Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 15:53:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 310235 пъти)
 
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 26, 2007, 21:32:14 »

Момичета и в крайна сметка кои бяха основните игри на вашата сватба и на кои най-много се забавлявахте?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 26, 2007, 21:39:44 »

Ами, при нас беше хвърлянето на букете, хвърляне на жартиера, разчупване на питата... tease

И мнооого танци имаше!!! CHEERS Dance girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 26, 2007, 23:36:23 »

Ами, при нас беше хвърлянето на букете, хвърляне на жартиера, разчупване на питата... tease

И мнооого танци имаше!!! CHEERS Dance girl_wink
И една игра с въпроси,на които с гръб един към друг трябва да отговорите,много е забавна.И мноооооооооооооооооого ГОРЧИВО!И рязането на тортата.Ако има много игри обаче ще се накъса тържеството и точно когато хората се разтанцуват трябва да спират за някаква игра тъпо е.А и не се женим да правим шоу на всички,а да се забавляваме,нали
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 27, 2007, 00:04:17 »

Ами, при нас беше хвърлянето на букете, хвърляне на жартиера, разчупване на питата... tease

И мнооого танци имаше!!! CHEERS Dance girl_wink
И една игра с въпроси,на които с гръб един към друг трябва да отговорите,много е забавна.И мноооооооооооооооооого ГОРЧИВО!И рязането на тортата.Ако има много игри обаче ще се накъса тържеството и точно когато хората се разтанцуват трябва да спират за някаква игра тъпо е.А и не се женим да правим шоу на всички,а да се забавляваме,нали

Тази игра я исках и аз Girl_hide, но милото каза, че не му допадала и... идеята за нея отпадна... Cray Но пак беше весело и забавно!!! Dance girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #19 -: януари 27, 2007, 00:08:48 »

Ние засега сме планирали само основните неща- като хвърляне на букета и на жартиера, разрязването на тортата, тостовете на главните шафери, както и първия танц. Ние не си падаме много по игрите така че ще ги пропуснем!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 27, 2007, 00:14:47 »

Ние засега сме планирали само основните неща- като хвърляне на букета и на жартиера, разрязването на тортата, тостовете на главните шафери, както и първия танц. Ние не си падаме много по игрите така че ще ги пропуснем!

Както вече казах и при нас нямаше игри, но се получи прекрасна сватба!!! Пожелавам го и на вас, мила!!! girl_in_love good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 27, 2007, 00:16:58 »

Ние засега сме планирали само основните неща- като хвърляне на букета и на жартиера, разрязването на тортата, тостовете на главните шафери, както и първия танц. Ние не си падаме много по игрите така че ще ги пропуснем!
Да ти кажа ли така е по-добре,иначе се превръщаме на палячовци.Достатъчно ни е обикалянето по масите.Най-много една-две игри,но и ако тях ги няма не е голяма загуба!Най-важното е да има много горчиво и за вас и за кумовете /да дават пример/! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 27, 2007, 00:26:14 »

Ние засега сме планирали само основните неща- като хвърляне на букета и на жартиера, разрязването на тортата, тостовете на главните шафери, както и първия танц. Ние не си падаме много по игрите така че ще ги пропуснем!
Да ти кажа ли така е по-добре,иначе се превръщаме на палячовци.Достатъчно ни е обикалянето по масите.Най-много една-две игри,но и ако тях ги няма не е голяма загуба!Най-важното е да има много горчиво и за вас и за кумовете /да дават пример/! yahoo

fiibi_bg, права си и съм съгласна с казаното от теб! girl_wink
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 29, 2007, 14:40:11 »

Искам с нещо да позабавлявам гостите-нещо да намерят скрито, или нещо като игра - дайте идеи - МОЛЯ ВИ
« Последна редакция: януари 29, 2007, 15:00:22 от Teo » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 29, 2007, 14:44:04 »

Иначе игри може много да се измислят. Ако си изберете DJ повечето имат подготвени. Чувала съм и за оркестри които повготвят игри.
« Последна редакция: януари 29, 2007, 15:02:07 от Teo » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 29, 2007, 15:02:43 »

Аз съм за изненадите. Обичам изненадите  heart
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 29, 2007, 15:05:45 »

 Никакъв проблем.  give_rose
 На нашата сватба сме предвидили 2-3 игри най-много. Едната е с бъпроси към младоженците които седят на два стола с гръб един към друг. Отговорите са ТЯ и ТОЙ, дават се с вдигане на обувки, младоженците имат в ръцете си мъжка и дамска обувка (собствените в момента).
 Другата ще е с теглене на "късметчета" си домакинските задължения.
 Третата още я мислим  pleasantry Имаше една игра: бивша, настояща и бъдеща бълка заедно с полувинките. Булките требва в 3 рунда да изкъпят, преоблекат и нахранят бебетата (полувинките). Което бебе се уригне първо тази двойка печели.  kezz
 Много весело става.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 29, 2007, 15:13:53 »

И аз Тео ама очаквам предложения. На една от сватбите, на които съм била имаше балони в розово и в синьо. В розово за булката, а в синьо за младоженеца. С една игла ги пукаха един по един и обещаваха това, което беше написано на листче в тях-но общо взето все банални неща. Искам нещо много яко да ми да дадете като идея и да се получи страшен купон!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 29, 2007, 16:03:39 »

Вече имаме подобна тема!!! hysteric
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 29, 2007, 17:22:58 »

Танче не се ядосвай  kezz много са темите и когато си новичук грешиш и аз съм го правила. Добре, че си ти да ни строяваш.  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines