Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 23:38:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите? - 2 част  (Прочетена 161732 пъти)
 
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 29, 2008, 09:48:11 »

Вече и аз си имам жартиер. Мислех, че това е най-лесната част от облеклото, но се оказа, че никъде няма такъв какъвто аз искам - а именно съвсем нежен и изчистен, без много финтифлюшки, огромни джуфки и мъниста.... накрая си намерих съвсем обикновено бяло жартиерче със съвсем фина синя розичка и нищо повече  smile  Bravo
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 29, 2008, 16:18:06 »

Ей,silviq-tamara,ти ко га ще пуснеш по-вечко снимки,а? girl_impossible
:offtopic:още не са готови "професионалните" тези са от приятелите:)
искам да допълня,че ди джея първоначално даде ма мъжа ми да хвърля салфетка(без никой да види), вместо жартиер и ергените доста се посмяха като видяха за какво са се "борили"
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 29, 2008, 16:19:25 »

Вече и аз си имам жартиер. Мислех, че това е най-лесната част от облеклото, но се оказа, че никъде няма такъв какъвто аз искам - а именно съвсем нежен и изчистен, без много финтифлюшки, огромни джуфки и мъниста.... накрая си намерих съвсем обикновено бяло жартиерче със съвсем фина синя розичка и нищо повече  smile  Bravo
и аз исках съвсем обикновен и изчистен,т.к. неможах да открия - си уших:)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 31, 2008, 17:04:43 »

Аз моя само дето го купих, така и не истана време за него. Не знам само при нас ли е така ама за много от предвидените не6а не остана време. Поне един ден мога да го подаря на някоя приятелка за нейната сватба.
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 16, 2008, 12:17:41 »

За нашата сватба си ших сама жартиерите, казвам жартиерите защото бяха два. Единият за хвърляне, а другият да си остане за спомен. И понеже уш смятах колко да е дълъг ластика, но нещо много хлабаво ги бях направили и на два пъти единият се изхлузваше(голям смях беше, особено когато трябваше да су пусна от хоро за да си го наместя), а после при свалянето мъжът ми нямаше никакви проблеми.

Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 22, 2008, 16:25:47 »

ооо,

какъв купон стана с жартиера .... младоженецът го свали, но помагайки си с ръка, после когато да го хвърли... хвърля ... втурват се младежите и особено двама голяма борба ... ама то не било жартиер, а салфетка ....

ха ха ха

е, после и жартиерчето хвърли, но беше супер веселба, наредиха се поне 30 младежа да чакат това жартиерче, а то ми беше толкова сладко ....
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 07, 2008, 12:32:48 »

На 27.09.08г бяхме на сватба и много интересно го бяха замислили свалянето на жартиера.
Навира се младоженеца под полата и извади едни голеееми килоти, които хвърли на младежите, е след това се навря отново под роклята и свали жартиера, хвана го деверът ми  yahoo
« Последна редакция: октомври 07, 2008, 14:10:41 от mari_i_i » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 07, 2008, 23:04:51 »

На 27.09.08г бяхме на сватба и много интересно го бяха замислили свалянето на жартиера.
Навира се младоженеца под полата и извади едни голеееми килоти, които хвърли на младежите, е след това се навря отново под роклята и свали жартиера, хвана го деверът ми  yahoo



ние мислим да направим такъв номер ама с пра6ки  DANCE все едно младоженеца се е объркал...първоначално си мислех че може да е малко грубичко ама после пък като размислихме...който не разбира от майтап да си му мисли  pardon
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #173 -: октомври 10, 2008, 15:38:19 »

Ами на мен това с прашките ми се вижда малко грубичко наистина-гледах го на живо на една сватба ииии  nea angry не ми хареса хич. Не знам, аз лично за себе си съм 200% че не бих го направила. Според някои и самия жартиер е нещо пошло и чужда традиция, а какво остава и гащи да се размятат  crazy
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 10, 2008, 16:14:33 »

Ами на мен това с прашките ми се вижда малко грубичко наистина-гледах го на живо на една сватба ииии  nea angry не ми хареса хич. Не знам, аз лично за себе си съм 200% че не бих го направила. Според някои и самия жартиер е нещо пошло и чужда традиция, а какво остава и гащи да се размятат  crazy

ти разби всичко детско в мен  focus
аз както му се чудих преди и след това се навих че може и да е забавно не6то сега ме...накара пак да се съмнявам... huhhuh.gif
все си мисля че зависи пак и от гостите...то се прави за майтапа му...знам ли...може пък и да отпаднат пра6ките...
благодаря за мнението  give_rose
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 11, 2008, 09:35:57 »

жартиери,прашки...яко ще е зависи от атмосферата и настроението,а докато дойде времето за свалянето им вече е адски весело,така че enjoy  Wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 11, 2008, 15:57:49 »

Вече си имам и жартиер! Чисто бял е, но ще си пришия едно синьо мънисто, за да имам ниещо синьо на мен!
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #177 -: октомври 11, 2008, 17:54:54 »

ти разби всичко детско в мен  focus
аз както му се чудих преди и след това се навих че може и да е забавно не6то сега ме...накара пак да се съмнявам... huhhuh.gif
все си мисля че зависи пак и от гостите...то се прави за майтапа му...знам ли...може пък и да отпаднат пра6ките...
благодаря за мнението  give_rose

Хаха, е не де, то вие ще си прецените... в интерес на истината като се замислих днес, въпросната сватба беше най-веселата от всички, на които сме били като купон който се получи, не заради прашките естествено.... така че помислете си и ако ви харесва идеята, adelante  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 13, 2008, 08:35:06 »

BeRa, всеки си решава за себе си кое ще избере.При нас беше с жартиер.Мъжът ми първоначално не беше много ентусиазиран, но като дойде време, купона беше на 6 и стана много весело и с него, а момчето което го хвана беше супер щастливо и си го закичи като диадема на главата, беше много смешно.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 13, 2008, 23:29:18 »

еехехехе....ааабе я ште си разметнем едни прашки па да видим как ште се възприеме...  bouncinggirl bounce     
cap после ште ви кажа дали си е струвало или не  pardon

па каквото това...който не му хареса ми  pardon съжалявам... pardon все пак...важно е на нас да ни е весело...па..каво да ми пука...нали съм метал  pleasantry  banana ROFL
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines