Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 12:47:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 330676 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 05, 2009, 10:47:04 »

лейди, има една серия на Горенйе, която е цялата в черно с едни такива по големи черни дръжки, включително и хладилника.
нашите уреди също са в черно, по принцип почти всичката ни техника е Самсунг - климатика, хладилника, телевизора, фурната Котлоните са ни Горенйе, защото искахме двойка, но големия да е отпред и имаше само на Горенйе, иначе от фурната съм доволна. взехме и един много як черен аспиратор,който в момента не мога да се сетя марката( което ми се вижда абсурдно) но го избрахме по външния вид, голям е и целия е черен, определено го избирах по външния вид, много добре се получи.
така че има черни уреди, каквото ти харесва това, ако имате познат само в магазините, го питай, защото понякога има цели партиди дефектни
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: октомври 05, 2009, 15:35:02 »

точно за тази серия и аз щях да кажа, която roumyana е писала. Ние сме с такава но дръжката е в сиво, има ги и в черно. Но това е само фурна и котлони.
И аз да се похваля с нашата кухня blush blush blush, кат някоя махленска бабка  huhhuh.gif
Вече има контакти, но и все още е неизползваема, за което много ме е яд   angry cray cray cray


* kuhnia (2).JPG (68.16 KB, 448x336 - видяно 427 пъти.)
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 10, 2009, 12:46:23 »

точно за тази серия и аз щях да кажа, която roumyana е писала. Ние сме с такава но дръжката е в сиво, има ги и в черно. Но това е само фурна и котлони.
И аз да се похваля с нашата кухня blush blush blush, кат някоя махленска бабка  huhhuh.gif
Вече има контакти, но и все още е неизползваема, за което много ме е яд   angry cray cray cray
Олее emily кунята ти е разкошна и аз така си представям моята само вкусни гозби да твориш в нея!!!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #258 -: октомври 25, 2009, 22:04:16 »

ето я и моята нова кухня само на  една седмица е


Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #259 -: октомври 25, 2009, 22:08:16 »

и още детайли

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #260 -: октомври 25, 2009, 22:47:29 »

и последно любимият ми модел абсорбатор
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: октомври 26, 2009, 08:38:20 »

Честито, Жужи, със здраве да я експлоатираш и много и все вкусни гозби и сладкиши да готвиш!!!

Колко ви излезна като крайна цена с монтажа и всичко?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #262 -: октомври 26, 2009, 08:52:31 »

Честито, Жужи, със здраве да я експлоатираш и много и все вкусни гозби и сладкиши да готвиш!!!

Колко ви излезна като крайна цена с монтажа и всичко?
Благодаря ти,ами кухнята ни струва 6000 лв точно  ,без уредите те са си отделно те са 4000 лв .Някой казват че е много ,но според нас не е ,кухнята ни е 12 квадрата и двете стени са със шкафове аз съм доволна .Момчето което ни я монтира беше супер коректен каза, че за 3 седмици ще е готов и за точно толкова я направи ,монтира я за 11 час точно.
« Последна редакция: октомври 26, 2009, 08:54:06 от juji » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 26, 2009, 09:55:03 »

Еми сега остава и да се развихриш в нея....пък после и такива снимчици да пуснеш!!!!

п.п. и на мен ми се вижда скъпичко, но ... аз бях "в час" с цените преди година- год. и половина...сега може би вече нещата са се променили.
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #264 -: октомври 26, 2009, 11:26:28 »

Честита кухня, Жужи ! Супер е ! Да готвиш вкусни манджички и да ни споделяш рецептите Wink

Момичета, аз да ви се оплача, кухнята ми е новичка ( на 2 годинки), а съседите ни наводниха и сега много ме е страх да не ми се повредят шкафовете ! Добре че на пода са плочки, а не паркет, че поне там няма поражения! А шкафчетата са от плоскости и съм ги оставила отворени да съхнат и дано не се раздуе материала ! А, че ще пребоядисвам стени, то е ясно !
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 26, 2009, 11:57:20 »

juji, честита ти кухня. пожелавам ти да не се застияваш много в нея. а относто това паричките, винаги след като си си купил нещо може да намериш и по-евтино. но важното е на теб да ти харесва и да ти е удобна да приготвяш вкусотийки.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #266 -: октомври 26, 2009, 13:23:06 »

Много сте мили момичета ,благодаря ви  give_rose.Относно цената достигнах до извода ,че който на скоро е правил кухня казва ,че цената е добра, който не се е сблъсквал с това скоро казва ,че е скъпо,иначе майстора който ни лепи плочките в апартамента каза ,че цената е добра,ние имаме шкафове на едната стена дълга 3 метра, другата е 2,60 горе- долу това са.
gostenka_82 ,хубаво си ми пожелала вкусни манджички да приготвям ,обаче за сега си я гледам на снимка  smile нали сме в чужбина скоро няма да я пробвам  sad
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 26, 2009, 13:27:28 »

ЕЕЕ, все някога ще я изпробваш, спокойно, тя си те чака, няма да ти избягя.

Междудругото, стъклените вратички са същите, като тези, в м оята кухня.  Wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #268 -: октомври 26, 2009, 13:53:32 »

ЕЕЕ, все някога ще я изпробваш, спокойно, тя си те чака, няма да ти избягя.

Междудругото, стъклените вратички са същите, като тези, в м оята кухня.  Wink
Да ти кажа май такова са на 90 процента от кухните ,поне това което гледах в нета,то цяла година само снимки на кухни събирах  smile.Аз си я исках в светли тонове защото такова е разположението на кухнята ,че слънцето май не я глее през целия ден и исках да ми е светло .
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 27, 2009, 22:14:56 »

Олее emily кунята ти е разкошна и аз така си представям моята само вкусни гозби да твориш в нея!!!
Кardigansder благодаря  give_rose и да ти се връща, а и още по-хубава кухня да имаш  smile

juji кухнята ти е страхотна, поздравления  good а бара е като нашия  Wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines