Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 12:04:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как намерихте сайта?
Случайно, докато си ровех из Нета
Препоръчаха ми го
Вече не си спомням

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ КАК ПОПАДНА ТУК?  (Прочетена 147811 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 11, 2007, 09:32:22 »

Такааа преди около 8 месеца търсих в Google подарък за сватба и излезна този сайт започнах да го разглеждам и много ми харесва че кое момиче не обича да гледа нещо свързано със сватба blush tease и лека полека всеки ден си гледах сайта и един ден реших да влезна във форума и като почнах да го чета чак забравих че съм на работа pardon и така всеки ден си четях редовно форума и нетърпение чаках да вия новите булки и т. н. след 8 месеца се пристраших да се регистрирам и много се радвам за което  give_rose give_rose danceg
Активен
Bamby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #91 -: декември 20, 2007, 09:06:35 »

Съвсем случайно,докато си ровех из нета,много ми хареса форумчето и реших да се включа smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #92 -: януари 23, 2008, 10:55:08 »

Здравейте на всички. Аз чета форума от лятото, но чак сега добих смелост да пиша (защото все още не съм „официално” бъдеща булка).  blush Аз намерих сайта след като моя приятелка започна да пише тук докато подготвяше сватбата си. Искам да ви благодаря за всички полезни съвети, които получих за готвенето, обзавеждането, майчинството и подготовката на сватбата.  Bravo
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 23, 2008, 10:59:33 »

И аз четях само някъде около месец-два.После се регистрирах,защото много ми допадна форума и МОМИЧЕТАТА *YAHOO*Много им благодаря за съветите относно подготовката за сватбата и даже май съм се пристрастила към този форум Girl_hide
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 23, 2008, 11:04:47 »

Душичка, права си, голяма краста е, всички сме пристрастени към форума  Bravo Bravo Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #95 -: януари 23, 2008, 11:49:21 »

И аз съм пристрастена! crazy
Много се отплесвам докато съм на работа  Girl_hide
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 23, 2008, 13:11:20 »

нормално е да си пристрастена всички сме така аз от юни съм тук и без форума не мога!!!няма компютър до който съм имала достъп и като го пусна да не ми се включва профила директно  tease
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #97 -: януари 23, 2008, 13:42:57 »

Аз от юли/август, защото една съ-форумка се зажени тогава  Party time
И понеже толкова много съм чела, имам чувството, че ви познавам (нищо, че чак сега се осмелих да пиша  blush )
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 28, 2008, 16:21:51 »

Благодарение на Google попаднах в този сайт smile Много се радвам за което...тук се чувствам прекрасно. Благодарности на хората, които са го направили.....
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #99 -: януари 31, 2008, 00:26:04 »

Аз ще ставам кръсница и се вълнувам много от събитието на бъдещите ни комци.Написах сватба и натиснах на изображения и започнах да разглеждам снимки и попадна случайно даже незнаех че съществува.А сега съм като наркоманка съм сутрен го пускам ,през дена на работа ще ме уволнят като се зачета даже не чувам хората какво ми говорят а и вечер като преспа децата до късно пак тук .Много ми е приятно!Всички сте много готини  и всеотдайна и ми е приятно ! girl_wink
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 05, 2008, 13:15:34 »

Значи... написах в google.bg сватба, поради простата причина че ми предстои такава ииии съм в страшна  yahoo yahoo yahoo и ми трябваха съвети и идеи. Този форум много ми помогна и... ето ме тук  girl_wink
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 12, 2008, 14:48:36 »

И аз от доста време честичко само разглеждах,но след предложението и предстоящата сватба вече не минава ден без да посетя форума.Всички тук са много отзивчиви и щедри на тема идеи Bravo
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #102 -: февруари 12, 2008, 14:54:54 »

Аз попаднах тук благодарение на мойте булки като двете най виновни за това са  Wink Ivet  i  renka_87  те ми разказаха и ми стана любопитно и се регистрирах и съм очарована от момичетата в форума !
Активен
hrisi_g82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Хриси Григорова


« Отговор #103 -: февруари 17, 2008, 11:28:54 »

определено случайно,докато се ровех в нета.Първо се загледах в галерията на сайта и после почнах да разглеждам тук. girl_wink
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 18, 2008, 22:59:08 »

 :)И аз ровейки в нета, търсейки двама ди-джеи попаднах тук.
Чудех се какво мога да направя, написах в google сватба, стара загора и -  yahoo
страхотен сайт, браво на момичетата, които са го създали, браво и на всички вас, сладурки, заредени с толкова много положителна енергия!
 give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines