Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 03:30:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 274990 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 11, 2007, 20:26:17 »

Момичета, не се карайте, спокойно!!! Всеки може да си изкаже мнението спокойно, не е нужно никой да се засяга!!! good Всекиси избира такава дестинация за медения месец/седмица, каквато на него му харесва, важното е да е незабравимо и да е точно това, което сме си представяли и искали, нали!!! girl_in_love
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юни 11, 2007, 20:30:15 »

Момичета, не се карайте, спокойно!!! Всеки може да си изкаже мнението спокойно, не е нужно никой да се засяга!!! good Всекиси избира такава дестинация за медения месец/седмица, каквато на него му харесва, важното е да е незабравимо и да е точно това, което сме си представяли и искали, нали!!! girl_in_love
Няма караница Bulechka...просто явно някои хора не търпят мнение рзлично от тяхното собствено... pardon
Няма какво да делим, че да се караме... tease
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 11, 2007, 23:14:35 »

Bulechka спокойно. Не се караме! Мнението ми може би е прозвучало доста емоционално, но това е може би заради личното ми отношение към pleasure, която много уважавам и просто реших да се застъпя за нея (то не че някой я е нападал  pardon), но... просто съм емоционален човек и понякога реагирам силно емоционално. Не се безпокой! Положението не е излязло извън рамките на приличния тон. Все пак всички сме порастнали и достатъчно коректни хора, за да не позволим в такава хубава тема да се караме за глупости.  kiss2
« Последна редакция: юни 12, 2007, 01:04:48 от prin4ipessa » Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 12, 2007, 12:50:41 »

silverrarow страхотни снимки  Bravo. Ние от Рим отиваме пак до Париж и сигурно  само ще минем  през Тоскана щото имаме само 10 дни а ще ходим и  до Мюнхен. Италия  от това което съм видяла не ми харесва ( а манджарето е   good) дано Рим да е нещо различно.
И за мен медения месец е океан, море, плаж, палми, пясък  girl_in_love
silverrarow видях ваще снимки от Малдивите и мого ми хареса. Разкажи нещо как е, каде точно е най-хубаво, какви неща предлагат?  Ние мислим медения месец да ни е през зимата на някое егзотично островче.                                                                                                                                                                                                                     
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 13, 2007, 11:35:55 »

Смятам,че където и да отидете ще бъде достатъчно романтично. Аз нямам нищо против да изкарам медения симесец на палатка в Рила.  Миналата година бях с милото за няколко дни на палатка на езерата в Рила. беше супер романтично, тъй като той си беше взел и китарата. Важното е поводът на тази екскурзия и почивка и че ще бъдеш с любимия човек . Всичко останало е показност. Та както гледам и се чудим къде да отидем за меден месец , нищо чудно да се озовем на палатка в Риал.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 13, 2007, 12:20:29 »

ние ще сме на 2 места, някъде до Несебър на южното черноморие и оттам ще идем на Босфора!!!!!!!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #276 -: юни 13, 2007, 15:35:32 »

Всичко останало е показност.

Ами кво да правим, ний дето няма да ходим в Рила, да спрем тогава да се "показваме"  nea
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 13, 2007, 16:29:46 »

Silverarrow, не ме разбирай погрешно, имах предвид ,че всичко останало като топ 10 класации за меден месец и т.н. е показно. Никой не казва ,че всики трябва да отидем в Рила. Мисълта ми беше, че важното е времето , което ще прекараш с любимия човек, всичко останало не от толквоа голямо значение.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юни 13, 2007, 17:36:51 »

Silverarrow, не ме разбирай погрешно, имах предвид ,че всичко останало като топ 10 класации за меден месец и т.н. е показно. Никой не казва ,че всики трябва да отидем в Рила. Мисълта ми беше, че важното е времето , което ще прекараш с любимия човек, всичко останало не от толквоа голямо значение.
Съгласна...!!! good
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #279 -: юни 13, 2007, 18:29:37 »

Мири, give_rose , просто ми кипна, защото много хора в България смятат, че ако нещо хубаво се направи, то все е с цел "показване".  beating Айде да не се отвличам на тази тема, че мога роман да напиша.
 
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юни 13, 2007, 19:02:07 »

За съжаление повечето неща в България са с цел показване, колкото и да не ти се иска, хубавите и непринудени неща се забелязват от всеки. Sorry за  Offtopic
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 13, 2007, 19:54:33 »

Аз също искам да сме на романтичен остров с много красиви плажове, палми,...Да се печем по цял ден,да пием коктейли, нощем да гледаме звездите на брега на океана  girl_in_love Ох, размечтах се!
 Но определено и двамата държим медената ни седмичка да е почивка, а не екскурзия!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юни 13, 2007, 20:02:05 »

Хе хе...от 2-3 дена коментираме едно и също, много ясно че колкото хора, толкова мнения ще има...!!:)Дайте нещо по-интересно да обсъдим..... tease
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 13, 2007, 20:06:39 »

Холандия, Брюксел, виена- все красиви места за екскурзия, но не мислите ли, че сватбеното пътешествие трябва да е нещо по-различно от разглеждане на архитектура и препускане по забележителности.
Съвета ми към всички, които искат романтично и незабравим меден месец да търсят оферти, които предлагат пакет за младоженци – оказа се, чи има доста такива хотели (особено в най-предпочитаните места за това) въпреки че в България незнам защо агенциите почти не предлагат такива пакети. Обикновено това включва някакво намаление, и въпреки че като цяло пак ще се похарчат много пари, кога иначе ще може да се възползвате ако не сега (а и хубаво е да знаеш, че се ползваш с някаква привилегия) + специално посрещане с цветя, плодве или шампанско и ако сте късметлии по-хуваба стая. Ох, аз така се размечтах като рових нета и разни каталози, че.. girl_in_love
Естрела, ти си се ориентирала много правилно –Сардиния е сред топ 10 дестинации за меден месец. Търси хотел, който предлага отспъпка за младоженци –обикновено 7 нощувки на цената на 6 .И аз така съм захапала за там.. но ще видим CHEERS

каде е тази класация топ10.може ли линк?
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #284 -: юни 13, 2007, 20:57:05 »

Но определено и двамата държим медената ни седмичка да е почивка, а не екскурзия!

Ами зависи какво всеки възприема като почивка; някои хора са прекалено дейни и енергични натури и не им допада излежаването по цял ден на някой плаж... предпочитат да опознават нови места заедно, а романтиката я има винаги, когато сме заедно и се обичаме, дори и на колело в село Горно Нанадолнище...  pardon

Извинявай, мила pleasure, че и аз пиша по това (глупавичко) отклонение от темата. Екскурзия, почивка, пясъци, крепости... хората са различни, и ни допадат различни неща! А, pleasure - благодаря ти и аз за страхотното разказче, изкарали сте си прекрасно, и ако не бяхме планирали друга "екскурзия" вече, като нищо щеше да се запътим към Амстердам!!  DANCE

На всички момичета желая вълшебно прекарване и невероятни спомени!  kiss2
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines