Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 06:31:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 88686 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #75 -: септември 04, 2014, 15:32:56 »

scilla чакам новите сезoни , сега си гледам риалититата, приключи ония ден Кардашияните, омъжихме пак Ким Кардашиян.Иначе за теб специялно препоръчвам How to get away with a murder, новият сериал на Шонда ( създателката на Анатомията на Грей) изглежда много добре.

Свекс при мен TLC-то върви през уикенда от сутрин до вечер, най обичам тортите сутринта и циганските сватби след обеда  tease

nadelina88 Подли камериерки е много добър, той е от същите създатели на Отчаяни съпруги. Друг подобен женски сериал е Mistresses
« Последна редакция: септември 04, 2014, 15:34:45 от mariola85 » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 04, 2014, 15:40:57 »

Nadelina88 не бих ти препоръчала пералня и сушилня 2 в 1. Общо взето са по скъпи от пералните, но не са нито хубави като перални нито като сушилни. А качествените сушилни са си доста скъпи дори и втора ръка.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #77 -: септември 04, 2014, 15:46:41 »

mariola85, аз и на Анатомията, и на Отчаяните съм им голям фен. И двата съм ги изгледала с кеф. В началото харесвах и този другия на Шонда (забравих му името) с Адисън, ама той стана прекалено извратен за вкуса ми. Сега ще ги погледна тези двата, за които говориш.

punk_girl123, наистина ли? Значи да си купим пералня и ако случайно някой ден ми стане толкова нужно сушилня, тогава да купим...

Променям си поста : Първия го няма в замундата, а втория е готин наистина, него го дават по Фокс Лайф в момента. Макар че като ги знам Фокс Лайф какви са - купуват само един сезон от сериал и после само него въртят. Там се гледа само, за да се зарибиш.
« Последна редакция: септември 04, 2014, 15:49:29 от nadelina88 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 04, 2014, 15:50:41 »

Наде, сушилнята винаги отделна да бъде като уред. Питала съм техници. smile

Вижте нашата Машка, какво откри днес и ме накара да зяпна. Използвали са моя снимка, на мен  и моя колежка от унито, от абсолвентския ни бал, за статия за старите моми. Паднах да се хиля. biggrin biggrin biggrin


http://www.marica.bg/%D0%B4%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%B5-%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B8-news283861.html?fb_action_ids=847347958618451&fb_action_types=og.likes
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #79 -: септември 04, 2014, 16:09:16 »

Е, Отчаяни съпруги си е класика Love girl Много ми е мъчно, че свърши, а нещо не мога да хвана Подлите камериерки. Те мисля, че са продуцирани от Ева Лонгория, не знам сценаристите кои са.
Еми, не пиши тук, на Марицата пиши! Трябва да им разкажеш каква тийн сватба направи, по-скоро две girl_wink
TLC-то и на мен е преведен. Една събота ли беше, неделя ли, хванах маратон на "Кажи ДА на булчинската рокля". Моят мишок ме изгледа странно и запита "Наистина ли можеш цял ден да гледаш за булчински рокли?". Въпросът не беше риторичен, ама отговорът беше ясен danceg
nadelina88, и аз съм за отделни уреди good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #80 -: септември 04, 2014, 17:16:36 »

nadelina88 този дето го няма в Замундата е нов, не е излезнал все още, края на септември му е първия епизод Wink а втория има два сезона само, току що приключи втория така че догодина по Fox чак. аз следя и какво ново излиза и гледам трейлъри тествам и гледам.

emmmmmy   crazy  angry funnytooth funnytooth ще падна ахахах ти стара мома хахах пиши им веднага, тази снимка къде си я качвала та са попаднали на нея?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #81 -: септември 04, 2014, 17:25:27 »

emmmmmy, ОМГ!  funnytooth Изглеждате наистина стари на снимката!!!  girl_haha

mariola85, казвай като харесаш някой сериал, явно жанровете, които харесваме, са еднакви. Аз като няма какво да гледам се връщам отново и отново към "Приятели". Никога не ми омръзва. Другия сериал, който изгледах, след тийнейджърските си години обаче, но много ми хареса (и защото оприличих по характер мнооого Нейтън на Митко) е "One Tree Hill".

Alichka, oooo да, класика! По цял ден мога да гледам риалитита за сватби и булчински рокли. И аз като включа ТLC, Митко ме гледа презрително. pardon Аз обичам и за гледачките там да гледам.
« Последна редакция: септември 04, 2014, 17:28:47 от nadelina88 » Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 04, 2014, 17:57:59 »

Здравейте,момичета!Аз се включвам само,за да помогна с въпроса за озвучаването на TLC на български/английски.
nadelina88,вие на кой кабелен оператор сте?Ние сме на Булсатком и преди около година един ден започна на английски без български доблаж.Аз много обичам този канал,а и обичам да се ровя из техники,менюта и т.н.Оказа се,че има опция да си избереш дали да го гледаш с оригиналното озвучение или на български.За целта:включваш на TLC,натискаш бутон "menu" на дистанционното,след това избираш "настройки" (със стрелките надолу следвано от бутон ОК),следвано от "език аудио".След това има две опции: първата е "по подразбиране български" ако го избереш,този канал ще е с БГ дублаж винаги и се сменя само от главното меню.Втората опция е "избор с бутон Audio" което позволява да се сменя езика чрез бутон "аудио".
После разбрах,че и други канали имат тази опция като Нашионал Географик и т.н.Така хората които не говорят български имат опция и на английски,или такива които искат да практикуват езика или да слушат оригиналните гласове.
Дано да съм била полезна!
Усмихнат ден на всички  give_rose
« Последна редакция: септември 04, 2014, 17:59:56 от miauka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 04, 2014, 18:18:47 »



emmmmmy   crazy  angry funnytooth funnytooth ще падна ахахах ти стара мома хахах пиши им веднага, тази снимка къде си я качвала та са попаднали на нея?

Мариолка, няма да им пиша, не ми е зор. Нека сме стари моми и да ни е зле ! biggrin biggrin biggrin
Наде, от старост чак кожата ни се разпада на снимката.... pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: септември 04, 2014, 18:34:24 »

miauka , пробвах го, точно така става good Сега ще си ги връткам, както си искам Wink.
Еми, тази снимка беше тук, във форума. Крадоха снимка и на Ина и макар да беше сложена във Фб, явно е човек, който следи нашата общност. Текстът няма общо с теб, но има моменти от обсъждани проблеми в седмичните теми. Просто сме извор на творческо вдъхновение  smile, ако човек си вади парите с това. Хехе, пък намери в пловдивски вестник да си покажеш краката...Разбирам софийски или някой чужбински, ами то...нещо, дето никой не го чете.
Този филм "Малката булка" е интересен с непонятния си начин на живот в индийските провинции по наше време. Ако не бях гледала репортаж на Опра за пребиваването и в Индия, нямаше да повярвам, че е истина. Общо идеята е " образование за жените и не на безсмислените обичаи". Ако се свикне с клатенето на глави /в началото започнах да го гледам само за това/, без да му се завива свят на човек, все нещо може да се научи. Пък какви красавици и красавци има.....А, просто няма съмнение от къде идват нашите цигани.
Камериерките ги гледах, Продълженията на Отчаяните нещо не могат да ме впечатлят. Хаха, обичам да гледам "Булките от Бевърли Хилс" и там забравих как беше, дето мъжете си обличат жените за 5000 паунда по TLC.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #85 -: септември 05, 2014, 07:31:24 »

Добро утроо! smile

Аз след малко тръгвам да режа флагчета. Сетих се, че сестра ми като е била 3-4 клас й купувахме една рокля на принцеса за тържество. А майка ми каза, че имаме дори две! Този уикенд мисля да отскоча до баба ми и да поровя из гардеробите - ако ги намеря, ще ги предложа, за да имаме истински принцеси в двореца!!!  yahoo heart А имам и една корона, аз бях принцеса на абитуриентския си бал.

miauka, много ти благодаря! Оправих го!!!  good Не бяха настройките точно като твоите, ама ме накара да ги разчовъркам.

Успешен последен ден от работната седмица! Аз утре съм на сватба! И Митко ме пита дали съм подготвена вече психически да хвана букета.  yahoo (днес само еуфорични неща написах)
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #86 -: септември 05, 2014, 08:31:00 »

Наде, много обичам да чета позитивни постова като твоя  give_rose Пожелавам ти хванеш букета smile

Аз днес отново имам пълна програма, да видим докъде ще я докараме smile

Лек и приятен петък на всички!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #87 -: септември 05, 2014, 08:47:09 »

Нещо и моят ден се очерта луд (петък) *crazy*Седя на полусъединител и ще видим с колко задачи ще се справя наведнъж.
nadelina88, ще можеш ли да покажеш снимчици на творенията. Много обичам такива неща, а ми се струва и супер забавна идеята ви smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #88 -: септември 05, 2014, 08:51:46 »

nadelina88 на мен ми мирише на пръстенче скоро при вас. Щом и Митко ти подхвърля такива намеци!  Girl_hide

Аз трябва да провера дали мога да махна бг аудиото, че много ме дразни предпочитам на английски.

Оф аз днес нещо също съм с дупето нагоре. ММ беше нещо нервен и на мен ме направи нервна. angry
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #89 -: септември 05, 2014, 13:26:38 »

Аз преди 3 години хванах един букет, ама той не беше много щастлив от това. Дано сега ме ощастливи с пръстен....и без букет! Ама дано пък го хвана, де, че да му дойде още по-добре акъла!  heart

mariola85, Alichka, недейте да се ядосвате, живота е песен, винаги така казвам аз! Като се усмихваш и подаваш сигнали и на мозъка, че ти е всичко тип-топ. А снимки ще покажа задължително, щом има желание за това. Идеята е много интересна според мен и не съм сигурна дали изобщо е правено някога. Училището ни се казва "Гоце Делчев", на 15 септември ще е Гоцеландия.

Alleksia, действай по план, всичко ще си дойде на мястото както си му е реда.

Аз в момента си разтъпквам обувките за утре. Поръчах си едни онлайн като си мислех да са ми за работа, ама те са много високи и май ще са само за специални поводи.

 
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines