Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 13:09:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката - 2 част  (Прочетена 184457 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 12, 2008, 11:49:29 »

И аз се замислям за взимането колко време да отделим. Ние си имаме жива музика и вероятно ще се бутат там някакви врати, но после пък няма да го правим това с обувката. Освен това не знам колко хора ще има у нас, но като знам всичките ми приятелки как са се настроили всичките да са у нас и шаферките и те с родителите им, одно 30 човека може би ще се съберат. За това си мисля че ще е голям хаос и ще отнеме повече време. Мисля да предвидя поне 40мин. После 1ч за снимки и после към ресторанта, където ще се проведе церемонията и партито.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 13, 2008, 12:40:39 »

misskapriss понеже и моя план е горе долу същия, а изникна проблем с майка ми която каза, че трябвало всики заедно да тръгнем към ресторанта, не можело ние сами да тръгнем, затова се взимала булката и всички тръгвали, и аз се чудя какво да правя.
вие как сте го измислили? какво ще правят гостите ,които са у вас докато се снимате, че аз направо не знам. има логика и в двете неща
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 16, 2008, 12:26:09 »

Момичета по принцип като се отинва да се вземе булката и да се откупи pleasantry едно от гладните лица което дава парички и се опитва да изкърти вратата е кума,нали така pardon
А след като моят брат ще ми е кум,ме осени мисълта-как така добственият ме брат ще иска да ме купува от вкъщи crazy той би трябвало да полскоро да не ме дава shok
Нали така ...или аз нещо  crazy crazy crazy
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #18 -: юни 16, 2008, 12:32:15 »

При нас  нещата са следните - Младожника /който е от Варна/ ще тръгне от хотел понеже сватбата ще е в Свищов, та ще тръгне към 9ч след това през кръстника ще се бави около час докато изиграят някое друго хорце и от там тръгват към 10ч и идват у дома  wedding там докато ме откупят и пребулят, после няколко хорца на центъра и след 11 и нещо тръгваме за църквата, която е от 12ч  priest  Незнам дали ще стане точно така, но така си го планувам за сега  pardon
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 16, 2008, 13:49:38 »

maj4eto, принципно и кума копува булката. Но в твоя случай, той няма да се намесва. Ще остави младоженеца да действа и евентуално, някой негов приятел. Защото наистина, братти не трябва да те дава и трябва да те пази и да иска паричките за теб.
Нашият кум е приятелят на моята първа братовчедка. И понеже пак трябва да ме пази той стоя настрана. Димитър плаща, а пък аз накарах кума да ми търси обувката. И толкова. Парички дава само мъжа ми.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 16, 2008, 13:54:15 »

Ех успокои ме малко  smile Да права си и аз така си мислих pardon Значи и ние ще направиме така-милото отвън а бати вътре да защитава сестричката good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 16, 2008, 15:21:58 »

Моето  Sunshine ще пропътува разстоянието от Копривщица до София, за да спазим този ритуал..как да не го обича човек  smile държим си на традициите това е
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 22, 2008, 11:32:58 »

Благодаря ви за мненията! give_rose И аз мисля, че ще е доста кратко, но понеже се получи разминаване с очакванията на майка ми и реших да попитам pardon Искам да съм сигурна, че ще имам време за снимки с милото, а ако някъде закъснеем, точно от времето за снимки ще намалим.

Аз ти предлагам да предвидиш повечко време, за да има време и за снимки и за всичко. Винаги е по-добре да ти остане време, което можеш да уплътниш със снимки, дори и хоро или танци пред къщата, отколкото да трябва да бързаш и да си още по-притеснен и от това, че закъсняваш.Поне според мен е така.
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 19, 2008, 00:53:15 »

Мили момичета, имам нужда от съвет.Мен няма от къде да ме вземат. cray cray cray Родителите ми починаха преди няколко години. В апартамента, където живеехме, сега живеят моите баба и дядо, с които не сме в много добри взаимоотношения. От там не искам да излизам. Цял живот за мен се е грижила другата ми баба и може би от уважение към нея, трябва да изляза от нейната къща. Проблема е там, че къщата не е в много добър вид вече. Милото иска да излезем заедно от тях, а аз да си спазя традицията по някакъв начин. Незнам точно как ще стане това, понежа както казах нито ще бъда в моя дом, нито баща ми ще ме изведе. Много ми е трудно!!! Помогнете!!!
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 19, 2008, 09:33:05 »

katrin_sl аз доколкото съм чувала булката не трябва да се взима от там, където после ще живее,

но това са все пак традиции, които не е задължително да се спазват smile
направете го така, както ви е най- удобно и най- важното да си спокойна и да не се притесняваш точно за това в този прекрасен ден   Wink
Активен
siska_angelova
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 28, 2009, 17:59:37 »

Предстой ми да се омъжа по всяка вероятност през май 2010, скоро получих и годежен пръстен, но имам проблем! Незнам от къде да започна, нахвърляме с моето слънце някакви идей, но имам чувство, че незнам нищо, моляВи кажете ми от къде да започна! Благодаря Ви
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 28, 2009, 18:06:19 »

Сиска имаш по-вече от година до сватбата, така че бих ти препоръчала първо да почетеш малко из форума.Има теми за всичко и момичетата ще ти помогнат  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 08, 2009, 14:10:35 »

едно въпросче. Аз много искам да спазим традицията да се изиграе хорце пред къщата на кумовете и пред къщата на булката, някой има ли идейка това може ли да се случи без да има оркестър tease
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 08, 2009, 14:18:14 »

едно въпросче. Аз много искам да спазим традицията да се изиграе хорце пред къщата на кумовете и пред къщата на булката, някой има ли идейка това може ли да се случи без да има оркестър tease
Ами с музика от уредба!  ohah
Според мен, друг вариант няма!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 08, 2009, 16:42:03 »

имаш предвид някой правил ли е така да се изиграе едно хорце, но да няма оркестър. Милото е абсолютно против циганските оркестри в София  tease
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines