Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 06:07:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ "  (Прочетена 40718 пъти)
 
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« -: септември 10, 2011, 13:28:51 »

Заповядайте майчета, в темата, в която да споделяте всички трепети и вълнения покрай очакването на най - великото събитие в живота на човек..... Появата на малкия човек
ilkata 20.01
shanny 30.01





irkaaa 09.03
CabuHka 12.03
kleo_20 28.03
« Последна редакция: ноември 01, 2011, 08:39:22 от Данитка » Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 10, 2011, 16:32:21 »

Нека аз съм първото бъдещо мамче записало се в тази темичка..
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 10, 2011, 17:54:03 »

Да ви е честита темичката и да я напълните бързо бързо smile
Активен
happybride
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #3 -: септември 11, 2011, 20:51:31 »

Здравейте скъпи бъдещи майки,

съжалявам че се намесвам в тази тема, всъщност не съм така напред в чакането на бебе, но виждам че това е най- близката до моя период тема;)
Май и аз влизам в клуба на бъдещите майки..не се учудвайте че ви пиша, просто виждам че сте по- напред от мен и това което много ме притеснява, може и да не е толкова страшно..
Закъснява ми с ок 2 седмици,теста показа 2 черти, направих един он лайн тест, оказах се сега 7 г.с., преглед ще имам след 4 дни, но някои въпроси не ме оставят на мира. както е при повечето. Човек разбира че работата е станала с леко закъснение:)прибл преди 5 г.с. пийнах сериозно твърд алкохол, оттогава намалих алкохола, само близвам рядко вино или бира, сега като се зачитам ме хвана страх...какво ви казаха вашите лекари по въпроса за умерените количества алкохол/не твърд разбира се/аз вече съм го спряла но се притеснявам да не би да е станало нещо..и за някакви болести четох...Листериоза, токсоплазмоза!!Салмонела...за тях правят ли се изследвания.малко съм като черна станция но мисля че знаете какви са очите на страха, особено преди първия преглед...
Надявам се да не съм досадна, вашите отговори ще са ценни за мен:)
Успех
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 12, 2011, 08:23:46 »

С радост и аз се записвам в темата на бъдещите мами  smile,пожелавам на всички ни една хубава лека и приятна бременост с много положителни емоции и усмивки Wink

hapybrideне се притеснявай природата си знае ролята,след като си пила алкохол в началото,бебето е предпазено т.е. не стига до него,храни се от т.нар.жълто тяло,но поне на мен са ми казвали да избягвам всякъкъв алкохол,без значение какъв е smile.Относто листериозата прочети какви храни трябва да се избягват,става въпрос за меките сирена,а за токсиплазмозата ако имаш котка хигиената трябва да е много стриктна и някой друг да и чисти тоалетната.Като идеш на първата консултация те ще ти обяснат какви изследвания е добре да  се направят,дано да съм ти помогнала smile
Активен
happybride
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #5 -: септември 13, 2011, 11:24:54 »

Благодаря ти за отговора smile
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 28, 2011, 23:21:56 »

Аз малко късно се включвам  blum

Честито момичета- желая ви лека и приятна бременност и здрави бебчета на финала  heart

Относно токсоплазмозата- не е свързано само с котките. Трябва да се измиват добре всички плодове и зеленчуци, да не се консумират сурови или  недобре обработени меса и при допир с такива- щателно измиване на ръцете.
При мен пробата се оказа отрицателна- при готвене пипах суровото месо с ръкавици, а милото отказваше да ходим на гости в едни близки приятели, които имат котка  pardon

Поздрави smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 04, 2011, 11:57:15 »

Привет и от нас.
По ПРМ съм с термин 28.03.2012.Бебнце расте около седмица и половина назад,но да сме живи и здрави Girl_hide Добре дошли на всички и много лека бременност
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 04, 2011, 13:43:42 »

Kleo_20, Честито - лака бременност и здраво бебче ти желая  heart

Сигурно каката е много щастлива  blum
« Последна редакция: октомври 04, 2011, 13:50:07 от bejkite » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 04, 2011, 18:30:40 »

При нас след много притеснения се стигна до този сладък момент-да сме спокойни heart
В 6 г.с прокървих,не се видя бебе и док реши,че е кухо яйце.Колко плакахме и страдахме няма смисъл да споменавам
Той обаче ни обеща да чакаме още седмица.
След това аз трепереща,таткото свръх нервен..и доки видя бебето girl_impossible heart Огромна изненада за всички.Бях се примирила,че ме чака кюртаж.Но не.То беше там.Милото ми.Бореше се.И аз се борех.Продължих да си пия всички лекарства и след 2 седмици отново го видяхме.Вече по-голямо и оформено.Успокоихме се.Бебчето просто е станало по-късно.Доки много ни се извинява,но съм му благодарна,че препоръча да изчакаме.Колко други на негово място да ни бяха отписали.Той ме уплаши повече от всеки друг,но и ми показа най-прекрасното.Второто ми детенце heart
Сега растем.След БХС и ФМ всичко е наред.Изследванията ми също са добри.
Желая го на всички.По едно здраво и щастливо бебче.Всички мами и татковци го заслужават give_rose
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 04, 2011, 19:32:00 »

Мира честито и от мен мила. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. Много се радвам, че ще си имам компанийка тук в темичката, защото беше много пуста до сега. Иначе как си? Става ли ти лошо? Аз отдавна не се бях теглила и вчера се качих на един кантар +6кг до тук лелеееее  Oh my ... ще ставам май бомбичка ..Нашия бебок е добре, расте и си е нормален за седмиците...Това е май за сега от нас
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 05, 2011, 08:06:40 »

Благодаря ти Илка give_rose
6кг за 25 седмици не е толкова много.Аз съм вече +1-2 но каквото такова.Важното е да са здрави бебоците.
Лошо ми ставаше съвсем в началото.Какво  bad му ударих не е истина.Сега вече всичко е наред.
Казваш бебок-момченце ли е твоето сладурче??
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 05, 2011, 10:42:56 »

ехе темичката се раздвижи,много се радвам :bravo:Добре дошли на всички  :)и спокойно и приятно бременеене blum
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 05, 2011, 11:32:55 »

 tease
Да Мира чакаме момченце. Когато за пръв път разбрахме какво ще е попитах доки дали не се вида какво ще е вече и той ме попита : Ти какво бебе искаш? Аз му отговорих че искам повече момиче но усещам че е момче smile И той ми каза, че след като усещам че е момче защо го питам изобщо какво ще е  blum. След около 2 седмици се наложи да правим амниоцинтеза и там потвърдиха че бебето е с нормален мъжки кариотип. Какво ще да е важното е да е живо и здраво.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 09, 2011, 22:35:26 »

Здравейте и от нас. Нашият термин е за 12.03.2012, но ще видим smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines