Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 16:49:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 240633 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #795 -: април 21, 2015, 09:42:28 »

Teddy, релакс мила, да не би случай да учиш във ВИНС-а, това със стоте точки ми е  много познато.. Като разкаваш историята ми е толкова смешно.. Спомням си, обаче колко се впрягах и аз.. Да ти кажа, дразнещо е за човек, който е положил усилия, но помисли от друга гледна точка.. Не го прави за заветните 5т., а че за да си напишеш курсовата си изчела много информация, която рано или късно ще ти бъде полезна в живота, университета ще мине и замине..  pardon

Голямо затишие...  Къде сте? Girl_hide
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #796 -: април 21, 2015, 09:53:47 »

Девойки ,търся фирма която прави дамски обувки по поръчка,ако някой знае координати да свирка.
Рових в  нета, но тези дето ми излизат не са баш тези които ми трябват
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #797 -: април 21, 2015, 09:57:03 »

Ето меее, Тони Wink
Добро утро на всички. Днес явно сме работливки, понеже няма никой.
Теди, не се впрягай за глупости. За 5 точки от общо 100 не си заслужава да се нервираш. Твоята история ми напомни за моя първи курс и един колоквиум. Имахме един асистент, който много обичаше да прави колоквиуми поне 2 пъти седмично. Рядко пропускаше. Та, влизаме ние, той заявява "Вадете по един лист и химикал, другото в чантите!" Сядаме, започваме да пишем по въпросите. Накрая дадох на колеги да препишат. След 1 ден ни връщат листовете, аз имам 4, всички колеги 6! Побеснях и демонстративно си излязох, а вътре е имало скандал. После ми оправи оценката,ама беше шок за мен.
После на държавния изпит по практика всички 5 и 6, на мен 4, понеже трябвало да има и една 4-ка. Там вече и ректора се намеси, понеже си взех работата и я занесох на друга комисия, която я оцени като отлична. Истината е, че имах повече знания от някои асистенти, понеже редовно им поправях грешките на упражненията...пък сега вече не знам колко знам.
Мисълта ми е, че не си струва да хабиш нерви заради някакви читанки, които са станали преподаватели,понеже не им се е занимавало с друго (поне при мен масово бяха такива- който не става=преподава).

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
В сватбения център нямаше ли обувки по поръчка?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #798 -: април 21, 2015, 10:15:57 »

Жужи, обувки по поръчка знам, че правят в Пещера.. Като магазини тук в Софиям, идея нямам  pardon Оф много ми е скучно, не ми се работи, искам да си почивам.. Нямам желание за нищо, освен за разходка в парка, книга, някакви неща които не изискват да съм сесредоточена  blush
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #799 -: април 21, 2015, 10:23:23 »

alexandrova_90 , точно във ВИНС-а съм , но ме е яд , не толкова , че съм се мъчила за 5 точки, и да знаех , че е за толкова пак щях така да я напиша, въпрос на принципи е . Яд ме е , че за 5 точки ми изисква толкова много и ми се впряга за някакви малки незначителни грешки.. ок , иска да съм перфектна, ама да си оценява и той малко нещата, в крайна сметка не може да искаш от мен нещо, което си е чисто и просто основа за дипломна работа, а да ми го оценяваш толкова ниско, все едно че и да не го напиша то не е кой знае колко важно ..
  nansita , много мразя такива преподаватели , които пишат оценки както им падне. Добре , че моите не са такива,  че какви панаири щях да вдигам и аз не знам ! 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #800 -: април 21, 2015, 11:37:43 »

Здравейте smile

Първо да ви питам за кое съкровище ме питате, тъй като в Лувъра в момента има експонати от 17 музея, ако не се лъжа. Ако питате за главата не Севт, защото май за нея се шуми най-много, наистина е интересна, но има толкова въпросителни около намирането ѝ, та е друдно да се говори за нея. А ако питате за Панагюрското - наистина е прекрасно произведение на торевтиката, но не е уникално, ритоните, амфорите-ритони и фиалите са били разпространени. То е произведно в Лампсак най-вероятно и е донесено тук, не е местна изработка. Но е много интересно, когато знаеш какво да гледаш. Любимо ми е. Рогозенското съкровище е представено само от фиалата с Авге и Херакъл май, която също ми е любима. Нея съм я държала в ръцете си, даже една от профилните ми снимки е нея. Но то е готино да го видиш цялото съкровище. Но те не са уникални, на всички сме им учили паралели. Май и керамика има, но на нея никой няма да и обърне внимание. В залите с керамика в Лувъра си стояхме само аз и двама студенти от Колежа към Лувъра, които учеха за изпит. Другите хора подминаваха. Но съкровищата ще са интересни, защото няма много такива в Лувъра. Там златото е от времето на Луи XIV, но то е различно. Но ако някой е виждал съкровища от Гърция или от Пантикапей, може би няма да се впечатли много. Утре на срещата ми за атестацията, единият професор е автор на изложбата. Той по принцип много бърбори, ако каже нещо интересно за изложбата, ще ви разкажа. Не знам какво друго да кажа, освен, че с удоволствие бих я разгледал smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #801 -: април 21, 2015, 11:57:41 »

уу пандич, чат пат ще те питам така разни неща. Много интересни работи обясняваш, аз обожавам да слушам за изкуство, археология; и кое откъде и как е дошло . smile

Има една книга, роман Крадци на лебеди, за картини се разправя пък там. Ако някоя от вас иска да я чете, да свирне да й я подаря, разкош е. smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #802 -: април 21, 2015, 11:57:59 »

Панди, много интересно!!!
Теди, не им се връзвай, и аз на държавния писмен имам 4, макар че преписваха от мен всички, но не ми е попречило до сега нито за работата, нито за нищо в живота. Е все пак, трябва да ти е гадно от време на време, за да чувстваш, че живееш  blum шегичка
Пък за тоя от женените сигурно е само гаден слух, гледах Гала, но там не казаха нищо такова. Пък и го даваха с Тони Димитрова въпросното момче. Мисля, че между тях /Наско и забравих името на момичето/ има химия. На Георги пък жената ми е лееекичко кифленска и превключвам канала като я видя  blum то и той е един мекосексуален...
От Капките ми хареса Филип, а тая Нона верно хич не е за певица  diablo а Джуджи ми е супер забавна, ей такива хора, които са наясно със себе си и възможностите си, но са над тези неща и не се връзват много уважавам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #803 -: април 21, 2015, 12:10:41 »

О, Пандеее, толкова интересноооо  girl_impossible Аз обожавам да чета подобни неща, не претендирам че разбирам, нямам вече капацитет за подробно помнене, но интерес бол smile Наистина ще е добре да разказваш понякога такива неща, да се образоваме  yahoo
Фани, аз се спуках от смях с Джуджи снощи, тя беше по-зле от всякога, ако не знаех песента коя е - никога нямаше да я позная... Много голяма сладурка  Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #804 -: април 21, 2015, 13:14:55 »

не претендирам че разбирам, нямам вече капацитет за подробно помнене, но интерес бол
lol Пишете ме и мен към капацитета...
Оф, каталясах! Ходихме на лекар - един дерт тая седмица по-малко. Нещо тия дни хич не мога да си почина. Сутрин ставам все едно картофи цяла нощ съм вадила crazy
Панде, мен много ме радва, че някои музеи имат street view вътре. Супер е да разглеждаш без тълпа от народ Wink Давам ти го като идея, ако не знаеш. Знам, че и ти си по виртуалните разходки.

П.П. Някой спомена, че обича малки котета. Вижте на какво се радвах почивните дни. Толкова е черно, че дори и мустаците му са черни blum


* Malko kote.JPG (41.21 KB, 768x563 - видяно 128 пъти.)
« Последна редакция: април 21, 2015, 13:27:49 от Alichka » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #805 -: април 21, 2015, 13:27:42 »

Здравейте smile

Първо да ви питам за кое съкровище ме питате, тъй като в Лувъра в момента има експонати от 17 музея, ако не се лъжа. Ако питате за главата не Севт, защото май за нея се шуми най-много, наистина е интересна, но има толкова въпросителни около намирането ѝ, та е друдно да се говори за нея. А ако питате за Панагюрското - наистина е прекрасно произведение на торевтиката, но не е уникално, ритоните, амфорите-ритони и фиалите са били разпространени. То е произведно в Лампсак най-вероятно и е донесено тук, не е местна изработка. Но е много интересно, когато знаеш какво да гледаш. Любимо ми е. Рогозенското съкровище е представено само от фиалата с Авге и Херакъл май, която също ми е любима. Нея съм я държала в ръцете си, даже една от профилните ми снимки е нея. Но то е готино да го видиш цялото съкровище. Но те не са уникални, на всички сме им учили паралели. Май и керамика има, но на нея никой няма да и обърне внимание. В залите с керамика в Лувъра си стояхме само аз и двама студенти от Колежа към Лувъра, които учеха за изпит. Другите хора подминаваха. Но съкровищата ще са интересни, защото няма много такива в Лувъра. Там златото е от времето на Луи XIV, но то е различно. Но ако някой е виждал съкровища от Гърция или от Пантикапей, може би няма да се впечатли много. Утре на срещата ми за атестацията, единият професор е автор на изложбата. Той по принцип много бърбори, ако каже нещо интересно за изложбата, ще ви разкажа. Не знам какво друго да кажа, освен, че с удоволствие бих я разгледал smile
Панде ,аз питах Ина за съкровището в момента ,и главата на Севт
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #806 -: април 21, 2015, 13:29:40 »

Аз днеска свърших една хубава работа, но утре ще разберете каква  Wink /надявам се!/
Оф, момичета кажете какво готвите, толкова съм изчерпана от към идеи в тази посока. Патето, не помага, само като изброявам и отговора е: "Точно това сега не ми се яде!; "Това го ядохме преди 2 месеца и не искам!"; "Все нещо ще измислиш!"  beating
Днеска сме на миш-маш, ама другите дни от седмицата съм пас  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #807 -: април 21, 2015, 13:44:57 »

Ние сме на фасул.. При нас се яде всичко, ако не насилвам положението с риба или пържоли.. Снощи правих пържоли, които мариновах предния ден. Изяде една съвсем малка, която на 5-годишно дете ще му е за закуска, просто толкова е сложно с това месо... Пак, че прояде.. Майка му още се опитва да ме убеди, че много пъти му е приготвяла всевъзможни рецепти с месо, докато е бил малък, а той не ги харесвал и искал само кайма... Побеснявам, когато ми каже "той не обича месо"... Той не знае вкуса на месото! Та, в това отношение прохожда.. Фасулът пък е едно от любимите му неща, казва че го приготвям по-вкусно и от баба му.. Рядко го правя, ама в нас е празник, когато се навия.. Все едно приготвям някакъв специалитет  pleasantry pardon
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #808 -: април 21, 2015, 13:50:57 »

Аз днес много се гордея със себе си, успях да сготвя с новородено! Е нищо особено кюфтенца с доматен сос но си е постижение, че вчера с пържени яйца минах само. Сега остава и Господин Пръцкам да ме остави и да хапна. Wink

Тони и при нас фасула е най любимо, само че аз често го готвя че ми е много лесно. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #809 -: април 21, 2015, 13:52:35 »

Да ти кажа и аз тези дни съм се замислила з фасул, пък да видим ще има ли одобрение на менюто от главния дегустатор. Я кажи за пържолите как ги маринова, че ми стана интересно, а ние обича мИсо.
Мариолка, ти си герой- бебе гледаш, готвиш, а и за форума намираш време Wink
Али, сега видях котето и е разкошно! Ах, колко ги обичам, особено бебоци. А черни котета как ме кефят! На късмет са ми!
« Последна редакция: април 21, 2015, 13:55:30 от ratatui » Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines