Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 21:09:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва ли да се пази булчинската рокля  (Прочетена 161120 пъти)
 
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #180 -: януари 20, 2008, 17:49:44 »

>>Аз лично ще се почуствам най-добре, ако я подаря на някое момиче, което няма достатъчно средства
Брилянтна идея!

Леля ми се е омъжила на 33 години и сватбената и рокля има много важна функция от тогава - тя е лелиния коректив за килограми. Ако успее да я облече -ОК, ако не - минава на диета  blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 20, 2008, 17:53:18 »

Леля ми се е омъжила на 33 години и сватбената и рокля има много важна функция от тогава - тя е лелиния коректив за килограми. Ако успее да я облече -ОК, ако не - минава на диета  blum

Страхотна идея:laugh:.....браво на леля ти!  Bravo Не се бях сетила за това, тъкмо си спестявам пари за кантар!
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: януари 29, 2008, 14:11:19 »

Аз също си пазя моята. Малко ми е мъчно, че няма да я слажа вече, защото мног си я харесвам, а е  и напоена с толкова приятни емоции.
А, да много ще се радвам, ако след като родя отново успея да се вмъкна в нея, blum дано се побера, че сега съм малко  shok
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 29, 2008, 17:48:10 »

Да споделя една смешна история.
Майка ми си пази роклята, а аз като бях малка обичах да изровя всичките сватбени неща (рокля, було, обувки, чанта...), които тя грижливо пази, да се накича едно хубаво и татко да ме разнася из къщи  blush
Наското след като и съобщих новината за сватбата се сетихме за този момент и  cray
А пък после я обличах за да се правя на снежанка в училище   girl_wink
Та и аз със сигурност ще запазя моята, а за разните там да не се пере, ще видим.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 06, 2008, 13:51:36 »

аз знам че се пази, след сватбата майката на булката я взима и се крие 1 година без да се вижда. Аз съм на мнение че една жена има 2 рокли в живота си- една абитуриентска и една булчинска... пазете ги те си остават един спомен


* niteline-dress.jpg (29.93 KB, 295x450 - видяно 309 пъти.)
Активен
maimuna7
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #185 -: февруари 11, 2008, 11:19:27 »

 smile Булчинската рокля се пази, но трябва да се изпере чак след една година. Така съм чувала.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 11, 2008, 12:04:00 »

и аз знам че не се пере до 1 година затова моята стои в гардероба и чака да и доиде времето.
а също така и младоженката не трябва да я вижда до една година защото не било на хубаво
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 11, 2008, 14:23:23 »

smile Булчинската рокля се пази, но трябва да се изпере чак след една година. Така съм чувала.

То е хубаво да се спазват поверията, ама моята беше омазана с какво ли не - торта, борови иглички, грах и т.н. Тя горката щеше да мухляса в гардероба за една година, ако не я беше изпрала майка. Така че понякога е по-практично от гледна точка да се запази свежа роклята, да се изпере след сватбения ден.  smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 11, 2008, 14:25:31 »

и аз знам че не се пере до 1 година затова моята стои в гардероба и чака да и доиде времето.
а също така и младоженката не трябва да я вижда до една година защото не било на хубаво

Аз знам пък ,че не се пере от булката и не се вижда от булката в рамките на 1 год. след сватбата,но може майка ти или някой друг да свърши тази работа,както стана при мен girl_wink
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 12, 2008, 17:52:43 »

Моята информация е като вашата - не трябва да се пере една година след сватбата.. не знам обаче дали друг може да свърши тази работа  pardon
Все пак това са само поверия. Аз мисля след сватбата да си я изпера и да си я прибера  pardon
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 03, 2008, 08:15:39 »

здрвеите и аз знам че не е хубаво да се гледа една година ,а за прането защото пак да не може. girl_impossible
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 04, 2008, 17:30:49 »

Толкова си харесвам роклята, не искам да седи в гардероба, много тъжно ми става, незнам дали ще я обека друг път, тя не е бяла, но в момента съм в чудене
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 05, 2008, 16:38:15 »

аз мисля да си я прибера в гардеробчето...но вярвам на поверия и смятам да не я пера
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 05, 2008, 18:01:11 »

Спомням си как на двете със сестра ми ни беше много интересно когато гледахме роклята, булото на майка ни!  girl_in_love Затова мисля и аз да си я пазя! Знае ли някой може и моите деца след време да и се радват!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 06, 2008, 09:10:12 »

По този повод се сещам, че когато бяхме малки със сестра ми аз й казвах, че имам машина на времето и мога да се пренасям в бъдещето  crazy карах я да си затвори очите, обличах на мама роклята и й казвах,ч е ще се женя. тя естествено не ми се връзваше, но беше забавно  tease
Много обичах тази рокля. гледах си я, обличах си я тайно  blush Затова искам да си запазя и моята  smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines