Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 12:51:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -3част  (Прочетена 191274 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« -: февруари 25, 2010, 18:46:46 »

Има ли булки от Добрич? - 2 част
« Последна редакция: февруари 03, 2011, 11:21:01 от fiibi_bg » Активен
k0ri84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 25, 2010, 19:37:24 »

Jenn браво, то не останало. Какво е усещането marriage И ние идваме след теб. Как вървят приготовленията angry
Iskra_Dimitrova на кой фотограф се спряхте?
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #2 -: февруари 25, 2010, 19:50:08 »

Момичата ако позволите мое лично мнение от вашия град бях два пъти със фотограф Стефан .....незнам фамилия като видях след това снимките и бука на двете ми булки бях изомена !Невероятни снимки като от най скъпото и луксозно списание  !Останах очарована !
Активен
Iskra_Dimcheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 25, 2010, 22:25:28 »

Спрях се на Стефан ! Сега умувам видеооператора, само него не съм капарирала засега.  Love girl
Активен
Iskra_Dimcheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 03, 2010, 18:35:33 »

Jenn , има6 ли снимки от пробния грим и прическа ? Кажи каде си ги прави, не ни спестявай нищо. Искаме да знаем твоето мнение и впечатления от подготовката  kiss2
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 05, 2010, 20:04:01 »

Момичета,сори че ви се намесвам в темичката,но и аз до преди година и нещо бях в темичката.Искам само да ви споделя,че ние взехме орк.Моралийски от които съм много доволна,но лошото беше,че те имат услуга фото и видео. hysteric Просто нямам думи,а сега на една пязната,която се опитала да ги капарира за сватбата си и отказали ,защото или взимаш и фото и видео от тях- комплект или нищо. beating Oh my ...  Просто искам да ви предупредя ако някой ви пита за тях свирят,супер весело беше-чесно,но снимките им  и видеото не струват.
Относно ресторантите- Резиденцията са много некоректни,на сватбата на моята приятелка и скапаха настроението.Бяха се уговорили едно ,а след партито всичко изведнъж се промени.Много промениха цените  beating beating
Ресторант Албена-там бяхме ние,управителя шапка му свалям,супер пич.На другия ден даже се разплатихме ,всичко беше повече от точно.Много коректен пич. good.Той маи че свири и в авлигите,така че сигурно ще е ок.
За фризиор - има една фризиорка Галя се казва около младежкия е салона й.Тя ме прави много добре работи- good
За  грим сега разбрах ,че в Добрич има и гримиори,които ползват професионални гримове и козметика.Моя приятелка ползва услугите на това момиче и беше супер доволна ,гримът и беше супер и цяла нощ не мръдна, съответно и на снимките се виждаше ,че гримиорката се е постарала.Ако някои иска да пише на лични да ви пратя да ивидите саита,че да не е като реклама.
Друго,а да за украсата...но другият път ще допиша че стана мн гълго маи вече.
Ако някой има въпроси-питайте  Girl_hide
Активен
kakata80
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 05, 2010, 21:34:15 »

Здравейте, ми бъдещи булки. Еееех, как ми се иска да мога да върна времето назад. Аз съм щастливо омъжена от 06.06.2009г. Присъствах  в първата  темичка доста активно и знам колко е полезно когато някой вече минал по този път иска да помогне със съвет. Знам колко е трудно да решиш кого да избереш за фотограф, видео, оркестър и т.н., колко се питаш дали направих правилния избор, защото всяко момиче иска най- хубавата сватба. А нашата сватба беше като приказка и мина като насан, беше невероятнаааааааааааа.
Ето малко инфо около ресторанта, оркестъра и т.н.
1. Ресторант "Резиденция"- собствениците бяха много мили и всичко беше супер;
2. Фотограф- Георги Георгиев- момичета- нямам думи да ви опиша колко съм доволна от това момче, за миг не спря да снима, направи около 5000 снимки и то какви- перфекциозни а крайният резултат- т.е. албумът ни надмина и най-смелите ми мечти- уникален е. Ако сте като мен и обичате да ви снимат и то професионалисти този фотограф ще ви хареса.
3. Видеооператор Румен Стоилов, младеж с много весел нрав и прекрасен оператор. Студиото му е срещу новата кооперация срещу ТПК Мир. точно до аптеката на ТПК МИР.
4. Оркестър "Извори"- пълни професионалисти, не спряха да свирят през цялата сватба.
5. Фризъор- Ивелина, която работи в комплекс Виста
6. Гримъор- Галя, студиото й е в новата кооперация срещу ТПК МИР- а на Румен студиото му е точно срешу нейното. Галя ми направи най- невероятният грим , за който и не бях мечтала. Ако някой си мисли да си спести паричките за грим да не прави тази грешка, заслужава си да се поглезиш и в крайна сметка да изглеждаш супер.
Ще се постарая да кача повечко снимки , за да онагледя всичко , което описах горе.
Ако някой има мужда от координати за хората, които направиха моята сватба приказна ми пишете на личната.
Успех на всички в подготовка и се наслаждавайте на подготовката- това е период от живота ви който никога няма да забравите.
Ако мога да ви помогна с нещо друго , моля не се притеснявайте да питате.
Късмет бъдещи булки !!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Jenn
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #7 -: март 07, 2010, 11:50:56 »

 Здравейте, бях тези дни в Добрич - свършихме много работа  smile. Уточихме менюто в ресторанта, запазихме стаи в хотела за моите гости, срещнахме се с фотографа за уточняване на графика за сватбата и си поръчахме тортата от сладкарница Кристи - имаха много по-голям избор от сладкарницата в Стария Добрич.
  За съжаление не свърших нищо по отношение на пробната прическа и грима, защото препоръчаните Галя-гримьор и Марго- фризьор от салон Стилисимо бяха много заети. Говорих с Галя, понеже нейния телефон ми бяха дали - каза, че няма проблем като дойда ще ме вземат. Оказа се, че не са ми запазили час, въобще не е говорила с фризьорката. Ела след 1 час, отивам след 1 час, ами сега сме много заети ела утре ама аз мога да те взема от 12, а пък аз от 14 - явно не им се работи в тая криза и не им трябват пари. От агенция Романтика ми препоръчаха фризьорски салон - жените мяха много учтиви запазих си час за пробна прическа и грим 4 дни преди сватбата, както и часове за кумата, майка ми и някои от гостите ми. ПОръчахме и моя букет и украса за колата  smile
Активен
Rallie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 08, 2010, 14:39:12 »

Момичета, и аз ще се присъединя в темичката.
При мен има още много време за подготовка. За ресторант сме се ориентирали към Спорт Палас, мисля че  ще е страхотно през лятото  на терасата.  Някой има ли отзиви за този ресторант - цени и  организация?  pardon 
Активен
Jenn
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #9 -: март 08, 2010, 17:16:50 »

 ние ще  си правим там сватбата на 27 март е и ще ти кажа как е минало. Куверта ни излезе по 27,75 на човек като порциите са наистина много големи.
Активен
karova2
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #10 -: март 09, 2010, 10:46:06 »

Здравейте момичета. И аз съм от Добрич и ни предстои да организираме сватбата си. Избрали сме ресторант и оркестър, но все още не сме си харесали фотограф. Можете ли да ме насочите към някого? Ще съм ви много благодарна.
Активен
k0ri84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 09, 2010, 19:36:17 »

karova2 и Rallie  welcome-2 радвам се, че се присъединявате към нас, за кога са ви запланувани сватбите.
karova2 ние се спряхме на Георги Георгиев и сме го капарирали даже, ако искаш мога да ти дам тела му.
Успех в приготовленията! girl_wink
Активен
karova2
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #12 -: март 09, 2010, 22:58:47 »

k0ri84 нашата сватба ще е на 24.07.2010г. Твоята кога ще е? Аз имам координатите на Георги Георгиев и наистина снимките му са много хубави,но ми се иска да видя и други фотографи. Четох много добри отзиви за Стефан Стефанов, затова моля ако някои може да ми даде и негови координати. Също така приемам и други предложения. idea
Активен
Jenn
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #13 -: март 10, 2010, 21:17:22 »

 smile Ние си избрахме за фотограф Пенко Кралев. Георги Георгиев предостави оферта, която е адски скъпа. В София не взимат толкова за едни снимки, а и е криза все пак.
Активен
zlatnopate
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 12, 2010, 18:10:52 »

Здравейте момичета! И аз съм от Добрич, и съм нова  blush отдавна обаче следя темите от форума. Плануваме нашата сватба за 23.05.10 и както се очератава всичко ще става много набързо  shok Помагайте с ваши опит и идеи - ще бъдем в много тесен кръг(20-тина човека), тъй като ред обстоятелства го изискват. Моята идея за цялата визия на сватбата е много семлпа- нещо градинско ми се върти из главата, ама в Добрич къде?? И друго ме притеснява - обедно или вечерно да е тържеството, че с 20 човека.. незнам какъв "купон" ще е , но пък нямам избор. Давайте идеи -  ще съм много благодарна  Wink Дано не съм объркала темата или нещо друго, уча се в движение и както казах съм нова  blush
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines