Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 03:58:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на svetla_ety- 20.09.2009г.  (Прочетена 25929 пъти)
 
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 25, 2009, 16:41:27 »

с големите шаферки


* we3_.JPG (27.88 KB, 363x272 - видяно 2549 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 26, 2009, 11:11:42 »

И с малкоте принцеси:


* we4_.JPG (20.19 KB, 423x318 - видяно 2499 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 28, 2009, 12:50:39 »

Вчера отпразнувахме първата ни седмичка като женени като си направихме екскурзия до Рилския манастир и после Благоевград smile Много релаксиращо и вдъхновяващо ни подейства. Много ми е щастливо след сватбата. Единствено страшно ми е мъчно, че вече няма за какво да влизам по булчинските магазини - даже онзи ден се запътих към един и се спрях и ми стана малко мъчно че всичко това приключи. Само се успокоявам, че никоя приятелка не е омъжена още и ще има на кой да помагам  girl_wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 20, 2009, 10:01:07 »

Честито първо месече още веднъж! give_rose
Подарявам ти една такава сладка тортичка....


* cakes1.jpg (44.34 KB, 553x500 - видяно 311 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 20, 2009, 10:07:13 »

Честито 1-во месече семейство!Много любов,разбирателство и щастие да има между вас! give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 20, 2009, 11:30:01 »

Честито 1-во месече мило семейство!!!
Нека любовта и щастието бъдат винаги до вас!!!
Нека се сбъднат мечтите ви Wink


* 1.jpg (47.38 KB, 504x461 - видяно 332 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 20, 2009, 20:37:54 »

Благодаря ви, че не сте ме забравили  give_rose

Макар след месец искам все пак да разкажа за моите вълнения около сватбата....  Бях страшно натоварена последните седмици и не можех да се концентрирам да синтезирам и да споделям, но сега с удоволствие си припомням всеки миг и го преживявам отново...
Не знам дали да се оплаквам за всичките проблеми , които възникнаха – за всичко ние сме си виновни . Отрано започнахме да планираме сватбата, аз подходих с такова желание, че загърбих всичко друго и мислех само за това, но на практика не правех много . Като понаближи времето работата да се върши вече мъжът ми отиде да поработи в Испания , а аз имах държавен изпит и веднага след това и аз заминах при него. Преди отпутуването се опитах да отметна колкот се може повече задачи, но успях само да си поръчам рокля , да направя поканите и да си ангажирам видео и фото от София. Връщайки се обаче (1 месец преди сватбата)  открих, че видео оператора не може да изпулни ангажимента си и покрай него отпадна и фотото sad . С връщането ми се нанесохме в новия ни апартамент, който е само наполовина обзаведен, целия ми свят беше в кашони и торби, нямах осветление... Преди да си сложим бойлера ми се наложи веднъж да се изкъпя във фитнессалона и още няколко пути като си топлех вода на котлона . Да не пропъсна да кажа, че постоянно бях на работа... Всяка вечер след работа се чудех какво по – напред  да свърша – да ходя да избирам най – необходимото за дома ни или да тичам по сватбени задачи.
Две седмици и половина преди сватбата и мъжът ми се прибра и от една страна ми олесняваше живота, но от друга на дневен ред излязоха и неговото облекло, за което тичах в обедната ми почивка да удобря или не някой костюм или риза. За 2,3 дни поръчахме халките, тортата, намерихме нови ДЖ, видео и фото.  През делничните дни 2 шаферки и кумата ми помогнаха да спретнем кошничките и бутониерите , а ми остана да украся всичко останало.  Навярно ще го спомена и по – нататък, но за останалите дреболии така и не намерих време и ги правех с майка ми в нощта преди сватбата, но не се оплаквам – беше някак сантиментално – даже брат ми и баща ми по малко помагаха  smile .
Понеже нямах време в Бургас, предпочетох да си поръчам цветя чак от Велико Търново и други 2 шаферки да ми ги донесат . Трябва да кажа, ча букета беше невероятен и още е – аз си го запазих, букетчето за хвърляне по моя заръка бяше приготвено така, че да се раздели на 3 като го хвърля, имах и 2 стръка ситни рожички, с които мислех да си правя бутониери за младоженеца , кума и кумата, но те ми овяхнаха и нямах време да реагирам да търся нови или да си купя готови и в крайна сметка те си бяха с нормалните за другите гости. За щастие за тях се бях постарала достатъчно много и изглеждаха достатъчно добре smile .
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 20, 2009, 20:44:25 »

През последната седмица се чувствах толкова изморена и все пак превъзбудена, не можех да спя добре , нито да се храня, дори на пърт за работа един ден повърнах. Същата вечер имах уговорка с най – старите ми приятелки и шаферки да поизлезем да се видим и да обсъдим нещата и аз реших да издържа и да не отменям уговорката. И какво мислите – кто се срещнахме ме накараха да си затворя очите, хванахме такси , слязохме и влязохме в някакъв клуб и когато ги отворих  какво да видя – вътре ме чакат другите ми шаферки и кумата . Беше страхотна изненада  !!! Бяха се оговорили някак си , а те не се познаваха, бяха ми купили страхотен подарък – прозрачна нощничка, с която бях на първата брачна нощ. Имаше и торта изненада  и се забавлявахме страхотно (бяхме в ретроклуб Ликьор). Както едната ми приятелка каза – „Ако сте толкова щастливи , колкото съм аз пияна няма да се отървете от щастие!”  В една от следващите вечери отделихме и 1-2 часа за урок по танго. Това беше може би най – приятния момент в цялата организация на сбатбата (може би защото бяхме двамата заедно). Първите минути вървях към отчаяние – тангото е специфичен тац, много по – различен от всичко, което съм танцувала и изобщо не се справях. Постепенно придобивахме някаква увереност, успокоихме се. Получихме много важни уроци за живота, за доверието в половинката, за това как сляпо да го следваш, за това как да усещаш на къде те води той дори да помръдне само сантиметър... Страхотен учител, страхотен танцьор и човек!!!
Кошмарът ми започна в четвъртък и достигна пиковия си момент в петък, когато мислях, че ще полудея. Сутринта в четвъртък тръгнахме на последна обиколка по софийските магазини за риза и вратовръзка за мъжа ми. (все още свиквам да казвам мъжа ми и затова гледам честичко да го повтарям Wink ) Купихме ги очудващо бързо , взехме една шаферка да пътува с нас (да крепи кошниците ) и отпътувахме за Бургас. През тази вечер нямаше кaво да свършим – всичко предстоеше на другия ден.
И ето го заветния петък ! Станахме рано и обиколката на града започна – ходихме да поръчаме пита – казаха ни минете утре , отидохме до фризьорката ми – тя каза да мина следобед , отидох на козметик, където ме мъчиха час и половина и от там закъснях за маникюра. Докато ми правеха ноктите се уговорих с ДЖ-я да се видим следобед да му кажем кои песни сме избрали и ни позвъниха от ресторанта, че ако до 1 час не си кажем подредбата на хората по масите няма да ни направят табелки...

....само като си спомня и ме заболява главата....
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 20, 2009, 20:51:31 »

Честито месече скъпа светли. Нека любовта ви няма край  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 22, 2009, 08:47:18 »

Най - интересната част от разказа ще продължа, когато намеря време , но за сега ви предлагам линк към снимките от сватбата...
http://picasaweb.google.bg/svetla.petkova.sotirova
Приятно гледане  blum
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 20, 2009, 10:01:27 »

Честито второ месече семеен живот, бъдете все така щастливи  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 20, 2009, 10:23:10 »

Честото второ месече Светле!Желая безкрайна любов и разбирателство да озаряват всеки ден от семейния ти живот. give_rose
Намери време да допълниш разказчето за сватбата и да ни кажеш какво ново около теб. smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 20, 2009, 10:54:21 »

Благодаря ви за милите думи и че не сте ме забравили  give_rose . Да сега видях , че до никуде сум го докарама моето разказче, но предполагах и, че след толкова време то вече не е актуално... Поне си гопълних албума  blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 20, 2009, 11:38:10 »

Честито 2-ро месече, бъдете много влюбени и щастливи!!!
п.п и ни разкажи до края за твоя сватбен ден good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 21, 2009, 10:58:59 »

Честито второ месече give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines