Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 02:30:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 330683 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 20, 2009, 15:56:17 »

Стаси, това е нормалния срок за изпълнение. дори някой да ти каже че ще ти я направи за 2 седмици знай че ще те излъже. изисква се време за взимане на мерки, за окончателния проект, за доставка на материала и за самото изпълнение. уредите за вграждане са предвидени че ще се вграждат и не трябва да нагряват шкафовете в които са вградени, в монтажните схеми е предвидено да има въздух около уредите.
Активен
Дю Дю
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #196 -: юли 21, 2009, 09:57:24 »

Vilence и при нас фурната няма да е под котлоните, с цел спестяване на място, а и според мен ще е по-удобно. Относно срока за изработка - на нас ни ги направиха за 2 седмици от момента на авансовото плащане. За още една седмица ще бъдат монтирани, т.е в момента ги монтират. Ако те интересува пиши ми.
Моля, препоръчайте ми откъде си поръчахте трапезни ъгли.

Приятен ден
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 22, 2009, 10:07:57 »

И нашата фурна не е под котлоните - не за друго, ами просто защото на мен не ми харесва да се навеждам чак толкова и съм много доволна от разположението и от функционалността й. Реално е на метър и половина от котлоните и е повдигната малко по-височко. Имам много удобен голям шкаф за тави и тигани под нея. Определено няма проблем нито с миризми нито със загряване - те тези работи са си съобразени според мен при изработката на уредите.  good
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юли 22, 2009, 20:24:01 »

Благодаря ви момичета за експресните отговори. Ние днес ходихме в една фирма - мебели Диктатор, ако някой знае нещо за нея, ще моля да сподели. Казаха, че утре ще ни направят проект и ще ни кажат колко би струвало. Надявам се да харесам проекта, е стига и цената да ме устройва, де  Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 23, 2009, 00:23:04 »

Момичета искам да ви попитам нещо или по-точно за съвет...при положение,че в кухнята шкафчетата ми и самия плот на мивката са в зелено с какъв цвят да съчетая и стените?????Умуваме тука в нас,но нещо неможем да стигнем до единодушие,та ако може един малък съвет  blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 23, 2009, 07:54:42 »

Момичета искам да ви попитам нещо или по-точно за съвет...при положение,че в кухнята шкафчетата ми и самия плот на мивката са в зелено с какъв цвят да съчетая и стените?????Умуваме тука в нас,но нещо неможем да стигнем до единодушие,та ако може един малък съвет  blush

Първата мисъл която ми светна в главата е светло бежово, поне този зелен цвят който си представям ( а аз си представям светло зелен)  blum 
Нещо ей такова ми изникна веднага в главата, виж тук стените:


Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юли 23, 2009, 09:11:07 »

Аз си мисля за избелен дъб, предполагам се сещаш - пак е светло бежаво, но с по-пепеляв нюанс, по-студен. Не го намирам в комбинация, но ето това е, за което мисля:


Ето го в комбинация, само че за баня  blush


А ти всъщност за стените на шкафчетата ли питаш, или за стените на самата кухня?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юли 23, 2009, 11:20:28 »

Благодаря ви за съветите.
bubka за стените на самата кухня.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 25, 2009, 21:32:44 »

Здравейте и от мен,
на нас също ни предстои ремонт в кухнята и вчера ходихме в една фирма да поразпитаме това-онова и ни казаха срок за производство-месец, месец и половина  angry . Явно ще се чака, ама няма какво друго да правим. Та въпросът ми е някой от вас дали има в кухнята си готварска печка, чиято фурна да не е заедно с котлоните , а да е на друго място, някъде между шкафовете. Ама и аз дадох едно обяснение. Абе, надявам се, че сте ме разбрали какво имам предвид. И въпросът ми е тази фурна дали няма да нагрява шкафовете под и над нея и дали като няма аспиратор над нея няма да мирише много. Аз нещо съм се навила на нещо такова, понеже си мислям, че по този начин може би ще спестя малко място, понеже кухнята ни не е от най-големите.
P.S.А случайно някой да знае за някаква програмка, с помощта на която бих могла да си направя нещо като проект?

Ами при нас, нашата фурна също не е под котлоните, а малко встрани от тях... Това се получи така, тъй като кухнята ни всъщност я правим в пространството на бивша тераса, а аспираторът трябваше да бъде плътно в ъгъла, заради прозорците, та и котлоните са там smile Но фурната нямаше как да бъде там, понеже точно там е колоната и щеше да е трудно да се работи с нея, заради това е малко по-встрани
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 02, 2009, 15:53:04 »

Момичета искам да ви попитам нещо или по-точно за съвет...при положение,че в кухнята шкафчетата ми и самия плот на мивката са в зелено с какъв цвят да съчетая и стените?????Умуваме тука в нас,но нещо неможем да стигнем до единодушие,та ако може един малък съвет  blush

mucanka, нашата кухня е в зелено и сиво, а стените са в зелено и жълто, можеш да ги видиш в галерията. Аз по принцип съм почитател на жълтото и ако ме питаш всичко ще ми е в жълто ама с милото няма как да се излезне на глава blum Wink  funnytooth
Иначе предложенията на другите момичета са страхотни, зависи обаче най-вече от твоите предпочитания, дали цветовете да са "по-агресивни" или по ефирни и нежни..
Накрая ще избереш най-доброто, да знаеш! Wink good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #205 -: август 04, 2009, 23:23:25 »

Момичета спряла съм се на абсорбаторкато от снимкато  побликувана по долу .Тук при нас  цените са от 90 до 200 евро,някой ще ми каже ли накакви цени са в БГ ,в сайтовете ги намирам на цени от порядъка на 700-2000 лв .Истина ли е това ?
ето и снимка -такъв тип харесваме ако някой може да ме осветли по въпроса

« Последна редакция: август 04, 2009, 23:24:56 от juji » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 05, 2009, 11:59:09 »

juji , разнообразието в цените на аспираторите е голямо, зависи дали са 60 см или 90 см, колко мощни са и др. наистина има 2000 лв аспиратори , но те са дизайнерски, а като този колйто показваш може да немериш за около 700-800 лв на Фавер. ето тук може да погледнеш : http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=3&pid=41
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #207 -: август 05, 2009, 12:15:09 »

juji , разнообразието в цените на аспираторите е голямо, зависи дали са 60 см или 90 см, колко мощни са и др. наистина има 2000 лв аспиратори , но те са дизайнерски, а като този колйто показваш може да немериш за около 700-800 лв на Фавер. ето тук може да погледнеш : http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=3&pid=41
Мерси,аз разгледах този сайт обаче цените не виждам,но определено тук при нас е по евтино от 90- 200 евро  можеш да си купиш и говоря за марки най разнообразни не китайско производство.Този който съм показала е от порядъка на 130 или 190 евро мъжа ми не може да се сети точно цената за това попитах да сравня как е в БГ .Мерси още веднъж
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 06, 2009, 19:28:14 »

И аз да се похваля, че започнахме ремонта в кухнята. Сега в къщи е някакъв ужас, всичко е изнесено на терсата и в мазата. Поръчахме и кухнята, уж казаха, че до 31.08. е срока, че да видим. Днес купихме теракота за пода. Добре, че нашите през деня са тука с майсторите, че да ги надзирават, че като се сетя предния път с банята какво стана, направо не ми се ще да си спомням. Очаквам с нетърпение да оправят всичко или поне да оправят ВиК - то и ел. нещицата, че ще сменят май табло, ще изкарват кабели за уредите допълнително и разни такива неща. Надявам се до края на седмицата поне с мръсотията да се приключи. А ето и проекта на кухнята:


* dn_211 (Medium).jpg (43.19 KB, 800x600 - видяно 424 пъти.)
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: август 07, 2009, 09:40:36 »

vilence много е красива, ще чакаме после снимки на вече монтирата кухня  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines