Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 14:38:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Kiksi - 26.07.2008  (Прочетена 72457 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #15 -: юли 16, 2008, 18:48:16 »

Наред проверявам всички булки коя докъде е стигнала и сега стигам до теб. За пореден път се възмущавам от безобраното поведение на службата ти (която и да е тя, ако ще да е Пентагона), това е абсолютно нечовечно, дано се върне тъпкано на този от който зависи  diablo

А ти не се натоварвай много. Не че служи за нещо да ти го казвам, но така ми е жал....  Friend Как не ги е срам ?!!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 18, 2008, 02:17:51 »

Кикси, пожелавам ти да имаш максимално много време за поемане на въздух преди сватбата, да не се натоварваш с излишни неща и да се наслаждаваш на сватбата си!
Стискам ти палци!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 18, 2008, 07:20:43 »

Kiksi, мила, горе главата, всичко ще е наред  good още малко остана. пожелавам ти най-светлите и щастливи емоции на сватбения ден! неприятна е цялата тази работа с отпуските и т.н., но трябва да запазиш малко сили, защото работа винаги ще има, а сватбения ден е един! знам, че е лесно да се каже, а в действителност е по-трудничко, но съм сигурна че всичко ще мине прекрасно!  heart  heart  heart
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 20, 2008, 22:10:00 »

Честита темичка!
И ти пожелавам да го даваш по-полека и да не се преуморяваш!
Всичко останало ще бъде наред, само трябва да повярваш в това!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #19 -: юли 20, 2008, 22:37:46 »

Kicksi, мадам, гледам, че се разхождаш из форума нагоре-надолу, разписваш се тук-там, а тука дето трябва да рапортуваш какви си ги свършила, никаква те няма.

Я се появи и обобщи какво е налично, какво остава да се свърши последната седмица и какъв е плана.
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #20 -: юли 20, 2008, 22:53:04 »

Пиши, пиши, че то не остана до другата събота  girl_wink
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 21, 2008, 10:45:13 »

Kiksiiiiiii, теб наистина никаква те няма  pardon

Време не остана ....похвали се до къде я докара, как е настроението  give_rose
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #22 -: юли 21, 2008, 10:52:59 »

Къде се губиш мила? Че и снимки щяхме да гледаме а се скътаваш. Да не събираш тен? Я казвай как върви и как е настроението в последната седмица!
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #23 -: юли 21, 2008, 13:06:38 »

Кикси, пожелавам ти най-вълшебния ден в живота ти! Да си изкарате чудесно и да имаш много материал за разказване yahoo danceg give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 22, 2008, 20:22:50 »

Благодаря ви, милички, за хубавите думи!
Много е хубаво усещането, че някой се вълнува от сватбата ти и посещава темичката ти, която е толкова "умряла" поради отсъствието на титулярката lol, че си мислиш, че е потънала в забвение, ама не smile - благодарение на вас!

Малко ми е гузно, че се "разходих" по другите теми, а тук пропуснах, но защото в единствената вечер, която реших, че ще посветя на форума и ще си я оставя по-свободна, започнах да пиша тук и там и си викам накрая ще се отчета по-подробно в моята темичка, прибра се милото и ме нареди, че си пиша по форумите, а не довършвам дреболиите, които са в списъка - като тейбълки, панделки за подаръчетата и т.н.  И аз какво да правя - за да не се скараме за пореден път, спрях да пиша и се захванах със задачките, добре, че и той помага, в 03:30 сме си легнали.

Завиждам леко на тези от вас, които имат време да си изпипат детайлите - аз моите не стига, че ги претупах, ами и голямо препускане се получи в последния момент, ама нищо каквото - такова вече.

Постоянно ходя с едни списъци и нови задачи изскачат и аз се чудя вече откъде. В събота изкарах една нощна, в неделя се опитах да стана рано (т.е. да не спа много след нощната), ама не успях и цял следобед ходих като замаяна, просто пак се получи неколкодневен маратон с недоспиване, най-вече след нощни смени.

Най-накрая почивам от понеделник и 2 дни препускам по цял ден по задачи, но съм по-добре като не давам нощни смени.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 22, 2008, 20:35:44 »

Сега да рапортувам какво съм свършила:

Вчера цял ден препускане - последни уточнения с флористката, с фотографката, среща с ди джея, да купим няколко резервни подаръчета, че счупихме 2, до Ритуалната зала за пореден път (за тази случка ще разправям после), за панделка, че не стигна, за фуркети, за незнам си какво, един час висене в общината да си подадем отново документите за зарята, че ни ги изгубили (представяте ли си!) и вече не помня още какво, но много работи бяха!

Днес пак така, до ресторанта за последни уточнения, за разпределение на госите по масите и т.н. отидоха 2-3 часа пак, после реших, че и аз съм човек и ще отида за половин-1 час на плаж между ресторанта и пробния грим и оставих милото с родителите да отиват да поръчват алкохола, безалкохолното и другите работи, които ще внасяме. И познайте - от склада казали, че не могат да ги доставят в петък в ресторанта, защото им било много натоварено, искали в четвъртък. И ми звъни милото - да съм му дадяла телефона на управителката на заведението, че се чудил какво да прави при това положение, ама аз визитката съм я забравила в другата чанта, а съм на плаж.

Като се развика - аз на плаж съм била (за 30 мин., забележете и то защото роклята ми е бяла и аз съм бяла и не искам да изглеждам като призрак), а него съм го зарязала да се оправя сам и аз се ядосах много. Оттам препускане към вкъщи, баня и бегом към гримьорката.
Добре, че в крайна сметка се съгласиха от ресторанта за четвъртък да се занесат нещата.

А иначе гримът не е никак лош, просто от тези макиажи усещам главата си като "прикачена", но поне се харесах. Само дето очите ми са червени от умора и гримьорката ме посъветва да си взема капки "Визин" и най-вече да се наспа )

А това, че само се караме ... slap направо толкова често се случва напоследък, че наистина на моменти се питам това ли е мъжът за мен, въпреки че сме от 8 години заедно. Ето, сега мрънка, че съм му надула главата с щракането по калвиатурата, абе, ужас направо, ама вече няма отказване...smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #26 -: юли 22, 2008, 20:41:18 »

Това е нормално с твоя ритъм на живот и целия стрес покрай сватбата. Ако успеете да го преживеете (а вие вече сте успели) няма какво да се колебаеш ТОЙ Е !  Wink

Така или иначе Денят наближава. Сватбата е като лавина-като тръгне не можеш да я спреш. По един или друг начин ще мине. Само се опитай да я изживееш добре, че е един път.

Еех, лесно се дават съвети от някой, който не е в твоето състояние. Но поне морално те подкрепям и съм с теб в мислите си. Всичко ще е Ок.
 kiss2


Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 22, 2008, 21:12:28 »

Инка, както винаги -думите ти са право в целта!  Bravo good

Благодаря ти за подкрепата - за пореден път се убеждавам, че си истинско съкровище!

А за съветите - все пак не са излишни, а и ти до преди седмица беше в моето състояние и кой друг би могъл да ме разбере толкова добре освен една скорошна булка!

А иначе и много проблеми се струпаха на главата ми и на хората около мен - споделих ги в темата на Gery79, сега няма да ги разказвам пак, за да не ставам досадно мрънкало, но освен оптимизъм и надежда - друг избор нямам.

Честно казано доста се притеснявам да не вали - всички казват, че прогнозите били за дъжд, ама в разните сайтове, които видях от форума не дават дъжд в Бургас в събота. Да се надяваме, че дори и да вали в останалата част от страната - нас  щени подмине, че иначе - ужас!!! girl_impossible

Сега отивам да лепя панделки на подаръчетата, ако се присетя нещо, пак ще пиша през това време и на почивките smile
« Последна редакция: юли 22, 2008, 21:26:40 от Kiksi » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 22, 2008, 21:22:14 »

Ехо и да вали и да не вали денят си е ВАШ!!!! Обаче съм сигурна, че ще се извали в петък, в събота ще е мноого  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine. Така, че се усмихни. Съжалявам за неприятните изживявания, но те ни правят по-силни!!!!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 23, 2008, 12:31:51 »

Кикси мила , така е , всички сте в една такава трескава обстановка , и когато човек му се събира , винаги си го изкарва на най-близкия човек , в случая мъж ти (почти такъв  blum) на теб , но това е нещо напълно в кръга на нещата , така че пускай си го покрай ушите за да не се натоварва допълнително и горе главата  good Wink

Вали , не вали  rains, със слънце , без слънце  Sunshine, това ще е ВАШИЯТ ДЕН , и трябва да го изживеете пълноценно  CHEERS

СТискам палци всичко да е ОК , и с пожелание за  един незабравим сватбен ден от мен give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines