Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 04:14:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 274990 пъти)
 
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #315 -: юни 19, 2007, 14:27:33 »

ние днес тръгваме за сандански
Пожелавам Ви приятно изкарване yahoo в любимия ми град Wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юни 19, 2007, 18:15:19 »

ние днес тръгваме за сандански
Пожелавам Ви приятно изкарване yahoo в любимия ми град Wink
И аз това щях това да кажа..... Bravo Bravo Bravo
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 20, 2007, 09:17:49 »

Здравейте момичета!
И тази тема от форума чета с интерес от доста време , тъй като аз и половинката в момента планираме сватбеното пътешествие. Избрали сме Барселона - град , за който от близки и познати сме чували само хубави неща . Сега обаче ни затруднява избора на туристическа агенция, чиито услуги да ползваме. Имахме желание да отседнем в хотел в Барселона, но се оказа, че под 95 евро на вечер и то без храна нищо не можахме да открием. Затова се насочихме към околните курортни селища, от които има и лесен и бърз достъп до града с влак ( пътува се около 40-50 мин. до Барселона ). Там ни предлагат нощувки от порядъка на 72-76 евро на вечер със закуска и вечеря.
Моля ви, помагайте със съвети към коя туристическа агенция да се обърнем!! Споделете вашия опит и мнение по въпроса. И мнооого thank you.
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #318 -: юни 25, 2007, 14:44:28 »

Ние мислехме за Египет, но след Анталия миналата седмица решихме, че за тази година ориенталското ни стига и за сега поне решихме Рим
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юни 25, 2007, 15:27:27 »

Здравейте пак момичета, все още никой не се е отзовал на моя зов за помощ, а ни се иска да приключим с организацията на пътешествието  girl_impossible Моля ви, помагайте, казвайте вие на кого се доверявате при организирането на вашите пътешествия.....може би считате, че не е редно да се пишат имена на агенции във форума затова ще се радвам да ми пишете на лични, за да не нарушаваме правилата, но моля ви споделете своя опит. Все пак е най-хубаво човек да получи съвет от вече миналите по този път  give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юни 25, 2007, 18:05:43 »

Venera съжалявам но аз лично немога да ти помогна, досега не съм ползвала услугите на агенции
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юни 25, 2007, 23:38:33 »

Venera аз също няма да ползвам услугите на туристическа агенция и не мога да ти препоръчам някоя конкретно, но може би е добре да се обърнете към ваши приятели, който са били на почивка в чужбина или просто да разпитате всяка агенция какво предлага и сами да решите. надявам се все пак да съм ти била от полза!  pardon
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юни 26, 2007, 12:37:50 »

Благодаря ви все пак момичета! Питали сме наши приятели, но те са ползвали агенции за други дестинации. Все пак сме посетили тези, които ни препоръчаха и най-вероятно ще се спрем на някоя от тях. Искаше ми се ако някоя от вас е ходила в Испания да сподели опит, но явно няма да имам късмет smile Благодаря за усилията ви  give_rose
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юни 26, 2007, 13:43:15 »

Venera, мога да препоръчам Алма тур, моя колежка пътува с тях. Аз лично съм фен на самостоятелните екскурзии, защото можеш да видиш повече неща.
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юни 26, 2007, 14:43:33 »

Мерси Мири, тях не сме ги посетили още,това е добра идея  good И аз предпочитам самостоятелни екскурзии и нашата всъщност ще е такава. Просто ползваме агенция да ни наеме хотел и самолетни билети. Иначе не искаме да сме част от група с разни организирани екскурзии и тумба от 20-30 туристи, които като стадо  се разхождат  laugh
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юни 26, 2007, 15:25:00 »

Ох и да не забравя - ТУИ имат представителство  и офиси в България, така че погледне и тях. www.tui.bg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юни 26, 2007, 16:46:12 »

Ние другия месец по това време - живот и здраве - ще сме на медена седмица на Канарските островиииии yahoo
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #327 -: юни 26, 2007, 16:50:32 »

Ние другия месец по това време - живот и здраве - ще сме на медена седмица на Канарските островиииии yahoo

Ихаааа...завиждам ви благородно, Таничка! Изкарайте си прекрасно и се насладете на последните си моменти насаме преди появата на бебчо!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юни 26, 2007, 16:57:30 »

Ние другия месец по това време - живот и здраве - ще сме на медена седмица на Канарските островиииии yahoo

Ихаааа...завиждам ви благородно, Таничка! Изкарайте си прекрасно и се насладете на последните си моменти насаме преди появата на бебчо!

Даааа и ще направим много снимки ище покажа после и ще разказвам!!! girl_in_love Благодаря за пожеланията!!! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юни 26, 2007, 21:02:52 »

Ние другия месец по това време - живот и здраве - ще сме на медена седмица на Канарските островиииии yahoo
Ооо, решихте ли се най-после - браво  yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines