Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 01:57:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва ли да се пази булчинската рокля  (Прочетена 160930 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 08, 2008, 08:13:28 »

аз знам че се пази, след сватбата майката на булката я взима и се крие 1 година без да се вижда. Аз съм на мнение че една жена има 2 рокли в живота си- една абитуриентска и една булчинска... пазете ги те си остават един спомен

подсети ме за абитуриентската ми рокля, която ако скъся ще е чудесна за моминско парти  chee
аз ще си запазя булчинската рокля без да се замислям за друг вариант smile само не знам как ще устоя да не я виждам 1 година..
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 08, 2008, 12:33:46 »

Аз сигурно ще запазя роклята си, майка ми беше запазила нейната, но после я направи на шаферска.
Сестра ми се шекува,че когато реши да се жени само ще я преправим малко и тя ще мине с нея. pleasantry
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 09, 2008, 23:54:55 »

Аз смятам да я продам.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 14, 2008, 19:49:02 »

Безумие е да се пази! Само място ще заема. Според мен най-добре ще е да се направи някоя шаферска рокличка от булченската!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #199 -: март 15, 2008, 16:56:12 »

Безумие е да се пази! Само място ще заема. Според мен най-добре ще е да се направи някоя шаферска рокличка от булченската!

Хм, да, така е. Много зависи от обема. Ако е някоя супер принцеска рокля просто няма къде да се прибере. Идеята с даряването май за сега най-много ми допада
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 15, 2008, 18:15:20 »

Честно казано и аз съм твърдяла, че това са глупости, даже бях против и купуването на рокля и си бях капарирала рокля под наем, но изведнъж видях идеалната рокля за мен, забравих и капаро и всички други рокли и сега за нищо на света не бих я дала, продала, подарила или разпарцальосала!!! tease
Не вярвам на суеверия и бабини измишльотини за пране, гледане и пазене, гледам си, обичам си я, ама още ме мързи да си я облека, но и това ще стане много скорооооо yahoo yahoo yahoo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 17, 2008, 09:53:31 »

Да идеята с даряването също е добър вариант!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 19, 2008, 15:47:52 »

Аз моята си я пазя и макар да е тип принцеса като се извадят обръчите лесно се прибира pardon Много си я харесах още като я видях и продължава да ми носи радост макар и прибрана smile
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 20, 2008, 14:36:38 »

Аз също си я пазя,една приятелка ми каза след сватбата да я прибера и че се пере след една година *crazy*прибрах я,но по принцип не вярвам на такива неща ,ама ....
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 20, 2008, 17:29:11 »

Аз знам,че не се пере до раждането на първото дете pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 20, 2008, 17:39:32 »

Да идеята с даряването също е добър вариант!
Аз така и не събрах сили да даря балната си рокля. А съм 99,9 % сигурна, че няма да я облека втори път. Но нещо ме спира. Мога да даря пари за бална рокля, но не и моята рокля.. Може би след време ще ми мине, не знам. Но за сватбената не вярвам. Тъпо, защото е вещ, ама пък не бих се разделила доброволно с нея.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 21, 2008, 12:37:34 »

Хм, аз съм виждала в детската градина, където работи майка ми някои госпожи да си ги обличат за коледа, когато се прави коледното шоу и трябва да има снежанка. В този ред на мисли, може да се дари на театър или нещо такова, където може да бъде използвана за реквизит. Надявам се идеята не ви се струва налудничева. Аз ще я пазя!!!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 21, 2008, 15:09:18 »

Аз и друг път съм писала тук, но сега пак да кажа  blum.
Има много идеи за какво да се ползва роклята след сватбата, който много от вас сами дадоха. Аз съм си наумила едно нещо, но ще поизчакам хем да мине годинка от сватбата, хем и да родя (което е в неопределено бъдеще време  pardon). И после ако ми става все още може да си я скася и да си запазя линията като цяло.
А за балната рокля...моята си влезе в употреба на подписването ни. Само я скасих малко и готово. good
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 22, 2008, 10:20:45 »

за сега моята си стой в гардероба... но няма да е за дълго, решила съм като се прибера в Бг лятото да направя някоя друга булка щастлива с моята рокля... в никакав случай няма да искам пари за нея просто ще я подаря на някой който има нужда от нея... но въпроса е как да я намеря тази дето има нужда от нея  huhhuh.gif
колко бих се зарадвала да я видя щастлива булка с моята рокля ...
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 24, 2008, 08:44:30 »

оххх Ками като ти гледам роклята ми се иска пак да съм булка и да ти взема роклята!!!Но и да несъм бременна де!В моята изглеждам като ходеща торта!И въпреки това сим я харесвам де smile

А дали ще я пазя....незнам,ако намеря къде да я прибера и в какво може и да я запазя,но си мисля да направя костюмче ка каката от нея!или да си запазя бюстието а от полата да направя панталон за мен!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines