Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 06:15:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 103853 пъти)
 
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 09, 2008, 08:37:58 »

Охххх знам знам
На абитуриентската си бях с мнооооого тен и черна рокля и стоеше невероятно,но бях наистина много черна и щото съм русокоска бая се открояваше
Та да видим сега какво ще стане.Ще направя няколко посещения и ще преценявам pardon
Благодаря give_rose
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #196 -: февруари 21, 2008, 17:20:47 »

И аз съм се замислила сериозно за тен - супер красиво ще е на бялата рокля, да! girl_wink Проблемът е, че кожата ми е много чувствителна и по този повод никога не съм пробвала да ходя на солариум. Имах и една бенка на гърба, която махнах по козметични причини и... хм, честно казано поради всичко това съм малко предпазлива.
Но понеже е само за този повод, мисля да надвия притесненията си Wink Какво ще ме посъветвате? Колко по-рано да тръгна? Какви мазила да използвам или да избягвам? Знам, че това е нещо много индивидуално, но все пак мненията ви със сигурност ще ми помогнат. Не искам да ставам жертва на салоните, сред които съм сигурна, че има и такива, които не са много компетентни и така да се оставя само на късмета си... Можете ли да ми препоръчате и някой добър солариум в София - в центъра или около бул. България?
Благодаря ви!! smile

Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 21, 2008, 18:34:47 »

fidelia ще те посъветвам, щом ти е чувствителна кожата да ходиш само на вертикален солариум(няма да ти се налага да лягаш, там където са лягали много преди теб) аз също ходя на такъв, защото аз също имам проблеми.Започни от малко и постепенно увеличавай, така ме посъветваха в моя солариум, можеш да си вземеш от тези кремове за по-бърз тен-незнам до колко са ефективни, аз си взех от солариума имаше на дозички, но не намерих огромна разлика(а и махни всички бижута, защото аз първия път като ходих, не ги махнах и резултата беше-синджирче с делфинче :girl_impossible:гривничка и др и после много трудно се маха разликата(поне на мен).
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 21, 2008, 18:41:11 »

Аз за съжаление, незнам дали ще мога да ходя на солариум, понеже преди около месец ме оперираха и въпреки, че съм добре трябва след около месец, когато ходя придоктора да попитам.Някой знае ли дали в България се предлага услугата"изкуствен тен"Този който се пръска и къде, защото съм ужасно бяла и руса и ще съм като мъртвец, а милото има едно хубаво тенче. Girl_hide
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 21, 2008, 18:44:42 »

Някой знае ли дали в България се предлага услугата"изкуствен тен"Този който се пръска и къде, защото съм ужасно бяла и руса и ще съм като мъртвец, а милото има едно хубаво тенче. Girl_hide
мисля че в студио "джули" имаше,но не съм 100% сигорна
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #200 -: февруари 21, 2008, 22:31:26 »

Прочетох, че снежнобелите рокли отиват най-много на по-тъмничък тен. Моята ще е в екрю, но мисля, че малко солариум няма да ми е излишен:).  Само, че не знам какво е качеството на тази услуга в България... страх ме е да не се случи нещо непредвидено..   girl_impossible
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 22, 2008, 16:36:55 »

Аз разбрах къде има от тези кабинки за изкуствен тен, но май няма да ходя, защото четох по форумите, че има вероятност да станеш на петна, но може др.месец да отида да пробвам, а ако не ми хареса пак ще имам време да ходя на солариум.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #202 -: февруари 24, 2008, 20:23:56 »

Това с изкуственият тен не го препоръчвам. Изобщо не стои като истински. Оранжевее.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 25, 2008, 11:07:34 »

То и от обикновените солариуми може да ти избие тена към жълтеникаво. зависи от кожата и затова трябва да се посъветваш с професионалист  girl_wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 25, 2008, 11:19:38 »

даите савет какво друго освен солариум,защото аз съм ходила за бала но много бавно става при мен и е съвсем слабо потъмняването  cray.някой ползвал ли е на лореал спрея за пръскане да ми каже какъв е ефекта
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #205 -: февруари 25, 2008, 11:25:40 »

Там където работя се продава такъв спрей и много от клиентките които са го ползвали се оплакват, че стават на петна и е доста неестествено като цват. Миналото лято на една колежка така грозно и се баха оцветили ръцете, че трябваше да ходи няколко дни с дълъг ръкав за да не се вижда
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 25, 2008, 11:34:22 »

 :'(оххххх какво друго да пробвам и аз сам с една толкова бяла не ми се ходи на солариум обривам се цялата.незнам да ти идва на идея нещо друго
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #207 -: февруари 25, 2008, 11:36:47 »

Незнам, най-добре еда попиташ някой професионалист в студио за красота. Може да има по качествени автобронзанти.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 25, 2008, 11:38:40 »

Тайната е в доброто размазване на лосиона за изкуствен тен. В смисъл някой масажист би трябвало да се справи добре. Също така кожата трябва да е перфектно ексфолирана, защото мъртвите клетки се пигментират различно и ето ти петна. Лично аз съ пробвала на Oriflame, но само на лицето и шията.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 25, 2008, 11:42:08 »

аз лично не ви препоръчвам автобронзантите,защото колкото и хубаво да са попили в кожата представете си една лятна сватба горещо време и кокото и да не ви се иска все ще се поизпотите и тогава автобронзанта ще се отбележи на бялата рокля и няма да се получи много приятен ефект
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines