Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 06:20:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване II част  (Прочетена 180204 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 19, 2011, 14:30:08 »

С наддаването не знам как става,аз винаги купувам buy it now . Чела съм за някакви програми ,които наддават вместо теб,но само толкова. Ето това намерих като кратко обяснение:

Видове покупки
В зависимост от вашия избор и условията за продажба на избраните стоки, вие може да закупите веднага или да участвате в наддаване в аукциона eBay.
Продажба на фиксирана цена (Buy it now)
Продавачът предлага стоката за предварително определена цена до определен момент (края на търга). Правото да я закупи получава първия купувач, който е дал съгласие да плати посочената цена.
Продажби чрез търг (Bidding)
Продавачът определя началната цена на артикула (може да бъде , началния и крайния час на търга. Всеки заинтересован може да наддава. Текущите цени са достъпни за разглеждане по всяко време. Победител е онзи, чиято цена към момента на приключване на търга е най-висока. В последните минути на търга скоростта на интернет връзката може да окаже съществено влияние.
Търг с минимална цена ( Reserve price)
Продавача е посочил минималната цена под която дадена стока не може да бъде продадена. Т.е. докато не достигнете минималната въведена цена, вашият залог не е активен и не може да закупите стоката. Когато залозите достигнат минималната цена, наддаването е като на обикновен търг и стоката ще бъде продадена на купувача предложил най-високата цена. Ако минималната цена не бъде достигната, стоката остава непродадена.
Пример:
Виждате, че наддаването започва от $1, правите залог за $1.50 и ви се появява съобщение Reserve price not yet met (минималната цена не е достигната). В случая продавачът е заложил примерна минимална цена $5, която Вие не виждате. Стоката в този случай не може да бъде продадена, докато не направите залог за минимум $5 или по-висок.

взето от :http://www.eshopassistant.com
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 19, 2011, 15:11:00 »

Много,много,много,много благодаря!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 19, 2011, 16:45:28 »

Момичета имам нужда от помощ и съдействие.Някой пазарувал ли  от този сайт.Интересува ме дали има доставка на тези рингове до БГ и колко е шипинга и въобще някой знае ли как да се регистрирам.Второ да питам дали някой иска да си разделим рингове за салфетки тъй акто минималната бройка е 24.Ето го и сайта и самите рингове.Цената за сега е много добра.Благодаря за помощта
http://www.webstaurantstore.com/suffixitem/810AC6512/BK.html?utm_source=NexTag&utm_medium=cse&utm_campaign=NexTag+Campaign
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: януари 19, 2011, 17:16:26 »

Включвам се с отговор на въпроса от предната страница за зелено-кафевият шезлонг на Фишер. Такъв имаше Диди от нашия форум /didda/. Беше много доволна, купи го по нета от магазин Касида, но сега вече го няма май никъде из бг онлайн шоповете.
Макси си поживя едно известно време в него, доколкото помня и съм го виждала - съвсем не зле....
Незнам дали стои като възможност пред Вени  шезлонга да е втора употреба. Споменавам го, защото Дид разпродаде много неща, може и за него да има оферта.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 20, 2011, 16:59:39 »

Мацки да ви питам аз , днес получих отг. от един посредник за шезлонга.
Обявена стойност на артикула: $61.54

"Тегло на артикула: 3.90 кг.
Бих искал да Ви информирам, че стойността на транспорта за пратка с подобно тегло ще варира между $57.00 - $68.00, в зависимост от бързината на въздушното карго".

Как ви се струва, цената за килограм мене малко ме  crazy обърка...
Това нормална цена ли е?
и др в-с е  да ми кажете добри посредници за пазаруване от САЩ  в частност амазон или walmart.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 20, 2011, 17:39:10 »

А освен 61.54 и 57-68$ ,друго ще платиш ли ? Понеже ако e около 70$  доставката и техния %- то сумата ми се вижда нормална . Доставките от САЩ по принцип са по скъпи,отколкото тези от Европа или Китай.
За посредници се сещам само за Ломбард и имаше ,и един офис в Студ.град,но не знам името на фирмата.

« Последна редакция: януари 20, 2011, 17:57:58 от miss™ » Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: януари 20, 2011, 19:53:31 »

Като крайна цена ми пратиха оферта 142.00$- 205.90 лв  Само ме безпокой  това
"2. От общ интерес е пратката да не пристига в България с оригинална опаковка, на която пише името на известна и скъпа фирма. За да намалим риска и евентуалните проблеми, ние преопаковаме и ако е нужно, комбинираме пратката."

Да не ми пратят някои китайски фишър прайс  NO, знам ли каква им е политиката.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 23, 2011, 11:36:42 »

Eдва ли ще ти доставят менте,точно този модел никъде го няма дори и при китайските ментета. Може би трябва да изискаш фактурата/бланката от къде е поръчано и каква е цената му,гаранционни карти нищо,че ти няма как да използваш гаранцията.И разбира се попитай какви са условията да откажеш поръчката ако тя се окаже не това за което си платила. Те би трябвало да ти предоставят някакви 'общи условия' прочети ги,виж и мнения за фирмата в и-нет. И ако няма нищо притеснително, тогава това ще е  *db*ТВОЯТА pleasantry оферта за шезлонга  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 23, 2011, 13:31:15 »

Реших и аз да направя една поръча от Ларедут, да питам обаче какви карти приерма, по конкретно аз имам Маестро на Пощенска банка, мъжа ми Маестро на ОББ, брат ми има някаква Виза Електрон на ПИБ, по която обаче няма пари, та ако я приема ще ходя в понеделник да вкарам малко пари и да пазарувам от нея....?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 23, 2011, 13:47:35 »

Гери,моята карта е Виза на ЦКБ!
Мисля,че точно Визата се използва за международни разплащания...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 23, 2011, 13:57:19 »

Значи няма да ми приеме никакво Маестро...? Жалко ако е така че като гледам как се свършват нещата до понеделник няма да е останало нищо smile Вече кошницата ми е на половина  blum
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: януари 23, 2011, 14:01:03 »

Гери,

На http://www.laredoute.co.uk/page/can-we-help.htm#bloc5_5 пише:

Приемаме плащане с Visa, Mastercard, Switch Maestro, Delta, Visa Electron и Solo cards.
« Последна редакция: януари 23, 2011, 14:06:11 от mgoranova » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: януари 23, 2011, 14:14:46 »

Гери,

На http://www.laredoute.co.uk/page/can-we-help.htm#bloc5_5 пише:

Приемаме плащане с Visa, Mastercard, Switch Maestro, Delta, Visa Electron и Solo cards.


Kaкво ще рече "switch" маестро?
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: януари 23, 2011, 14:26:55 »

Гери,

Дали тази тема в бг-мама, няма да ти бъде полезна:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=557391.2655
Сигурно и ти си я видяла  pardon, момичетата, които пишат там със сигурност имат по-голям опит от мен в поръчките от Ла редут.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 23, 2011, 20:39:48 »

Картите Maestro не стават за международни разплащания, Гери  good . Ще ти се наложи да използваш май Visa-та на брат ти  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines