Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 23:23:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 205824 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 02, 2016, 15:57:10 »

Свилена, много се зарадвах като те видях в Честито!
Най- хубави пожелания от мен за очакваната госпожица!  give_rose

В началото на бременността си, се бях зачела в бременелските теми от преди 6 години и срещнах твой пост. Помислих си за вас и за това колко още мамчета загубихме контакт.

За ритници предна плацента щях да предположа, но ти явно си го знаеш. Припомни в кой град си, че не помня.

Аз не съм се разписвала отдавна, но нищо ново при мен. Във вторник съм на консултация. На миналата бях все още -1 кг от началото на бременността и ми беше криво. Но си дадох сметка, че щом недохранени жени раждат здрави бебета, аз която не съм лишена от нищо нужно, не трябва да се филмирам.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 02, 2016, 17:12:29 »

Додо, благодаря ти за милите думи! И на теб пожелавам да ти върви леко бременността, пък за килограмите, щом ти се чувстваш добре, не се тревожи! Нали бебчето върви ок, това е най-важното!  good А защо така си смъкнала, имала си неразположения в началото ли? (може и да си казала, ама не съм попаднала...) Подкрепям, никакво филмиране!  smile

Аз съм с около 4-4,5 килограма отгоре засега, но пък този път тръгнах от повече, в сравнение с първата бременност... Уж се движа доста, надявам се да не кача много, че после е мъка, предполагам.  pardon

Да, предна беше плацентата на прегледа в средата на юни, както вече ми бяха писали при амниоцентезата...  Като си гледам какво ми е писал моят доктор по-рано, в началото е била задна, ама явно е мръднала. Здраве да е, само дано не се смъква!

Аз съм все така в Рим и този месец ще пухтя в жегите! Обикновено по това време с Матео отпътуваме към България, ама тази година ще изчакаме отпуската на папà през август, та да пътуваме тримата - по-спокойно ще ми е сякаш с тумбак и млад енергичен господин да не съм сама  blum

Как е Дари? Сигурно е пораснала до неузнаваемост! Ех, а какви буболечки бяха всичките....  heart

Радвам се, че си добре! Грижи се за себе си!  give_rose

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #407 -: юли 02, 2016, 18:15:18 »

Аз моята бебка я усетих по-осезателно, или поне тогава разбрах, чаааак към 20-та седмица, но изобщо не съм се филмирала...знаех си, че всичко е наред и си я чаках да си реши кога да заяви  присъствие  pardon
Относно мерките - последния път, тамън влизах в 9ти месец ми казаха около 3 кг...е големичка ми се видя, ма колкото-толкова  Wink

Рим  heart Колко хубаво, макар е ние гледаме на него само като туристи...може би за живеене е съвсем различно smile
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 02, 2016, 21:24:07 »

Ааа, Фери, ти имаш предвид мерките на бебката! Аз разбрах, че Додо говори за свойте си килца  blum

Рим го харесвам аз, има едно очарование, което аз откривам за себе си не по туристическите места, а по едни малки улички, които случайно сме откривали и сме оставали запленени от атмосферата им!  heart Еееех, толкова отдавна не съм имала време на разположение да се правя на туристка!...

Иначе, затваряйки тази лирическа скоба, Рим е лудница, де.  crazy По централните зони е едно непрекъснато пъплене на туристи и твърде хаотично за мойта нежна душа, ахахах! За щастие, не живеем в центъра, но пък метрото е близо!  pardon

P.S. Едно такова любимо кътче (което е баш в центъра, макар и да изглежда тайно и скрито  smile:


* rsz_1rione-monti1.jpg (36.19 KB, 450x225 - видяно 173 пъти.)
« Последна редакция: юли 02, 2016, 21:37:51 от Svilena » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #409 -: юли 03, 2016, 09:27:30 »

Диде, щом си се развова младежа, не се притеснявай.Тъкмо да ти е по леко в жегите.Във вторник те чакаме.

Свилена, девойката до 20-та седмица също почти не я усетих и след това такъв шут ми наби, че бързо спрях да се притеснявам.Тя не риташе много само се наместваше.

Виж сега този господин, имам чувството, че не спи, коремът ми постоянно е в някаква странна форма.

Фери, предполагам, че вашата девойка ще е по-дълга и затова и такиви мерки и даеат.Но може и да си познаят, още малко и ще разберем.

И накрая тръшна ме вируса на дребния.Нищо не задържам, бебока се върти и застава в странни пози, от които ме боли и не си намирам място.Дано да се кротне и да не стигаме до болница.
Това е единствената ми бременност, за която нямам търпение да свърши. angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 07, 2016, 16:09:27 »

За тези, на които им предстои да събират багаж за болницата

https://www.youtube.com/watch?v=_HwMPo44pWQ
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #411 -: юли 07, 2016, 22:20:37 »

Панди пак е супер полезна, аз точно това мисля да правя тези дни Wink

Мислех да пиша в моята тема, но май по-полезно ще е тук smile
Вчера бях на тонове за първи път ииии яко стрес ми вкараха  angry Лягам аз, въртя ме наляво, надясно, легни, изправи се леко...един час! Питам аз всичко наред ли е...нищо не ми казва, притесних се леко ама си лежа и си блея, какво да направя  pardon Дойде ми лекарката и вика оо не ми харесват тия тонове, много са високи (наш'та беше чукнала на места и 180)...ходи хапни нещо, почини си, успокой се (че ми измери и пулса, а вече се бях шашнала) и след един час пак ела да ги измерим, ама да, знаеш, че ако и след един час са така ще трябва да останеш тук за наблюдение  shok Ей само като я чух, че може да вляза повече от 20 дни преди термин в болницата, лошо ми стана, като му дръпнах един рев, не мога да се успокоя  cray Обадих се на ММ, криво-ляво ме разбра измежду подсмърчането какво искам да кажа и добре, че работи близо, след 5 мин беше при мен  heart Хапнахме, успокои ме, накрая вече се хилехме на какви луди бременни мога да попадна в стая...примерно  pardon Слава Богу вторият път се беше кротнала повече госпожицата и не се наложи да оставам там smile Ама лекарката каза, че аз съм си за бой, щото не се спирам...аз сутринта станах, готвих, чистих, после бързах за автобуса...един час път и повече в жегата, вече бях и леко гладна (от 12:30 ми беше часът) ииии явно са ѝ се отразили много неща, колкото и аз да си въобразявам, че няма проблеми  pardon Та така съвет: Като ходите за тонове, по възможност сутрин, наспали се, да не сте гладни и жадни и да не сте свършили 1000 чудеса от храброст преди това, че мойта госпожица явно зор е видяла с лудата си майка вчера  pardon За другата седмица си записах по-рано ММ да ме закара и да имам време да си почина преди това  Wink
За капак вчера ми се схвана кракът, явно някъде е притиснала нерв, че и днес ме държа + кръстът, ама днес следобяд се наспах хубаво и бях като нова след това  Girl_hide Та така...както казва една приятелка, в 9 месец може да усетиш всичко, навсякъде и по всяко време  pardon
Последно - имам чувството, че се е смъкнала, щото вече не ми подпира ребрата, пък и Боби казва, че ми е по-ниско коремът  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юли 08, 2016, 07:30:19 »

Влизам с гръм и трясък в темата, само за да попитам.. Свилена, ти живееш в Рим??????  Oh my ...

Сега ще завиждам цял ден... И ще си мечтая за РИМ  heart heart heart  cray cray cray cray

Обичам го във всичките му претъпкани райони!  heart heart heart heart
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юли 08, 2016, 10:16:45 »

Влизам с гръм и трясък в темата, само за да попитам.. Свилена, ти живееш в Рим??????  Oh my ...

Йессс!  pardon  Тъй ми се стече животът, със съпруг римлянин  danceg Мииии..... няма да плачеш сега, айде! Освен да те поканя на гости?  girl_wink

Вчера бях на тонове за първи път ииии яко стрес ми вкараха  angry

Фери, радвам се, че всичко е завършило добре и все още няма да се налага да те приемат в болницата!  heart Аз съм подобна на теб, трудно ми е да се спирам!  crazy Засега сме ок, и добре, че не се е налагал принудителен покой, ама... Ще се видя последния месец!  pardon

Ох, тука е голяма жега!  cray  И е толкоз влажно, чееее.... Иде ми да си смъкна кожата (ако имаше такава възможност, бих!!!). Следобед просто седиш, без нищо да правиш, и плувваш в пот! Пък аз не е да седя само - за жалост имам излизания и ходене насам-натам!  angry

В сряда съм на фетална морфология!  yahoo Дано да се покаже добре госпожицата, нямам търпение! Все още ритници  nea, обаче последните дни на няколко пъти улавям движение вътре и отвреме на време ми се събира някаква странна "топка", тип ръгби, продълговата, от едната страна  blum Много е смешно, когато легна по гръб! :-D

Какво стана с Дидето (Додо)? Нямаше ли консултация във вторник тя?....
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #414 -: юли 08, 2016, 11:12:59 »

Фери, няма угодия, понеже ако идеш на тонове прекалено отпочинала, ти се "карат", че бебето спи и защо не си се разхождала преди това, тоновете са ниски, иди да ходиш и да пиеш нещо...и пак те вкарват във филма pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #415 -: юли 08, 2016, 11:26:37 »

Хаха ми ще видя във вторник как ще е госпожицата  pardon
Свилена, успех на ФМ  heart
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 08, 2016, 14:07:34 »

Хаха ми ще видя във вторник как ще е госпожицата  pardon
Свилена, успех на ФМ  heart

Мерси, Фери! Успешни дейности и на теб!  heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 09, 2016, 14:54:03 »

Да дам и аз малко отчет, въпреки ,че ви пиша от болницата.Госпожицата продължава да е финна мадама и е качила много малко,за две седмици само 70 грама,та временно наблюдаващата лекарка (понеже моята е на море),реши да ме спре за два дни в болницата.Идвам за вливания  по цял ден  и вечерта си тръгвам,нелегално,че тук е много подтискащо.Явно няма ефект от всички шейкове,протеини и глупости за качване на кг ( при мен има,понеже качих 4 кг за две седмици и се издух,като балон),та сега наблегнаха на вливания за подсилка и едновременно за намаляване на контракциите.Може би,контрахираната ми матка много  притиска бебка и за това не се храни ,както трябва,А кръвопотока си е ок.Та сега си лежа тук,нямам търпение да дойде довечера и да си ходя,имаме гости и поне малко ще се разнообразя.
А за да си повдигна настроението,поръчах на една приятелка в Англия,да ми накупува някои неща за бебето,та за бюджет от 100 паунда ми е купила абсолютно  всичко необходимо за едно бебе до 3-4 месеца smile остава ми само одеалце,но има време  heart само живи и здрави
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #418 -: юли 09, 2016, 15:36:53 »

Здравейте, нямам какво май да отчитам, освен, че хемоглобина ми е стигнал 114.
До кога ще пия желязото ще разбера след две седмици, защото заминаваме на море blush
Трябваше тази седмица да ходя за 45 дневния , но се отлага.
Фери, Свилена успех на прегледите.
Лоли,  много силно ти пожелавам девойката да започне да качва по повече.
Хубавото е че можеш вечер да си тръгваш, че наистина е поттискащо.

Много моля, предложения за това къде да търся нещо за изписване, защото нищо не харесвам.

И да Дидето, беше във вторник на преглед, но я няма.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 09, 2016, 16:55:47 »

Марта, 114 ми звучи добре, на фона на моя. biggrin Приятно море ти пожелавам smile
Лоли, стискам палци с времето да се нормализират нещата, може би просто им трябва повече време за да се задействат изпитите протеини. Хубаво е наистина, че можеш да се прибираш вечер.
Свилена, успех на ФМ, да се похвалиш после как е минало. За жегата, миналата година по това време точно бяхме в Рим на сватбено пътешествие и буквално припадах от жега всеки ден, но Градът е вълшебен  heart
Фери радвам се, че втория път тоновете са били добре и всичко се е нормализирало.

Аз да питам по напредналите от мен. Вчера имах някакви болежки в кръста и може би и веднъж в корема и се шашнах да не става нещо, по рано от колкото трябва. Но си мисля, че е и нормално, защото предполагам бебока е пораснал още и вече много ми тежи. Днес да чукна на дърво сякаш се е наместил и не ме боли така. smile Вие имахте ли някакви болежки в края на осмия месец? Иначе съм на преглед в сряда, но най-много да й се обадя и да искам да изместим часа за понеделник, за да ми е по сигурно.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines