Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 21:30:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 8 част  (Прочетена 186179 пъти)
 
cinderella
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: март 27, 2011, 16:16:19 »

  Здравейте и от мен момичета!

 Направо ви изчетох на един дъх! Толкова много полезна информация!!!
Аз също съм от бъдещите булки, но още не сме определили дата! Мисля да е септември месец ( или 3 или 10 за сега)  ,за да имаме достатъчно време за подготовка! Според предварителният списък гостите ще са около 160!!! Помогнете ,моля ви с избора на ресторант! Има ли достатъчно голям и красив ресторант в СТ.З. , а още по-добре ако е място на открито.....
shatell - до колкото знам Тифани събира повече гости , но не съм сигурна дали за 160 ще е удобно  give_rose
Активен
shatell
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #481 -: март 27, 2011, 17:09:45 »

 Благодаря ви момичета!
Мисля да ги проверим ресторантите и да видим кой ще е нашият! Не бях се сетила за тези на Баните! smile
Ако има достатъчно място в градината на някой от тях, май това ще е нашето място! Искам да отделим повечко пари , за украсата, много ми се иска да е по-богата! Кажете някоя агенция! Гледам най-много се спрягат имената на Стелина и Ами Сега.... Някакви отзиви?
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: март 27, 2011, 17:43:36 »

shatell нашето сватбено тържество беше в "Тифани" на 5.03.2011г. и понеже през ръцете ми минаха много неща, едно от тях беше и скицата на ресторанта, който разполага с 200 седящи места, но откровено казано за повече от 140 човека не е подходящ, защото става претъпкано и няма достатъчно място - нито за ритуалите по програмата на ди-джея, нито за танците, относно ресторанта на Марица Изток, със сигурност побира 200 човека, че и отгоре и е подходящ, ако примерно младото семейство има много гости, които не са от града, а нямат къде да ги настанят, до колкото разбрах правят и прилични отстъпки, успех!
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: март 27, 2011, 20:17:21 »

shatell, здравейте и приятна подготовка за Вашата сватбена приказка.
По-големите ресторанти в СЗ са Тифани, Мериан палас,  Калиста, Армира и Марица изток, последните три се намират на Ст. Мин. Бани. комплекс Сребърно езеро разполага с голяма градина и сватбите на вън стават много хубави, но има едно голямо НО, че там има ограничение с часа за вечерна сватба на открито, и също така, че при евентуално лошо време самия ресторант няма да Ви побере.
Хубави местенца за сватба на открито това са Арт комплекса - има басейн. к-с Тера груп. Комплекс Ягодите ....но  за тези категопично закритата част не е с капацитет вашата сватба.
Активен
shatell
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #484 -: март 27, 2011, 20:39:22 »


 Ох, мерси много на всички!
Като гледам още от сега колко трудно е да се организира всичко, май най-добре да се наеме агент и той да се занимава! Има ли булки, на които сватбите им са минали , да дадат отзиви за агенциите? За сега съм се спряла на две - "Ами Сега" и "Алексис" !!! Мисля първо с тях да се свържа!
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #485 -: март 27, 2011, 21:54:38 »

Дани, моята рокля е от Алегра. smile Имаше подобен модел и в Холидей, но беше със 100лв по-скъп и поръчах от Алегра. В Холидей има страхотни модели, но цените им са по-високи. Повечето от моделите, които харесах при тях  (от каталога им) дори не успях да ги пробвам, защото бяха извън бюджета им.
Здравей, shatell smile Нашата сватба ще е в р-т на Мините на Баните. Мисля, че ще ви събере около 160 човека.
« Последна редакция: март 27, 2011, 22:16:03 от pinkbird » Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: март 28, 2011, 08:35:22 »

pinkbird
Много исках да отида до Сватбен ден да видя роклите там,но неможах.....
Ти ходи ли до там има ли хубаво модели?
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #487 -: март 28, 2011, 08:39:39 »

Да, ходих до там, но нещо не ме впечатлиха. Пробвах 2 модела, които що годе ми харесаха, но като цяло почти нищо не ми хареса. Като цени са по-евтини от Алегра и Холидеите. Мисля, че моделите на Сватбен ден ги има на сайта им, ако не си го разглеждала, може да го разгледаш. Да вметна, че нямат място за сравнение с тези на Холидей smile В Холидей Сона ходи ли?
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: март 28, 2011, 09:04:58 »

Не не отидох там,като че ли в сайта не ме впечатлиха особенно роклите им,и затова...
да не би да имат и по добри модели и да съм изпуснала  smile smile smile smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #489 -: март 28, 2011, 09:15:48 »

Ако говориш за Холидей Сона, да в магазина има много по-хубави модели. На сайта и на мен нищо не ми хареса, но в самия магазин положението е съвсем различно smile Платовете са им хубави и моделите са хубави и много повече от показаното в сайта. Заслужава си!
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: март 28, 2011, 11:30:35 »

Значи съм изпуснала,карай....
Дали имат магазин в софия,че следващото ми ходене ще е до там smile smile smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #491 -: март 28, 2011, 11:49:34 »

Да, Дани, имат. Адресът е Солунска 45.
Активен
silikonka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: март 28, 2011, 15:25:26 »

Алегра,Холидей... каде се намират? crazy
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: март 28, 2011, 22:22:56 »

Във Варна са,но някои от тях имат магазини и в София  smile
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: март 29, 2011, 05:30:08 »

Момичета, страхотни неща сте избрали. Наще халки няма да са златни, понеже аз съм алергична, бък мъжлето не носи и за това решихме да са сребърни. Не че някой ще го интересува от какъв метал са направени, важното е на нас да ни харесват и да им се радваме.
Както винаги аз за никъде не бързам и все още не съм обикаляла по магазините за рокля, само си харесвам някакви модели по списания и сайтове, но мисля, че е време - оставам само 4 месеца до сватбата  yahoo ж
Аз малко иска да ви отклоня от темата за рокли, торти, ресторанти и т.н.т и да ви предложа нещо. Така и така всички сме от един град, някои за съжаление в момента не са си тук, но не мисля, че ще е зле да си направим  някой ден една среща, хем ще се поопознаем преди националната форумска среща  pardon (който ще присъства). Аако има желаещи само трябва да решим къде и кога. Надявам се идейкат ами да ви хареса  girl_wink
Относно голям ресторант - няма да повтарям думите ви, но наистина до сега изброените са най-големите и подходящи за толкова гости. На сестра ми сватбата беше на Мините (120 човека) и беше доста приятно и никак не беше тясно. 100% съм сигурна, че ще ви събере. Сребърното езеро е много рискован вариант, както споменаха по-горе.
Успех!!!  good
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines