Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 13:26:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част  (Прочетена 150274 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 17, 2013, 17:52:45 »

 girl_impossible
Аз лично не бих се доверила! Това според мен е чужд сайт - най-вероятно китайски или турски, с лош превод на български. Ако попрочетеш малко по-внимателно, ще видиш, че някои от описанията звучат супер смешно и/или като от буквален превод от английски. Пример: не са написали парти, а партията. Също, на една рокля в описанието пише "църква влак", това няма никаква логика (буквален превод е точно от английски: chapel train, т.е имат в предвид дълъг шлейф).Така, че според мен този сайт няма нищо общо с България. smile

Иначе роклите изглеждат супер.
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 17, 2013, 18:06:40 »

забелязах аз, че все едно е преведен с google преводач smile Но поне моделите са супер
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 18, 2013, 09:46:53 »

Аз също го гледах този сайт, но изобщо не ми вдъхна доверие nea В смисъл ако са професионалисти и са коректни, поне ще си направят труда да направят сносен превод на български, като толкова искат да предлагат в България. Аз прегледах и някои от другите езици,положението е същото. До колкото знам е китайски сайта. Но не видях техни реално изработени рокли, поне за тези няколко, които ми хванаха окото Hmmm
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 18, 2013, 11:43:41 »

Аз още не съм решила дали да поръчвам от milanoo.com.
След като премерих една рокля и се влюбих в нея, доста се разколебах за онлайн покупката.
От друга страна пък цената на китайските рокли е доста примамлива...
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 18, 2013, 12:46:08 »

Eli, аз също се колебаех, ама ще рискувам, само чакам в момента free shipping, че иначе е 100 долара, което си е почти колкото роклята  smile Цените им са наистина много ниски, затова аз реших, че за 150 долара няма да се плаша, още повече, че има много съфорумки доволни и се увеличават  girl_wink
« Последна редакция: март 18, 2013, 12:54:07 от adi4ko » Активен
sindylo
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 19, 2013, 10:12:02 »

Здравейте,
 Нова съм във форума,но искам да ви споделя,че вчера ми доставиха булченската рокля която поръчах от milanoo.com. Много съм доволна от  изработката на  роклята и съм щастлива.

Изкам да блогадаря на всички ,които споделиха опита си пазарувайки от milanoo.com ,тъй като ме улеснихте много  в избора на сайт.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 19, 2013, 10:25:10 »

Здравейте,
 Нова съм във форума,но искам да ви споделя,че вчера ми доставиха булченската рокля която поръчах от milanoo.com. Много съм доволна от  изработката на  роклята и съм щастлива.

Изкам да блогадаря на всички ,които споделиха опита си пазарувайки от milanoo.com ,тъй като ме улеснихте много  в избора на сайт.
Честито  Bravo
Радвам се, че има още една щастлива булка.
Аз така и не се престраших да поръчам.  Girl_hide
В събота правя последна обиколка на магазините и купувам или поръчвам набелязаната smile
Активен
sindylo
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 19, 2013, 10:37:47 »

 Благодаря  ma6ka.

 Желая ти успех в избора. smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #68 -: март 19, 2013, 10:39:19 »

А каква е роклята Girl_hide

Този сайт много добре звучи, но аз все мисля това с митото. Ще взема да им пиша, че скоро май ще ми се наложи да поръчвам.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 19, 2013, 10:48:12 »

Sindylo, а би ли пуснала снимки, моля  girl_wink Честито  Bravo
Активен
sindylo
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 19, 2013, 11:02:55 »

Роклята е тип русалка с шлейф.
В сайта на milanoo е от раздел вечерни рокли,но аз я поръчах цвят ivory.Скоро ще направя снимки...

Проблеми нямах с митницата,тъй като не съм минавала. Доставиха ми я направо до вратата.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #71 -: март 19, 2013, 11:12:59 »

Как така до вратата smile Какво са описали на пратката, за това ли? Силно ме вълнува този сайт така че ще съм благодарна на всякакво инфо give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #72 -: март 19, 2013, 11:23:35 »

Здравейте,
 Нова съм във форума,но искам да ви споделя,че вчера ми доставиха булченската рокля която поръчах от milanoo.com. Много съм доволна от  изработката на  роклята и съм щастлива.

Изкам да блогадаря на всички ,които споделиха опита си пазарувайки от milanoo.com ,тъй като ме улеснихте много  в избора на сайт.

Честито и от мен! Миланоо все повече се доказват с добрите си рокли!  Bravo

А и мен ме интересува как успя да постигнеш резултата с доставката до вратата ти!  Oh my ...

Дотук всички булки, които сме поръчали от там - са ни ги доставили до митницата на летището (мисля, че всички сме поръчали с DHL обаче, не знам какъв е вариантът, ако поръчаш нормална доставка)

И аз чакам снимки с нетърпение!  yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 19, 2013, 11:34:24 »

Аз също се интересувам за доставката до вратата, моля сподели  give_rose Мисля, че това е по-бавната опция, която е стандартна доставка, защото тя по пощата май, и ако е и free shipping, ти го доставят до вас. Поне нещо подобно четох някъде из форумите. Но не съм абсолютно сигурна  Hmmm
Активен
sindylo
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 19, 2013, 11:54:24 »

"Как успях с доставка до врата"-ха ха  май съвсем случайно.

През началото на м.февруари Milanoo пуснаха free shipping  за около 3-4 дни ,това беше момента в който поръчах(02.02.2013).Като евентуална дата за доставка бяха посочили 10.03.,но предположих че заради "Китайската Нова Година" ще закъснеят с доставката така и стана.
 През цялато време си мислех ,че ще ги изпратят с EMS -поща тъй като е по евтинo и е free shipping и едва ли ще изпратят с DHL или TNT.

На 12.03. получих съобщение нa e-maila от Milanoo,че пратката е изпратена с Fedex и ще я доставят на 18.03.(и номер за проследяване на пратката).
 Зарадвах се много ,че идва моята рокля, но същевременно имах гадното чувство за предстоящия сблъсък с митницата.
 И така вчера към 11ч. на обяд куриер от Fedex се обади ,че има пратка за мен и след 5мин. беше в офиса в работата.(бях посичила този адрес)
 На пратката пише вечрна рокля на стойност $10.Това е . smile

Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines