Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 02:45:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 117688 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 12, 2010, 15:25:23 »

m_eleva19 , и аз като Данитка се чудя, как всичко е наред, а иск ада влизаш в болница ? crazy
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #151 -: март 12, 2010, 16:25:17 »

 m_eleva19 ,каква е причината?Мен при основателна причина се поколеба да ме вкара,а и аз самата щях да съм по спокоина там,но тя ми каза че ако обещая да си лежа и почивам няма да ме кара!А иначе ,ако се налага няма замисляне! good
А каква е причината да полежиш там?
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #152 -: март 13, 2010, 10:33:38 »

Здравейте, момичета приемате ли нови мами?

Моят термин евентуално трябва да е на 8 Ноември,сега съм 6г.с. и вчера видях сакчето със сигурност.
Аз да си споделя онзи ден ми се случиха много странни неща,преди да си тръгна от работа прокървих ама много яко имаше и съсираци и нали се сещате какво настана, цяла вечер и нощ  cray cray cray, и вечерта се обадих на доки и му казах какво се е случило и той ми каза , че това е менструация и сигурно съм загубила плода, cray cray angry cray, на другия ден обаче нямаше никакво кървене почти и аз нали съм си твърдоглава и нали надеждата умира последна и му се обадих на доки и му казах , че искам да отида да ме види и така той каза в 12:30 да съм при него.
Отидох аз и той като ме погледна на видеозона и вика че още съм бременна  yahoo yahoo yahoo danceg :danceg:и че сакчето е пораснало и вътре в него си има всичко някакво жълто сакче или кръгче което един вид първите 3 месеца хранело бебо, видя и самото бебче което беше голямо 4мм и някакви фертилни клетки или нещо от този род, съжалявам ама не ги запомних термините защото бях толкова развълнувана че не можах да повярвам, че е истина.И даже му викам докторе сигурен ли си и той да  funnytooth laugh. И ми обясни , че това кървене може да се дължи на факта че може да са били 2 бебчета и едното да съм го загубила и тъй като било прекалено рано може двете сакчета да са били едно зад друго и затово да не са се виждали че са две.
Ще видим другата седмица след сряда.Толкова от мен че май по прекали малко, съжалявам за дългия пост и  kiss на всички.
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 13, 2010, 12:17:30 »

shava, вчера си мисли за теб, че никаква не пишеш и че май май ще ни изненадаш с хубава новина.
И то какво стана пак нова мама си имаме в темичката. Супер просто  yahoo.
Честито! Пожелавам ти безпроблемно бременеене.
Радвам се, че всичко е вече е наред с вас. Целувки  kiss
« Последна редакция: март 13, 2010, 12:20:25 от mimozka » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 13, 2010, 14:56:57 »

shava Добре дошла при нас  Welcome

Дано всичко занапред върви добре  smile
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #155 -: март 13, 2010, 16:31:12 »

Честито shava !  Bravo
Желая ти лека бременност и много щастие от тук нататък pqz Baby_G
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 14, 2010, 01:44:22 »

shava, дано от тук на татък всичко да е  наред pqz с теб и с бебчето.Желая ти приятна и  безпроблемна бременност. give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 15, 2010, 10:33:20 »

shava, и аз си мислих какво ли е станало с теб, защо не пишеш... , а ето че новините са добри.Наистина звучи много стряскащо това прокървяване , но за щастие при теб всичко е наред и още си имаш бебче  smile Тук се заформихме 4 бъдещи мами с много близки термини - мисля, че ще е много интересно  tease Поздрави и лека бременност на бсички  give_rose

днес май за първи път ми се гади  sad тъкмо се радвах, че за сега ме мъчи само умора и леки болки, а сътринта след един бананов шейк тоста ми се размъти...
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 15, 2010, 14:21:43 »

 Hide Здравейте красиви мамчета с томбачета. Като ви чета се сетих за вълненията покрай моята бременност  cray и ми стана едно такова миличко. Много ви гушкам. А защо имате само 2 термина на 1-ва страничка? Аз от време на време ще надниквам да видя какво става и как сте?
Лека бременост на всички пчелички!  smile
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #159 -: март 15, 2010, 14:30:41 »

anellly   я погледни резултата от бременността ти  Bravo
Сигурно и на нас ще ни е мъчно живот и здраве догодина по това време  smile

А за термините, може би Данитка е заета, тя май беше писала, и за това нещо са малко на брой.
Ама групичката на мамите се заформя добре. Бройката расте  Yes

Хайде спорна седмица  give_rose
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #160 -: март 15, 2010, 16:42:31 »

Момичета, вие ще ходите ли на БХС (ако бъркам моля да ме поправите)
И ако някой е по-запозната, може ли малко повече инфо  blush
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 15, 2010, 16:45:59 »

grahovaprincesa,  прочети в тази тема, със сигурност ще намериш отговори на въпросите си  good

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,21684.0.html
Активен
dany_6
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #162 -: март 15, 2010, 17:06:44 »

Здравейте мами, ние днес ходихме на преглед, бебо вече е 14,4мм, много малко ни се струва все още, видяхме и сърдечния ритам, мажа ми гледаше много съсредоточено, голям смях падна. И аз имах проблеми с ходенето то WC, но от вчера си купих сушени сини сливи и много ми помогнаха, днес сутринта имаше resultat, също така доктора ми каза и за сок от ананас или ако може да си купите пресен ананас. Вие почнахте ли да спазвате някакъв режим на хранене?Аз нямам кой знае какъв апетит, но от сладките неща ми става лошо и ми се гади, затова гледам да ги избягвам. 
 
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 15, 2010, 19:57:26 »

Момичета, вие ще ходите ли на БХС (ако бъркам моля да ме поправите)
И ако някой е по-запозната, може ли малко повече инфо  blush
Leni ти е дала инфо.Аз лично мисля да ходя,ходих и миналата бременност,както и на една ФМ.Така мисля да правя и сега,ако разбира се всичко е наред.

За термини и т.н.Днес имам малко повечко време и ако ми напишете на лични ник и термин ще ви включа отпред.Но за по натам няма да имам възможност поне още един месец.
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 15, 2010, 20:54:40 »

Аз също планувам да си правя ФМ и БХС.
grahovaprincesa, ти май си в 11 г.с. така, че ако решиш да правиш и ти трябва да побързаш да си запишеш час.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines