Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 06:45:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 240613 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: април 17, 2015, 09:59:49 »

Тони, това е заради промяната, все пак света ти се е променил и докато се напаснеш към новото положение.
В деня на сватбата с майка сутринта се сдърпахме, защото тя била толкова напрегната, като буре с барут. Казахме си 2 думи от там яко рев и двете, тя е много мъжко момиче, ама като се разплака, като взе да ми повтаря "Ами, как да е дам? Ти си ми единственото детенце, най-скъпото ми! Знаеш ли колко ми е трудно?" Как да й обясня, че аз не се местя на Марс и нищо няма да се промени в отношенията ми с нея. Нарева се, стегна се /не напълно, беше доста неадекватна, докато не почна същинската час/ и това беше.
Джоси, толкова е яко де се грижиш за животинките, а ти имаш и доста.
Неделинка, сигурна съм, че скоро с интерес ще четем твоята сватбена тема. И и го пожелавам от сърце!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #676 -: април 17, 2015, 10:06:49 »

Рататуйче, сигурна съм. Тя моята, откакто имам пръстен се държи така и ми говори тия неща.. Страх ме е за сватбата  danceg

Наденце, чакам си отговор на въпроса, не бягай по тъча  beating beating
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: април 17, 2015, 10:41:01 »

Здравейте

На мен не ми се мисли в деня на сватбата какво ще бъде. Не знам изобщо как ще се удържам да не плача. Като знам каква съм ревла... cray От сега се чудя какво да направя, за да се успокоявам. Миналата година една приятелка каза, че е пила мента, глог и валериан и се е чувствала доста спокойна. Не си спомням да е плакала. А как да се сдържаш в такъв ден, не знам. Тогава емоциите са на макс, напрежението е голямо и сълзите са неизбежни.  huhhuh.gif

Наде, скоро ще е.  Bravo И аз така ходех като умряла, а сега като чета какви неща съм писала преди да ми предложи, чак ми става смешно. Това й е хубавото на изненадата. Никога не знаеш кога и как.
Е, в момента не ти е много хубава де, но след това ще разбереш за какво говоря.  blum

Ние пък снощи, след като ММ свърши работа отпрашихме към Свищоооов. Много обичам да си пътуваме само двамата на някъде.
Времето беше много хубаво, дори и в 9 вечерта. Разходихме се, хапнахме, пихме кафенце и после на дискотека. Имаше абсолвентски балове и беше лудница, затова не стояхме дълго. Пък и ММ беше на работа от 8 днес. Прибрахме се към 4 часа. Малко ми е криво и ще го мисля ММ цял ден, защото не си е починал като хората, но си заслужаваше.
Толкова го обичаме този град. Като се сетя колко хубави години прекарахме там и ми става много мило. И мъчно в същото време.  huhhuh.gif
Винаги когато сме там усещам едно спокойствие и понякога ми се иска да се върнем.
Ех, тези години никога не се забравят.  heart

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: април 17, 2015, 10:56:13 »

Ко стаа smile

Мен пък тя "Ела се вие" ми е много монотонна и скучка, ни мой мъ трогна. Ей, сега пак си я пуснах и не я издържах. Само ми стана смешно, защото се сетих за Зуека и Рачков.
На мойта сватба поради формата ѝ нямаше рев и сълзи, но ако бях поканила баба ми, която е drama queen, щеше да повлече крак и голям рев щеше да настане. Затова решихме и без баби, за да няма рев, и без приятели, за да не се напие и излага някой, и без роднини, че и те са съмнителни, като цяло - без нерви Wink

Наде, аз ще ти приложа обратна психолония - няма да е скоро, стига си се навивала Wink  blum  girl_wink

Днес имам бонус почивен ден и ми е много кеф smile

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #679 -: април 17, 2015, 11:12:50 »

Ех, Пандеее, да ти завиди човек. Аз плаинрам как ще отида в парка в обедната почивка. 1ч на свежина!  heart Иначе с колежката сме си отворили прозореца, пуснали сме си песни и е голям квф. Сега чакам да дойде някой гръм, че от вчерашната среща ни вест, ни кост.
Ина ми се губи тия дни. Инкаа, как мина изпита? Нали имаше писмен изпит, или бъркам?
Панде, аз планирам при мен да има само много близки хора. Всички други ще ходят в ресторанта и там ще реват. Пуу, то може по едно пакетче салфетки да подарим, вместо някви бонбони или други глупости. Виж какви хубави идеи даваш! crazy Eeager
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #680 -: април 17, 2015, 11:48:30 »

Миме за да не ревеш на сватбата си пийни, аз от сутринта бях изпила една бутилка шмпанско, лошото беше че ми се пишкаше  много а с булчинска рокля се пишка много трудно. Да не забравите на сватбата да имате пиш другарче. Wink

Аз саъм на тераската , шефа е в столчето за кола пИчем се и се наслаждаваме, мен малко главата ме цепи, ама така ми е пролета от полена. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: април 17, 2015, 11:53:51 »

Ако не вземете си нещо за успокоение, аз мислех валидол да пия, ама не пих. Алкохол не можах да близна цял ден от еуфория. Пийте чай от маточина успокоява.
Мариолка, много хубаво звучи на терасата, на слънчице  Sunshine
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: април 17, 2015, 11:57:02 »

Мариолка, нацелувай му крачетата от нас!  heart 
Аз подозирам, че ще се изнеря много и ще има скандал, ако започнат да ми циврят. Понякога съм голямо джаста-праста.  diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #683 -: април 17, 2015, 12:02:08 »

Наде, аз ще ти приложа обратна психолония - няма да е скоро, стига си се навивала Wink  blum  girl_wink
Това ми харесва, аз също бих си се самоуспокоявала така good
То и отношението ми към церемонията "сватба" е подобно, ама кой да ме слуша от мъжова страна...
Обаче колко е интересно - когато си израснал с традицията, тя не ти е гадна. Аз, както съм и писала за моята сватба, бях изпаднала в див ужас, че трябва да целувам ръце на цялата им рода, че те да ме кичнат с някоя и друга пара или да ми закачат нашити на конец левчета, като огърлица diablo. Далечните гости, примерно от бригадата в ТКЗС-то, пък се здрависваха с мен със свита ръка и ми бутаха намачканки мърляви парички в моята ръка. Идеята беше да не се вижда какво и колко дават, ама защо трябваше да е тайно, ходи ги разбери crazy. След няколко такива здрависвания, бях инструктирана да си изпразвам ръката в една огромна торба, преметната на рамото на свекърва ми. Хехе, после като взеха да броят /това също беше гадно/, да знаете що копчета и стари пари намериха funnytooth. Това, с което ме "даряваха" пък беше един вид оборотно Wink- дават ти го, после ти се отърваваш от него, като го подариш на някоя булка. Аз прекъснах веригата, защото си взех всички парчета плат "Травира" и наших платнища, които после слагах под дюшеците, върху пружината на леглата, та да не се дърпат и цапат с ръжда. Подаряваха ми по 45см. плат, ама аз нали съм по- височка, трябваше само с мини поли да ходя, пък модата точно тогава беше макси. Свекърва ми няколко пъти казвала на мъжа ми да и ги дам, обаче аз реших, че имам права над тях и тя си купи други за даряване.
По онзи край свирят някакви песни със зурни и повече го избиват на кючеци...Булката обаче не играе дори и на хоро, работата и е да се грижи за гостите - да им мята по някой комбинезон или кърпа на рамото, да се усмихва и да целува ръце на новодошлите. Хехе, пет ели да се вият и превиват не би ми пукало, важно беше да минава всичко, че само със стиснати зъби трябваше да стоя. smile
Мариолка, да не почернее белото циганче от слънцето, ще го мислят после за полски работник . Пък той нали ни е баровец, да не му падне имиджа heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #684 -: април 17, 2015, 12:22:49 »

Ей, създадохте ми настроение Wink
Аз каталясах... Ходих до данъчното - и за плащане, и за друга работа. Първо зор да мина Тримона. Там рампата за колички е фиктивна. Виждаш я, има я, обаче е напълно неизползваема. Супер стръмна е, а и е изтъркана самата настилка. Та като тръгнеш да слизаш и се чудиш кое по-бързо ще стигне - количката, ти, бебето, багажът, краката, главата Skiing
Някак си минах! Стигнах до данъчното и.... 10-тина стълби, стръмни, без рампа, щото нали сме в ЕС и такива работи не ни трябват. Аре, всичко на гръб! Добре, че имаше добри хора, та помогнаха. Свърших си работата и излизам пак отвън да се нареждам чинно на опашка за плащане (основно от пенсионери съставена). Лелееее, като ревнаха тия ми ти баби! Как съм можела да чакам на опашка с малко дете! Не разбрах кога и как се озовах в салона. Супер неудобно ми стана blush Поне свърших за няма и 10 минути.
Снощи театърът ми хареса. Имаше малко досадни за мен моменти, в които наготово ми поднасяха житейски мъдрости. Аз предпочитам сама да си вадя изводите. Въпреки това съм доволна! Лафазанов е страхотен! Прекарахме една различна вечер. danceg
Ох, тези сватби... При нас насълзените очи бяха по време на гражданския ритуал. Като ни се напълниха с ММ очите със сълзи и жената пред нас и тя готова cray Чак й се разтрепери гласът. Не смея да погледна встрани и родителите, че и те пред рев и то какъв. Щом свекърът се разтрепери целият smile Добре, че има професионална подготовка за такива моменти funnytooth
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #685 -: април 17, 2015, 12:31:25 »

А бе то си е до нагласа. Аз пък цялата сватба бях толкова спокойна и охилена. Само в ресторанта се ядосах, че половината мъже бяха отвънка да гледат някъв мач! Ама и това ми мина!
Али в данъчното се ходи в делничан ден. В петък всички живо се е юрнало и си е е*ало майката. smile Ама важното е, че си си свършила работата.
Мариолка така ви завиждам и на двамката! Радвай се, че толкова бързо минава тоя айляк, че няма да се усетиш!
При нас се нанесоха нови съседи /точно над нас/ и сега правят ремонт. Адски ми е криво, че Алекс заспива към 13 и 30 и нищо не мога да им кажа за шума, че са си в правото поне до 2. А те бият с едни чукове, вече и мен ме боли главата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #686 -: април 17, 2015, 12:40:02 »

При нас е по-зле. Има някакъв строеж - магазин ще правят. Добре, че не ми е точно под прозорците, обаче е ужасно. Кънти между всичките блокове. Дремят до обяд и в 13 часа се сетят да подхванат работата. Един ден, втори... ееееее! Блъскаха с чукове да правят металните пана. Единият ден звъннах на 112, че в 15 часа режеха същите тия метални пана. Явно имаше ефект. diablo На малката не й пречи, обаче моята почивка нарушават.
Мариолке, радвай се, че се припичаш на слънце. Днес тук сенките вече гонех. Пече все едно е юни. tease Пролет няма да има - минавам на джапанки...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #687 -: април 17, 2015, 13:14:55 »

Ааа сакън свекс Калата беше на сянка, мани верно едно време са се крили от слънцето, баба ми си патила от майка ми че на нивата ходила по бански с леля ми да хвант тен, мислила че никой няма да ги вземе такива мургавелки хахах

Пънки наслаждавам се да, наясно съм че сега му е времето да го гледам и да си почивам че после хмм баба му и дядо му ще го гонят по градинките хехех

Али тук задуха яко сега от утре  яко се разваля времето.

Мале днес срам не срам но си спах с бебчо до 10:30, а свекървата в другата стая ме чака с кафе и закуска...ами сега ми се паднало...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: април 17, 2015, 13:35:19 »

Ох, не мога да наваксам... Какво е да спре интернете на работа за 2 часа... супер дългите писаници  beating

Мариолка, при мене не духааа, изведи малкия принц на разходка... Колко е примерно свекито, още не е кривнала значи от пътя  Bravo funnytooth

За сватбения стрес.. Аз съм си откачалка и маниак на тема контрол, сигурна съм че ще съм супер изнервена дали всичко върви по план и час.. Настройвам се психически, да го давам по-лежерно, не искам деня ми да мине в нерви.. Ще ударя нещо алкохолно със сигурност  girl_haha
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: април 17, 2015, 13:52:24 »

Здравейтееееее, аз не мога да стигна до вас днес. Водих каката на лекар, назначиха й лечение и изследвания, после голяма разходка му дръпнах. И както бях изплезила езика като кучето на Павлов и виждам фризер на една витрина и бам 2 сладоледа  blum
Ще ви чета сега с едно кафенце, само на Тони песента успях да чуя, та ми напомни за една друга песен-загадка. Гледайте клипа и ми разкажете какво разбирате да видим кой ще се досети  give_rose
https://www.youtube.com/watch?v=G6DeV9bSp8M
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines