Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 21:15:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 310257 пъти)
 
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 15, 2007, 20:28:10 »

На сватбата на братовчедко ми, тя се омъжи в Стара Загора, имаше доста изненади от DJ. Една от тях беше: след разрязването на тортата и съответно захранването DJ извика 3 двойки(едната бяхме ние с милото-неомъжени двойки). Братовчедка ми ме беше предупредила, че ще има нещо, но нищо конкретно не каза, само ме пита дали съм навита да участвам, а аз съм първенец в изявите  Speech Е след като ни извикаха, трябваше да ни захранят от тортата. Булката даваше с ръце на ергените, а младоженеца на момите. Милото разбрал, че колкото повече се изпоцапа по-добре и направо си натърка лицето в парчето от тортата. ДА ама НЕ дадоха ни 20 сек. да се почистим но без ръце, а само с устни. Голямо близане падна, ама милият нали беше целия в сметана, а времето течеше се заби в дълбокото ми деколте и беше чист за миг. Получихме много аплодисменти, падна и голям смях. Като подарък получихме приз "Най-лакома двойка" и вино "Море от любов", което да изпием с тях след една година. Така и направихме спазихме обещанието. Сега обаче ми хрумна една идея да направим същата игна, но с умъжените и едната двойка да са братовчедка ми, да я видя какво е научила от семейния живот, а и ще и го върна  Bravo какво ще кажете?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #31 -: февруари 15, 2007, 20:48:59 »

На сватбата на братовчедко ми, тя се омъжи в Стара Загора, имаше доста изненади от DJ. Една от тях беше: след разрязването на тортата и съответно захранването DJ извика 3 двойки(едната бяхме ние с милото-неомъжени двойки). Братовчедка ми ме беше предупредила, че ще има нещо, но нищо конкретно не каза, само ме пита дали съм навита да участвам, а аз съм първенец в изявите  Speech Е след като ни извикаха, трябваше да ни захранят от тортата. Булката даваше с ръце на ергените, а младоженеца на момите. Милото разбрал, че колкото повече се изпоцапа по-добре и направо си натърка лицето в парчето от тортата. ДА ама НЕ дадоха ни 20 сек. да се почистим но без ръце, а само с устни. Голямо близане падна, ама милият нали беше целия в сметана, а времето течеше се заби в дълбокото ми деколте и беше чист за миг. Получихме много аплодисменти, падна и голям смях. Като подарък получихме приз "Най-лакома двойка" и вино "Море от любов", което да изпием с тях след една година. Така и направихме спазихме обещанието. Сега обаче ми хрумна една идея да направим същата игна, но с умъжените и едната двойка да са братовчедка ми, да я видя какво е научила от семейния живот, а и ще и го върна  Bravo какво ще кажете?

Много забавна идея, mari_i_i! Мисля че ще се получи шоуто както за гостите, както и за участниците. Одобрявам! good good
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #32 -: февруари 15, 2007, 21:28:33 »

здравеите!моята сватба ще е във Велико Търново.ресторанта в които ще бъдем има панорамни прозорци които гледат към царевц.мисля да поръчам за сватбата звук и светлина и това да бъде подаръка ни за гостите.мислите ли че има нужда от допълнителни подаръчета?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #33 -: февруари 15, 2007, 21:43:44 »

здравеите!моята сватба ще е във Велико Търново.ресторанта в които ще бъдем има панорамни прозорци които гледат към царевц.мисля да поръчам за сватбата звук и светлина и това да бъде подаръка ни за гостите.мислите ли че има нужда от допълнителни подаръчета?

Това ще е много красива и незабравима гледка! Не вярвам да има някой на който да не му се хареса това, а и е като замяна на фойерверките, които малко могат да си позволят.
По въпроса за подаръчетата, мисля че те не са задължителни, дори и да не бяхте приготвили изненада за гостите. Но смятам, че ако осъществите идеята за "Звук и Светлина" ще е по-незабравимо като спомен.  good
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #34 -: февруари 16, 2007, 10:22:41 »

да пък и повечето гости ще са от други градове и за тях ще е атракция!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 16, 2007, 12:43:35 »

Ние нямахме подаръчета за гостите, просто не ни харесва идеята! pardon

И мисля, че НАЙ-хубавият подарък за гостите е емоцията и съпреживяването на Вашия неповторим ден!!! girl_in_love CHEERS
« Последна редакция: февруари 17, 2007, 16:51:19 от Bulechka_TS » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 17, 2007, 12:44:48 »

здравеите!моята сватба ще е във Велико Търново.ресторанта в които ще бъдем има панорамни прозорци които гледат към царевц.мисля да поръчам за сватбата звук и светлина и това да бъде подаръка ни за гостите.мислите ли че има нужда от допълнителни подаръчета?

Идеята ви е страхотна! Няма по-хубав подарък от това, щом ресторанта има изглед към Царевец. Аз съм гледала един път на живо и беше неповторимо изживяване. Макар и да бях по-малка, все още си спомням колко красиво беше! Браво за идеята!  Bravo Bravo Bravo
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #37 -: февруари 17, 2007, 12:58:01 »

напълно съм съгласна
това е прекрасен подарък good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 17, 2007, 13:29:56 »

И ние мисихме з някакви изненади да е по-интересно и понеже с милото сме играли народни танци бяхме решили да изиграем един танц, който да изразява нашата любов и как се е стигнало до сватбата  blush
Дори му бях измислила хореография, музиката беше много хубава, но понеже нямахме достатъчно време да репетираме, а и аз не бях сигурна как ще мога да играя с роклята, се отказахме  sad Сега малко съжалявам, но.....
Но изненада все пак имаше - сестра ми и една приятелка от танцовия бяха се преоблекли в народни носии за ръченицата пред кумовете и всички се изненадаха като ги видяха  Oh my ... За тази изненада знаехме само ние и моите родители, дори родителите на милото не знаеха и за тях беше голяма изненада!
И както всички бяха захласнати по ръченицата, не забелязаха че младоженецът отсъства и като се появи накрая и той с носия... Oh my ... Oh my ... ohmyбеше много хубаво  yahoo Bravo danceg
Друга изненада ни направи DJ-я да си теглим по едно късметче ние и кумовете, но се получи много добре поне за мен!  danceg Милото изтегли, че ще носи пари в къщата, а моето беше, че ще ги харча!  Yes yahoo Yes yahoo Yes yahoo На кума се падна, че ще ни гледа децата  Girl Boy
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #39 -: февруари 18, 2007, 19:46:00 »

радвам се че идеята ви харесва!така съм по спокоина,няма да тарся още подаръци
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 05, 2007, 14:01:15 »

svetliitodor ,идеята ви е невероятна!Аз съм гледам "Звук и Светлина" всяка година по няколко пъти и не ми омръзва,а хората които не са го виждали просто ще Oh my ...!Успех,сигурна съм,че ще е прекрасно! Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 05, 2007, 15:17:01 »

svetliitodor много добра идея. Браво  Bravo Мисля, че това е предостатъчен подарък.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 05, 2007, 19:06:31 »

здравеите!моята сватба ще е във Велико Търново.ресторанта в които ще бъдем има панорамни прозорци които гледат към царевц.мисля да поръчам за сватбата звук и светлина и това да бъде подаръка ни за гостите.мислите ли че има нужда от допълнителни подаръчета?
Това е невероятна идея!!!Браво!!! :bravo:Сигурна съм,че абсолютно никакво подаръче няма да зарадва гостите ви така,както,когато видят "Звук и светлина"!
Активен
kakalinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #43 -: март 28, 2007, 17:05:22 »

Една от колежките ми беше заформила страхотен номер на съпруга си .
Беше раздала на няколко приятелки ключове...които поне на външен вид изглеждаха еднакви. По някое време DJ-я помолил всички млади и красиви девойки да върнат на младоженеца ключа от апартамента му, защото той вече е зает.......и познайте как се е почувствало момчето когато 4-5 момичета са станали и са му дали по един ключ Oh my ...... Bravo  . Много ми харесва, само нещо да не се разсърди - вие си ги познавате половинките. Аз няма как да се възползвам - моят приятел  е запознат със случая.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #44 -: март 28, 2007, 17:38:26 »

Една от колежките ми беше заформила страхотен номер на съпруга си .
Беше раздала на няколко приятелки ключове...които поне на външен вид изглеждаха еднакви. По някое време DJ-я помолил всички млади и красиви девойки да върнат на младоженеца ключа от апартамента му, защото той вече е зает.......и познайте как се е почувствало момчето когато 4-5 момичета са станали и са му дали по един ключ Oh my ...... Bravo  . Много ми харесва, само нещо да не се разсърди - вие си ги познавате половинките. Аз няма как да се възползвам - моят приятел  е запознат със случая.


ROFL ROFL Това е много забавно...Не мога да си представя лицето на младоженеца... sarcastic
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines