  blush Има много време до този момент обаче.  Сънища си сънувам перманентно, но като се събудя ми е  забавно, защото знам, че никога няма да се случат  pleasantry веселите и положителни  pleasantry сънища  blum
За гостите - родителите бяха остро притиснати в началото /оплаквала съм се вече  blum/ и сега нищо не казват. От моя страна няма да има хора, които не познаваме и не са ни близки. Даже поканих едната първа братовчетка на татко със семейството й, защото ги обожавам, но сестра й с нейното семейство - не  nea Бях категорична, че хора които не знаят на колко съм години даже, може да са ми рода, но не са желани на тържеството.  beating От страна на милото, не познавам само някои от жените на колегите му, но това е нормално. За сметка на това познавам всичките колеги  pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 23, 2012, 21:49:40 »

Аз скоро не съм сънувала нищо свързано със сватбата. Но пък при нас проблемите са-
нямаме още кумуве и чакам милото да се накани и да приеме, че понеже неговите близи хора няма да са сигурни за денят, ще трябва да поканим моята приятелка с нейния мъж (които са свестни)
още нямаме покани поради първата причина и плюс това поканите са 1 от най-сложните мисленки при нас (все още не се знае крайния резултат, но като ги имаме вече ще си отдъхна все едно голям камък ми тежи сега  tease )
понякога се нервя на тия подробности, друг път си викам на ума колко мн. го обичам и не искам да го тормозя и нещата ще се наредят  heart

Дразня се на себе си и че като имам нещо за правене и планове, нямам търпение да стане... все мисля какво трябва да се свърши и се вманиачавам.  blush
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 23, 2012, 21:59:09 »

_Ezra_, няма какво да се дразниш на себе си... то май почти всички тук сме като теб. Все нямаме търпение да свършим нещо, все за нещо се притесняваме, вманиачаваме се, както казваш ти. Това е нещо нормално според мен. Особено ако с повечето от организацията се справяме сами. Мъжете изобщо не си го слагат, а и моя все казва "аз съм сигурен, че всичко ще е наред... нали ти се занимаваш"  blush Тези трепети покрай подготовката ми се струва, че ще се по сладки от самата сватба pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 23, 2012, 22:08:12 »

то е така, но понякога ми писва и ми се иска да мисля и за други неща (аз имам за какво, но като че ли на моменти сватбата като тема взема превес)

А на милото не се сърдя, защото хич не съм очаквала така да се държи-да ме разбира, слуша, помага и дава съвети, не е като мен луднал, но определено се интересува което ме радва  heart защото не очаквах, че сватбата ще му бъде интересна.  smile smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines