Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 00:50:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 206519 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 14, 2016, 09:21:35 »

Завиждам ви, защото искам Миленка и мен да снима.  cray Ако ми беше по-близо...

Ааа, Машка, без такива. Как няма да изкараш до 9-ти месец?! beating
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 14, 2016, 09:41:40 »

Завиждам ви, защото искам Миленка и мен да снима.  cray Ако ми беше по-близо...

Е, няма невъзможни неща....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #152 -: май 14, 2016, 09:44:12 »

Миме, на 2 часа път от София сте Wink

Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #153 -: май 16, 2016, 07:53:10 »

 give_rose Добро утро и хубава седмица момичета, влизам да се похваля в петук бях на преглед  на втора фетална отидох , и този път видяхме личицето на нашия мъж  yahoo преди 5 седмици ходих и доктора ми каза тогава че отговарям с 3 седмици напред, видимо ми е голям корема наистина, сега пак отидох и бебчо пак така с размери 3 седмици напред около 1,400 го даде, знам че всичко е относително но още в началото на бременноста си имах едно усещане че нещо ще родя по рано както ме изкарват за 20 юли ,а не на 11 август. Но живи и здрави само да мине всичко:)  пускам снимки smile Лек и позитивен ден на всички

((3333йифйгд
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #154 -: май 16, 2016, 08:09:55 »

Хихи дааааа по-големи сте, ние в 29-та сме 1400 Wink Нищо чудно да се наредим по едно и също време, даже и с Мимето  smile
Много сте хубави  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 16, 2016, 08:12:19 »

Какво по-хубаво начало на деня от една щастлива бъдеща мама и едно сладко личице?! smile
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #156 -: май 16, 2016, 08:37:37 »

Feribotka Marri   Благодаря ви от  heart  give_rose give_rose give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 16, 2016, 09:21:40 »

Браво за хубавите новини.  smile
И на мен преди месец ми казаха, че сме с около 3 седмици напред, демек 30 юни  shok, амааа аз си знам юли и това си е.  Girl_hide

Снимки аз отново не виждам.  nea
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #158 -: май 16, 2016, 09:41:02 »

Kate, много сте хубави.
Аз от телефона ги видях, а сега през компютъра не  crazy

И ние вчера сравнявахме корема с 1, 2 и сега 3 .
Изводът, е че  сега много стърчи напред и по-ниско долу.Напрсво незнам какво ще е в 9-я месец.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 16, 2016, 11:58:21 »

Katespa, честито за хубавите новини. За жалост аз също отново не виждам сними нито от компютъра, нито от телефона.
 Ние също сме за средата на август, но май си вървим по едрички също. Така, че ,Фери, знае ли се? Може наистина да се наредим едни след други. Но важното е всичко да е наред, а пък кога те бебета си знаят работата biggrin biggrin biggrin
Марта, аз все се чудих кога ще ми се вдигне корема, но явно също ще ми е по ниско и изскочил напред. Виждам зор с обуването на чорапи и навеждането, но се нагласям някак си biggrin
ОТ няколко дни пък следобед започва да ме боли гърба в дясно. Обяснявам си го, че бебчо ме рита по често в дясната част и вероятно тежи там. А като си помисля, че и по тежко ще става... Вие как сте с болежките? smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #160 -: май 16, 2016, 12:27:59 »

Точно това е проблемът, че е ниско.Аз също виждам зор със свиванията.
С предишните двама, като бяха по-високо, не ги усещах, а сега ми тежи ниско долу, кръстта ми се изморява повече, а има още доста.

Когато мога гледам да опъна краката и възглавница на кръста.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #161 -: май 16, 2016, 12:57:51 »

Ами...на мен от време на време ми се обажда кръстът, но нищо  сериозно и трайно smile Иначе и моят ми се вижда бая ниско, но не бих казала, че ми тежи особено  smile  Мисля, че са ми малко напълняли краката, ама ММ казва, че е за да са по-добра опора на коремчето lol Скоро не съм си мерила дънките от преди бременността да видя влизам ли изобщо  blush Иначе крампите не са ми изчезнали...като че ли са на някакви периоди, ама им свикнах и на тях вече  smile Не смея да се похваля, ма след безсънната нощ, за която ви писах, повече не се е проявявала госпожицата  blum Мама казва, че се е развълнувала от ехографа, понеже същия ден бяхме на преглед...знам ли  huhhuh.gif

Така, така да не се засечем като Панди и Нат на една дата дори  Girl_hide

 Offtopic Днес трябваше да ми пристигнат част от нещата от Хиполенд, ама в някакво никакво време - 12:30, та ги пренасочих към офис и утре ще ходим да ги вземем и ще дам отзиви smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 16, 2016, 13:11:42 »

Радвам се, дано не те буди госпожицата повече, за да успяваш да си се наспиваш.  smile
Аз като ставам вечер до тоалетна и имам побутвания, но после може би заспива пак, да чукна на дърво. Дано е сънлив като мен живот и здраве. smile
 Offtopic А аз дори нямам e-mail от Хиполенд, че са обработили поръчката ми и не знам какво става. Но аз я пуснах по-късно през деня и може и заради това да е.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 16, 2016, 14:05:12 »

Аз не мога да преценя къде ми е коремът. Май си е по средата.  blush От известно време усещам Бебчо под ребрата. Не е болезнено, а по-скоро странно чувството.
Обуването на обувки с връзки ми е голям зор. Рязането на ноктите няма да обяснявам. Едва се справям с това.
Имам болки в кръста, особено, ако поседя малко наведена напред, както и през нощта, когато ставам до тоалетната.
Онази сутрин пък ми се схвана от вътрешната страна на бедрото някаква жила. И ей такива екстри.  pardon
Ама по-скоро ги възприемам като нормалните неща за този период.

На мен поръчката ми от Хиполенд е потвърдена и пише, че е изпратена. Проследявам я, но останах с впечатлението, че е тук, пък никакъв смс не съм получавала. Ще изчакам да видя утре какво ще стане.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #164 -: май 16, 2016, 14:18:24 »

И на мен обуването и педикюра са ми бая проблемни, пък и обезкосмяването...ама то не остана ще се преживее smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines