Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 22:54:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите? - 2 част  (Прочетена 161701 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 01, 2008, 00:05:29 »

На мен също ми е забавно и мислим да го направим. Колкото до това дали е стилно или не, може и да са прави момичетата, които не го харесват, но по тази логика и доста други обичаи не са страшно стилни - да не би мазотенето и тъпкането с торта накрая да са много стилни, а за някои традиции като танци с кокошки и други... Освен много стил, сватбата трябва да е весела и щастлива най-вече може би.
ami Rozoka аз и тези  не ги харесвам и поради тази причина ще избегна и тях,
ествствено торта ще има , но никой няма да цапа другия, танцуване с пиле, торта и тем подобни просто не се връзват с моите представи за стилна сватба и не ги харесвам и съответно няма да ги има и тях, както и откупуване на булката или блъскане на врати, все пак сме 21 век, европа
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 01, 2008, 00:38:48 »

Аз също съм твърдо против идеята за жартиера и ние 100 % няма да имаме. Все пак това  е сватба, а не цирк да правим шоу на гостите. Останалите обичаи, които roumyana спомена, ние също няма да ги имаме. Някакси не ми се връзват в представата ми за съвременна сватба. Все пак това е мое лично мнение и надявам се да не обидя никого. А за тези, които все пак искат да имат жартиер, но ги  е срам мъжете им да се врът под роклите им, може да си имате жартиера и мъжете ви да ви го свалят с ръка без да се врът под роклята ви.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #62 -: май 01, 2008, 22:41:01 »

Една моя приятелка е направила нещо необичайно на сватбата си. Разиграла е жартиера си с търг сред мъжката част на гостите  laugh Всички много се забавлявали.  pardon
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #63 -: май 02, 2008, 12:05:13 »

много яко нали и аз имах такава идея ама милото неще да го имаме тва с жартиера  cray  срам го било да ми се завира под роклята пред толкова мн хора и всичките баби и родители вика не та не beating
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #64 -: май 03, 2008, 15:16:59 »

Мъжете ви знаят какво има под роклите ви, и всички гости знаят, че те знаят, така че защо взимате всичко това толкова насериозно  girl_wink.  Въпрос на разбиране! Ако не ви е удобно, не го правете. На някои от най-красивите и да, да - стилни сватби, на които съм била, имаше такова нещо и никой не припадна. Малко ми се струва, че от едната крайност - всички обичаи, кокошки, блъскане по вратата и т.н., изпадаме в другата - пълно благоприличие и никой да не шукне, ако не е по сценария... Не се обиждайте, ама така сватбата може и да стане много стилна, а може и доста заспала. 
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 04, 2008, 14:17:53 »

Дано не се повтарям, че много неща пиша по форумите, но нашия ДиДжей ни предложи, ако не желаем да има сваляне на жартиера пред хората: пак да се хвърля жартиер, като той на шега съобщи, че младоженеца го е свалил още предишната вечер! smile
Ние няма да имаме този ритуал нито по единия, нито по другия начин, но може пък на някой да му допадне "олекотения" вариант! smile
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #66 -: май 04, 2008, 21:00:41 »

Дано не се повтарям, че много неща пиша по форумите, но нашия ДиДжей ни предложи, ако не желаем да има сваляне на жартиера пред хората: пак да се хвърля жартиер, като той на шега съобщи, че младоженеца го е свалил още предишната вечер! smile
Ние няма да имаме този ритуал нито по единия, нито по другия начин, но може пък на някой да му допадне "олекотения" вариант! smile
Страхотно!!!!! judges
На този вариант дори моето „консервативно“ мъжленце е съгласно!!!  Bravo Bravo Bravo
Ще си имам ритуала със жартиера!!! danceg Yes
Силви този диджей е страхотен!!! Едно голямо  thank you
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 09, 2008, 13:42:15 »

На последната сватба, на която бяхме с милото, младоженците си направиха шегичка с жартиера. Наредиха всички ергени за хвърлянето, младоженеца го хвърли, последваха суматоха, блъсканица, лакти  и един от ергените със скок хвана жартиера във въздуха и почна да го върти над главата си с доволна усмивка.....която премина в учудване, защото всички хора се заливаха от смях  funnytooth После дойде и срама, когато погледна какво държи в ръката си - вместо жартиера младоженеца хвърли бели бабешки килоти. Естествено последва втори дубъл с истинския жартиер, въпросния ерген се покри в задните редички   badgirl Този път милото хвана жартиера - тогава бяхме гаджета, а сега сватбата ни ще е след по-малко от 3 месеца.... не че съм суеверна, но това са много хубави обичаи, пък и с тях е по-весело.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #68 -: май 12, 2008, 19:17:01 »

Мили момичета, само да окуража от личен опит тези, които се колебаят за ритуала с жартиера - при нас беше супер, всички много се радваха и се смяха, а най-много бабите! Аз малко улесних милото, като си го сложих малко над коляното, а не чак на бедрото, така че използвайте това, ако ви харесва! Всичко беше забавно и много мило, и според мен много си струва!!!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 16, 2008, 10:54:51 »

аз няма да имам такъв ритуал само ще метна букета, тъй като има много шаферки  pardon pardon pardon
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 16, 2008, 10:59:24 »

Аз пък имах ритуала с жартиера...смятах, че ще е много забавно,обаче като дойде момента и се качих на стола, да ви кажа се почувствах едно такова глупавоооооо bad, чак съжалих! После беше готино самото хвърляне,де, ама..някакво тъпо такова ми беше усещането...и един приятел цяла вечер се разхождаше с жартиера на врата си...малко цинично ми беше, но не бива да се задълбава,де. На другите им беше забавно.  pardon
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 16, 2008, 14:08:30 »

Аз пък имах ритуала с жартиера...смятах, че ще е много забавно,обаче като дойде момента и се качих на стола, да ви кажа се почувствах едно такова глупавоооооо bad, чак съжалих! После беше готино самото хвърляне,де, ама..някакво тъпо такова ми беше усещането...и един приятел цяла вечер се разхождаше с жартиера на врата си...малко цинично ми беше, но не бива да се задълбава,де. На другите им беше забавно.  pardon

Ох, и аз направо се чудя huhhuh.gif
и на мен ми изглежда едно такова - пошло!
Мъжът ми да ми "лази" по крака ми, с уста, пред погледа на всички, най-вече пред родителите и роднините, с вързани зад кръста ръце!!!  ... някакси ще се почувствам неудобно! Тези сцени май, май са за друг момент, малко по-късничко и малко по-насаме ...  blush blush blush И ако се получи някакъв допълнителен фал от сорта - да ми се закачи за обувката, да ми се вдигне повече роклята, или нещо подобно .... boxing
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #72 -: май 16, 2008, 14:13:52 »

Дида, и аз бих го приложила този ритуал след сватбата, когато сме насаме Wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 16, 2008, 14:22:13 »

ние нямахме жартиер  blush защото сме от по-срамежливичките  blush
също така, аз имам ужасен гъдел по краката и просто си се представях как се сгърчвам от хилеж докато мъжа ми ми лази по краката с устни  girl_impossible
а пък той отказа жартиера с довода "да, ама ако се възбудя докато съм ти под роклята"  sarcastic ROFL laugh Ashamed badgirl

като цяло мисля, че се получава забавно на други сватби, но за моята лично не ставаше поради по-горе изброените причини  pardon Дори идеята, че жартиера е бил свален предната вечер доста ми допадна и ако я знаех преди сватбата ни, определено щях да я ползвам  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 16, 2008, 14:38:38 »

Аз и Димитър не сме обсъждали въпроса за жартиера, но скоро го бях чула да отговаря на въпроса на един негов приятел: "Ще има ли жартиер?" с: "Ами, да, как иначе!"  spiteful
Но ще трябва да седнем и да си поговорим  nea ... и ще ТрЯбВа да се стигне до консенсус tease
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines