Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 16:16:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 274937 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 12, 2007, 11:07:52 »

silverarrow мястото от медения ви месец е страхотно!Такова спокойствие излъчва!

И на мне много ми ихареса!

Чудесно е човек да може да си позволи да попътува по света!!! girl_in_love
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #106 -: януари 12, 2007, 17:10:00 »

Ох... толкова хубаво бешееееее и такива скъпи спомени имаааам, но е важно да не ти  се случва чак толкова често да ходиш по такива места (а при мене няма такъв "риск"  Blush), защото загубваш  appreciation за това което ти се случва.

А иначе, една екскурзия до Малдивите не е ЧАК толкова скъпа, просто зависи какво търсиш - ето на тази страница (http://www.thomsonbeach.co.uk/th/beach/initiateAvailabilitySearch.do) има пълен пансион + самолетен билет от Лондон за 695 паунда за хотел (2 звезди) и 860 паунда (4 звезди - ВИЖ страницата http://www.kurumba.com/), които не са по-лоши от българските.

Ако поискате вашите гости да ви съберат пари, спокойно можете да си го позволите, наместо тенджерки и тигани за подаръци, ние поне така направихме  girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #107 -: януари 12, 2007, 18:34:05 »

И аз си мечтая да посетя такива екзотични места. Прекрасни снимки, silverarrow!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 13, 2007, 19:23:54 »

... Ако поискате вашите гости да ви съберат пари, спокойно можете да си го позволите, наместо тенджерки и тигани за подаръци, ние поне така направихме  girl_wink

Така наистина е много добре!!! И ние така направихме!!! girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 14, 2007, 00:48:08 »

подкрепям silverarrowр,наистина има сайтове от където можете да си запазите хотели на много екзотични места и то за много млако пари ето един: http://lastminute.com//
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 14, 2007, 16:32:11 »

подкрепям silverarrowр,наистина има сайтове от където можете да си запазите хотели на много екзотични места и то за много млако пари ето един: http://lastminute.com//

Така е чудесно!!! Става по-бързо и е доста удобно!!! good
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 23, 2007, 20:58:39 »

Много искаме с милото да обиколим АМЕРИКА. Намерих една доста добра оферта(поне аз така си мисля).
http://www.bohemia.bg/prog.php?p=172&c=124 . Знам че тук има момичета които живеят в Америка и затова бих ви помолила да ми дадете някакъв съвет. Дали това което предлага тази оферта е най-доброто което може да се види в Америка (знам че 25 дни не са достатъчни за да се обиколи Америка обаче...), а също и за цената(кво мислите) и цените в Америка.
оф незнам дали ме разбрахте, но надявамсе някои да ме посаветва с нещо.
Благодаря Ви  bye
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #112 -: януари 23, 2007, 21:35:08 »

Много искаме с милото да обиколим АМЕРИКА. Намерих една доста добра оферта(поне аз така си мисля).
http://www.bohemia.bg/prog.php?p=172&c=124 . Знам че тук има момичета които живеят в Америка и затова бих ви помолила да ми дадете някакъв съвет. Дали това което предлага тази оферта е най-доброто което може да се види в Америка (знам че 25 дни не са достатъчни за да се обиколи Америка обаче...), а също и за цената(кво мислите) и цените в Америка.
оф незнам дали ме разбрахте, но надявамсе някои да ме посаветва с нещо.
Благодаря Ви  bye

О, най-вероятно доста скъпичко ще ви излезе, а и неизменно ще отнеме много време. Също така зависи какъв маршрут ще си изберете и с какво ще пътувате- предполагам че ще трябва да си наемете кола...
silverarrow да помага ако има повече идеи, а знам че и пътува по-честичко.
Но ви пожелавам успех, MALENA, ако се решите на едно такова преживяване! За мен си зная че няма да ми стигне търпението за едно такова дълго пътуване!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 23, 2007, 22:25:26 »

Браво, Малена!!! Bravo
Пожелавам приятно изкарване и чакаме снимки!!! girl_in_love
Активен
iskritsa
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #114 -: януари 27, 2007, 16:09:00 »

А някой ходил ли е в Малта? smile
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #115 -: януари 27, 2007, 20:36:43 »

Много искаме с милото да обиколим АМЕРИКА. Намерих една доста добра оферта(поне аз така си мисля).
http://www.bohemia.bg/prog.php?p=172&c=124 .
Малена, здравей,
Моето мнение е че цената на екскурзията, за това което предлага е много добра - ще видите много и много хубави места. Разглеждах и хотелите - те са от известни вериги, и съм сигурна, че ако не очаквате големия лукс - ще ви е комфортно и удобно. Накратко казано - много добър избор!
Сега за потенциалните недостатъци - на времето ходих на една екскурзия, подобна в Европа, където обиколихме много градове и все хубави, но от толкова много впечатления, просто не можах да се  отпусна и да почина. И сега в ума ми, това пътуване беше като на конвейер. Много зависи, какво предпочитате вие и какви хора сте като тип. Помислете за това. Освен това летенето напред назад е много и ще ви умори допълнително. Но познавам хора, които могат да карат без сън дни, само и само да се забавляват. Ако сте такива - това пътешествие е за вас - просто  съм сигурна че ще си изкарате страхотно!!

Що се отнасвя до моето предложение за САЩ екскурзия - аз бих изкарала 2 дни в Ню Йорк (някой го мразят, други се прехласват) - дори ако съм тука бих ви развела напред назад за уийкенд; 1 ден във Бостън (с кола от Ню Йорк е 3 часа); после със самолет до Вегас - 2 дни (хотелите и храната във Вегас са безумно евтини - 4* за примерно 80$-100$ на стая; самолетен билет Ню Йорк - Вегас - около 300$ ако се купи рано), От Вегас до Лос Анжелис - кола/самолет, зависи кое предпочитате - 2-3 LA, после с кола до Сан Диего (2 часа; 1-2 дни престой). После обратно със самолет до Хюстън (директен полет На Continental Airlines) - 1 ден там, и после директен полет до Маями - 7 дни престой, от които  си предвидете 1 целодневна ако искате до Орландо с един увеселитен парк (препоръчвам Island of Adventures на Юнивърсал) и още една целодневна до  Key West - пътят до  там е НЕВЕРОЯТЕН а и самото градче е много сладко и хубаво. Ще покажа снимки, малко по късно.
Теорията на моя маршрут е че ще успеете да видите най-известните градове на Америка (NY, Boston,   Vegas, LA, San Diego, Miami),  същевременно, последните ви 3 дестинации са страхотни през лятото, с превъзходни плажове (т.е. подходящи за меден месец). Сигурна съм (освен ако не мразите топлото време), че много ще ви хареса Флорида и ще е по-релаксиращ завършек на меденото ви пътешествие.
От Маями, предлагам да си вземете полет до България с Алиталия или Бритиш.

Що се отнася до Хонолулу - макар и Хавай да звучи романтично като дестинация, Хонолулу е доста урбанизиран град, който не зная как ще ви допадне. Просто съвет...

Като цени за храна - при най бюджетно хранене навън (Макдоналдс, хот дог, пица и тн) примерно за 2 яденета дневно - около 15$ на човек. Обяд на  крак, вечеря в ресторант-верига (Chilli's, Friday's) - около $30 на човек. С храна от супермаркета - може би $100 на седмица, зависи какво предпочитате.
Водата е средно 1-2$ на бутилка, същото е и за колата.
Кола под наем - най-малкия вариант - варира от 30$ до 70$ на ден (без застраховка), зависимост къде.
Знам за Флорида може примерно за $200 - за цяла седмица. Ако стоите на хотел в Ню Йорк, от кола там няма нужда. Знам че и за Вегас няма нужда, но La, Miami,  това е задължително!
Пиши ако имаш други въпроси.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: януари 28, 2007, 17:56:53 »

БЛАГОДАРЯ ТИ SILVERARROW, страхотна информация ми даде  Bravo. Всеоще не сме решили окончателно дали ще е Америка или Малдивите, но когато решим ще ти поискам HELP.
Що се однася до патуването ние нямаме никакъв проблем, двапати с милото сме обиколили Европа с кола и само той караше, такада патуването не ни е никакъв проблем. Е разбирасе от голямо значение е с каква кола патуваш и по какви пътища. А аз съм сигурна че в Америка пътищата са както в западна Европа а можеби и по-хубави.
оооо а милото май повече иска Малдивите а пак аз Америка.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 28, 2007, 22:33:03 »

MALENA, каквато и дестинация да изберете ви пожелавам лек път и приятно изкарване!!! girl_wink girl_in_love
« Последна редакция: януари 29, 2007, 12:41:12 от Bulechka_TS » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #118 -: януари 29, 2007, 04:23:10 »

БЛАГОДАРЯ ТИ SILVERARROW, страхотна информация ми даде  Bravo. Всеоще не сме решили окончателно дали ще е Америка или Малдивите, но когато решим ще ти поискам HELP.

Моля, моля   give_rose
Честно казано препоръчвам горещо Малдивите!  Истинска романтика за двама! Имам много препоръки за там само питай - едно нещо обаче е нужно да се знае - след Май там запова дъждовния сезон, ние бяхме Август - времето беше горе долу хубаво - 1 ден валя напълно, 1 беше супер слънчево (но ние изгоряхме предния ден и  този не можахме да се подаддем навън) и останалото време беше малко облачно. Знам за хора на които им е валяло 1 седмица без прекъсване. Имайте го  предвид още отсега. bye
Активен
gsimova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #119 -: януари 29, 2007, 13:42:36 »

здравейте,
аз тепърва започвам да планирам цялото събитие, в това число и медения месец. много ми хареса идеята за малдивите, но финансово няма да издържим на подобно приключение. обмислям почивка на канарските острови. в тази връзка бих искал ада попитам дали някой от вас, момичета, е ходил там и какви впечатления има?  smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines