Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 10:29:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 275030 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 13, 2007, 21:02:55 »

Но определено и двамата държим медената ни седмичка да е почивка, а не екскурзия!

Извинявай, мила pleasure, че и аз пиша по това (глупавичко) отклонение от темата. Екскурзия, почивка, пясъци, крепости... хората са различни, и ни допадат различни неща! А, pleasure - благодаря ти и аз за страхотното разказче, изкарали сте си прекрасно, и ако не бяхме планирали друга "екскурзия" вече, като нищо щеше да се запътим към Амстердам!!  DANCE

На всички момичета желая вълшебно прекарване и невероятни спомени!  kiss2
Ееееееееее няма за какво да ми се извиняваш, аз не съм никакъв коректив на тази тема, просто вместо да задълбаваме едни и същи неща, може да обсъждаме идеи, разстановки и интересни начини за прекарване на медения месец... pleasantry
P.s. Извинявам се, ако съм засегнала някого, със сигурност не е имало умисъл в действията ми... blush
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #286 -: юни 13, 2007, 21:04:59 »

вместо да задълбаваме едни и същи неща, може да обсъждаме идеи, разстановки и интересни начини за прекарване на медения месец... pleasantry

Абсолютно съм съгласна!!  Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 13, 2007, 21:47:33 »

Ух End ,за малко се притесних,че така съм се развълнувала и много се радвам,че избрахме за дестинация на медената ни седмичка такива "банални" градове като Венеция,Ница,Кан,кн.Монако,Сан Ремо,Милано...
Шегата настрана,но аз наистина съм много развълнувана за това пътуване,първо-защото ще ни е първо и второ-защото ще бъде в медения ни период.Избрахме ето тази екскурзийка ,сигурно някой ще си помисли "страшна романтика-екскурзия с автобус..",но и аз като Марина съм на мнение,че
някои хора са прекалено дейни и енергични натури и не им допада излежаването по цял ден на някой плаж... предпочитат да опознават нови места заедно, а романтиката я има винаги, когато сме заедно и се обичаме
Та така решихме ние за нашата медена седмица,ще се радвам на препоръки и коментари относно дестинациите в екскурзията ни,но вярвам,че сме направили правилен избор smile
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #288 -: юни 13, 2007, 21:54:44 »

O виждам, че голяма дискусия се е заформила, а аз само исках да споделя малко инфо да не ме е яд за голямото ровене а и нали затова е този форум, не съм казала, че нечие сватбено пътешествие е обикновено и за информация Сардиния е също в Европа  blush
Точно това имах предвид и аз – че обикновено медения месец е по-скоро почевка, където да се любувате един на друг сред комфорт и евентуално глезотии и има места, които са специализирани в това (явно за някои за показни). А има и прекрасни места за екскурзии, но не и за мен, защото аз ще искам всичко да видя и няма да ми остане време за релакс след сватбата,ако обаче някой е навит- ще си изкара супер без съмнение.. A nie може и да не осъществим изцяло идеята, защото се оказва че в Италия е много скъпо за почивка, за екскурзия си заслужава повече, защото има какво да се види, но за почивка според мои колега италианец в Гърция или Тунис за половината пари може да получиш същите неща. Обаче аз съм се запънала, че не ща нито едното нито другото, а меден месец и ще видим.. hysteric Защото истина е че не е въпрос само на вкус, а и на възможности за съжаление.
silverarrow, няма от какво да се притесняваш, а да се радваш, че се навъртяла сериозен километраж по света –струва ми се, че сами си изкарвате парите все пак. А иначе мисля, че си избрала супер място за почивка за твоя корем, сега разбирам защо Тоскана ти е харесала повече, само дето виното им не си успяла да опиташ май  girl_in_love
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #289 -: юни 13, 2007, 22:14:19 »

maslinka, ето един от многото линкове но тук няма хотели

http://www.expedia.co.uk/daily/inspiration/top10/honeymoon-trips/default.aspx
и още
http://www.confetti.co.uk/article/view/4915-7630-0-Top_10_traditional_honeymoons_Honeymoons.do

за мен номер едно е Мавриций - 40% отстъпка за младоженката, представяте ли си + какво ли още не, но самолетния билет не е за пренебрегване.

Rossistela,Това са много романтични градове все пак, ще си изкарате супер. може да питаш агенцията дали могат да кажат в някои от хотелите че сте младоженци, може най-малко да ви дадат по-хубава стая с закуска в стаята или нещо друго, така или иначе нищо не губиш, настоявай да пробват поне. Успех!!

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: юни 13, 2007, 22:18:29 от maria_lakova » Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 13, 2007, 22:18:38 »


Ами зависи какво всеки възприема като почивка; някои хора са прекалено дейни и енергични натури и не им допада излежаването по цял ден на някой плаж... предпочитат да опознават нови места заедно, а романтиката я има винаги, когато сме заедно и се обичаме, дори и на колело в село Горно Нанадолнище...  pardon

Май сте ме разбрали погрешно! Аз също съм на мнение, че романтика може да има абсолютно на всяко място, стига да сме с любимия си човек!
Просто аз отговорих на въпроса "Къде бихте изкарали медения си месец?"!

Съжалявам за отклонението!
« Последна редакция: юни 13, 2007, 22:24:14 от Аni » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 13, 2007, 22:21:14 »


Rossistela,Това са много романтични градове все пак, ще си изкарате супер. може да питаш агенцията дали могат да кажат в някои от хотелите че сте младоженци, може най-малко да ви дадат по-хубава стая с закуска в стаята или нещо друго, така или иначе нищо не губиш, настоявай да пробват поне. Успех!!

Милинко, теб да не са те пренебрегнали или не са ти обърнали достатъчно внимание в някой хотел, та само настояваш за "стая с хубав изглед" или "заскуска в стаята".Не мисля, че това се екстрите, които биха били бонус за медения месец... *db*Право е на всеки, които си запазва стая където и да е , да настоява тя да е с изглед в определена посока, а не само ако си младоженец и евентуално да ти дадът такава, заради този случай girl_wink
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #292 -: юни 14, 2007, 21:58:46 »

Милинко, твоята работа вече прилича на „гроздето е кисело”  bad, незнам защо реагираш така, но ми се струва, че прецака тази толкова красива тема.. поне аз съм до тук.. поне докато не се върна и разкажа как са ни „пренебрегнали”  pleasantry
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #293 -: юни 14, 2007, 22:06:26 »

винаги съм си мечтала да отида на остров Аруба на медения ми месец(ако въобще някога се омъжа де laugh laugh)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 14, 2007, 22:18:50 »

аз никога не съм си представяла медения си месец някъде другаде освен в париж,но това си е за мен,иначе всички места са прекрасни и си заслужава  да се видят
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 15, 2007, 13:34:08 »

Ако разгледате страниците на някои агенции има много добри оферти за Кушадасъ със самолет, това е ново , което предлагат , до сега винаги са били с автобус , но от тази година със самолет. Та и аз незнам вече къде ще бъдем за медения месец- Египет, Турция, Китай или ...Рила  blum
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #296 -: юни 15, 2007, 13:53:54 »

много се чудим дали да бъде Египет, или нещо по-европейско. Другата седмица се връщаме от Анталиа и се заемам сериозно, наред с другите нещица
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 15, 2007, 14:25:54 »

аз съм до тук..
Време беше..... Girl_sing
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #298 -: юни 15, 2007, 14:29:29 »

в интерес на истината бих го изкарала навсякъде, където няма телефони, дори телевизори, прохладно е, красиво е и сме двамата
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 15, 2007, 14:33:43 »

На мен ми се ходеше в Санторини, но ще го заменим с Бодрум почтиииииииии едно и също е  pleasantry Swiming
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines