Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 16:47:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 117682 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 13, 2010, 11:28:36 »

Мале Данитка аз сега виждам,че пак ще ставаш майка tease.Еми айде лека бременност Bravo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 13, 2010, 12:26:38 »

Вчера бях на преглед и видяхме точката smile Вече има и сърдечна дейност,това чаках да се види.Засега приключвам с прегледите до 5 март,когато и се записвам на ЖК и ще ми пуснат изследвания  blum blum
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 13, 2010, 15:49:49 »

Надявам се това да е и моята темичка...ще стане ясно в петък или събота...за сега имам само положителен тест. Обаче имам сериозна настинка с зверка кашлица и сливици колкото орехи, но иискам да попитам дали някоя от вас двете има болки в матката...мен ту ме стяга корема долу ниски по средата, ъу ме отпуска. обадих се на лекарката и тя ми каза да взимам нош-па. Аз от тези болки се усъмних, защото бях правила 2 теста преди това и ббяха отрицателни, но болките бяха различни от менструалните, та дали някоя е имала нещо подобно?
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #18 -: февруари 13, 2010, 17:23:28 »

m_eleva19 първо тихичко честито!!! Дано всичко е наред и да се оправиш бързо  give_rose
Аз имах такива болки първите дни. Мнооого са неприятни. Мен все едно някой ме режеше отвътре с нож  angry даже ми се подуваше корема вечер. Но ми мина за около седмица  smile

Данитка радвам се, че при вас всичко е наред.

Да видим в понеделник как ще мине и нашият преглед. Дано и ние да чуем сърчицето  Yes
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 14, 2010, 18:42:16 »

Затова си и казах, аз по-прринцип при тези обстоятелства решихме с милото да не казваме, че то не се знае....незнам защо не изчетох нищо по въпроса или най-малкото не се консултирах със сетра ми, която ще ражда април...и тя е имала такива болки. Благодаря, че го сподели, малко ми олеккна. Аз утре ще ходя на изследвания, защото лекаркката ми се притеснява от това, че имам гнойна ангина и имам температура....Иначе за да го видим т.е. да го установим ще ходим в петък май. Честит празник и на теб...на тази дата миналата година се сгодихме....Ако ня бях толккова болна щеше да бъде прекрасно....Сега пия едни хомеопатични ангихил, надявам се да подобрят нещата, че аз доста се влоших от снощи.
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 16, 2010, 10:23:30 »

Ходихме на лекар, заради здравето ми на 3 ден закъснение и лекарката каза, че почти няма шансове да го видим, но каква голяма точка се видя.... give_rose чак лекрката извика другия лекр да му го покаже...Аз съм се ориентирала към Шейново и д-р Гагова. Мисля там да ми гледат бременността и да раждам при нея...а в токуда същите ли са таксите за ЖК...При сестра ми която е в Стара загора, в клиниката в която и я следят има най модерната техника и всичко и е безплатно...плаща само за допълнителните изследвания, а тука е....яко пари, но какво да се прави
« Последна редакция: февруари 16, 2010, 10:29:29 от m_eleva19 » Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #21 -: февруари 16, 2010, 11:43:39 »

Привет и от мен.

И аз вчера бях на лекар. Видях точката. Вече е 1.5 см  Wink и лекаря каза, че още е малко рано за да се чуе сърцето. Малко не ми стана ясно това изчисление в коя седмица съм. Последната менструация беше на 01.01.2010г. Датата на зачеване (знам я със сигурност  Yes) 14.01.2010г. и сега единият ми казва че съм в 6 г.с., а другият в 4 седмица от зачеването  crazy. А аз знам, че в 6 седмица може да се чуе сърчицето вече!!!! Ох как го обясних! Та се чудя в коя съм .... ???

m_eleva19 честита ви точка  give_rose

Всичко ще е наред, не се съмнявай  smile
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 16, 2010, 20:37:06 »

Ами така е както са ти казали...6 Г.с означава че ги смятат от датата на последната ти менструация, което е грубо с две седмици повече от датата на зачеване...затова са ти казали така...явно трябва да е в осма Г.С. за де му се чуе сърчицето...аз съм в четвърта седмица и сакчето ми е 5,8 мм
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #23 -: февруари 18, 2010, 18:16:25 »

Шеста гестационна седмица е четвърта седмица от зачеването - точно така. Сърцето се чува обикновено в осма гестационна седмица (шеста седмица от зачеването).
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 19, 2010, 11:04:42 »

При мен сърчицето се видя в 6г.с. smile
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 19, 2010, 11:28:41 »

Ами аз това го отдавам на апаратура....не  на г.с
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #26 -: февруари 19, 2010, 11:35:01 »

Не знам, това зе седмиците ми излиза на всички калкулатори ралично + - една седмица, но не е болка за умиране.
Аз на 25.01 съм на преглед и тогава вече се надявам да чуем съцето.
А докторът, който от един път не мога да кажа добър ли е или не, ми каза, че изследванията - тези първоначалните - щял да ми ги пусне като вляза в третия месец, че дотогава не се знаело .... Случвало се организма да изхвърли плода  shok Абе то е така, той е прав ама.... Малко по позитивно .....
И така чудя се дали е прав???  nea
А аз иначе се чувствам доста добре. Нито ми се гади, нито ми се спи. Само ми е ниско кръвното и за това много ме боли главата. Ауууу щах да забравя. НЕ МОГА ДА ХОДЯ ДО WC  blush Не мога!!! Много ми е трудно и съм се подула и ми е тежко. Пия сок от круши, ям кивита, смесвам храните яко, но ефекта е минимален или никакъв!
Е хайде слънчев ден от мен  give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: февруари 19, 2010, 11:38:56 »

grahovaprincesa, не се притеснявай, минаваш през нормалните моменти и състояния на първия триместър smile На док не се сърди, такива са ни. И при мен така казваха /и двамата/ в началото, само ти гледай да си настроена оптимистично и положително  give_rose А следващия ти преглед е на 25.02. предполагам, че януари си отиде  Wink Пийвай и топло прясно мляко, добре действа за WC-то  good
m_eleva19, добър избор за д-р Гагова  good Само добри отзиви съм чувала за нея.
« Последна редакция: февруари 19, 2010, 14:04:51 от КатиНка » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #28 -: февруари 19, 2010, 11:59:41 »

Не знам, това зе седмиците ми излиза на всички калкулатори ралично + - една седмица, но не е болка за умиране.
Аз на 25.01 съм на преглед и тогава вече се надявам да чуем съцето.
А докторът, който от един път не мога да кажа добър ли е или не, ми каза, че изследванията - тези първоначалните - щял да ми ги пусне като вляза в третия месец, че дотогава не се знаело .... Случвало се организма да изхвърли плода  shok Абе то е така, той е прав ама.... Малко по позитивно .....
И така чудя се дали е прав???  nea
А аз иначе се чувствам доста добре. Нито ми се гади, нито ми се спи. Само ми е ниско кръвното и за това много ме боли главата. Ауууу щах да забравя. НЕ МОГА ДА ХОДЯ ДО WC  blush Не мога!!! Много ми е трудно и съм се подула и ми е тежко. Пия сок от круши, ям кивита, смесвам храните яко, но ефекта е минимален или никакъв!
Е хайде слънчев ден от мен  give_rose

Мила, такива се. Хич не се връзвай. Може би са претръпнали и понякога ги говорят едни... че даже жените повече. Нормално е да ти пуснат първоначалните кръв и урина към третия месец, не се притеснявай толкова.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 19, 2010, 14:37:53 »

Ехе тя темичката бая се е пораздвижила  smile Супер.При мен неразположенията намаляха,но все още ги...добре,че не са каквито бяха,че едвам успявах с детето да се занимавам.Нямам търпение това скапано време да се оправи напълно,че това седене вкъщи саммо не си е работа,ще стана 200кила.  angry Днес разбира се веднага използвахме хубавото време и сега чакам беболина да се събуди и пак тръгваме по улиците,дано не завали,че вчера тъмън излязохме следобяда и като ни заваля станахме вир вода.

ГраховаПринцеса ...и мен ще ме записват по натам на 5 март и тогава ще пускам изследвания,никой не иска преди 11,12г.с. да записва,защото всичко се случва наистина,ама ти пък хич не го мисли това.Проблема с тоалетнната и аз го имам,имах го и предния път,даже стигах до дуфалак(поне бил безвреден за бременни,така казват де) но само в краен случай пак ще стигна до него.Корема ми е ужасно подут и се чувстам супер тежка.То съм си де,ама все пак ....

m_eleva19  честита точица,малко със закъснение.... give_rose

Аз да си призная изобшо незнам в коя седмица съм реално и кога ми е терминна,защото не знам датата на последната ми менструация и си целя на посоки,последния п ът по ехограф бях за термин 13.10....абе незнам какво да ви кажа идея си нямам ....защоото точно този месец съм забравила да си зашиша  sad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines