Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 17:08:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 135307 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 17, 2008, 22:02:22 »

Цитат
Вместо водка: тровят Дани Милев с препарат за миялна машина
Преди броени дни в заведение в Костинброд музикантът Дани Милев е получил отровен коктейл вместо поръчана от него водка, съобщи пресаташето му Ани Халваджиян.

Само късметът го е спасил да не погълне парещата напитка, която обаче обгорила езика и горната му устна.

По-страшното е, че ако Дани е избързал с отпиването, течността щяла да изгори гърлото и хранопровода му и в най-добрия случай той нямаше да може да пее повече, коментира Халваджиян.

Нелепостта на цялата случка се състои в това, че вместо маркова водка сервитьорката наляла в чашата на Милев препарат за миялна машина.
източник: http://www.dnes.bg/


не знам колко е истина,защото не съм чула в града да се говори за случката,жалко - това беше едно от малкото хубави заведения с хубава кухня в града,но явно след скандала ще е едно от многото затворени angry angry angry
и друга клюка,дано не ме цитират в някои жълти интернет издания-Константин мъртво пиян в Мола и след скандал зарязан<в магазина> от Райна-достоверност 100% blush
« Последна редакция: юли 17, 2008, 22:04:01 от Малката Госпожица » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #181 -: юли 18, 2008, 06:24:21 »

Е Наде ,с тия букви доста зор видях докато прочета за Коцето,аз го познавам лично и той е много по голям сладур от Райна.Тя ужасно досадна и непресъснато мрънка за нещо.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 18, 2008, 07:17:14 »

Е Наде ,с тия букви доста зор видях докато прочета за Коцето,аз го познавам лично и той е много по голям сладур от Райна.Тя ужасно досадна и непресъснато мрънка за нещо.
Сори за буквите следващият път използвай комбинацията CTRL + "+",написах го така да не се чете от хора извън форума blush иначе не ги познавам лично,но в ситуацията той беше неадекватен,не знам под въздействието на кое алкохол или нещо друго и тя просто го заряза в магазина shok shok shok
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 18, 2008, 07:48:53 »

и друга клюка,дано не ме цитират в някои жълти интернет издания-Константин мъртво пиян в Мола и след скандал зарязан<в магазина> от Райна-достоверност 100% blush

 laugh laugh laughлелеееее , вярно ли бе мила , е може да се е почерпил човека и да искат да си лягат , а на нея да и се пазарува  sarcastic
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #184 -: юли 18, 2008, 10:04:11 »

Наде, теб ще те правим светски хроникьор май  blum

А вярно ли е, че Лиляна и Боби (май така се казваха) от Биг Брадър се разделили. Евгени Минчев го каза в някакво предаване и беше сигурен. А те уж сватба стягаха  crazy
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 18, 2008, 10:10:03 »

Коцето първо, че май прекалява с анаболите и второ е страшно лигав та може това да си му е нормалното състояние.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 18, 2008, 12:43:53 »

Коцето първо, че май прекалява с анаболите и второ е страшно лигав та може това да си му е нормалното състояние.
Може би не сте ме разбрали,той не знаеше къде се намира<според мен> и с кого ,изобщо май не му беше до лигавене tease,грешката е моя защото може да не е бил пиян а под въздействието на други неща,защото той не можеше да стои прав,камо ли знаеше какво прави -беше жалка картинка и изобщо не се е лигавил и правел на шут както прави обикновенно smile
« Последна редакция: юли 18, 2008, 12:47:14 от Малката Госпожица » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #187 -: юли 18, 2008, 13:23:22 »

Коцето първо, че май прекалява с анаболите и второ е страшно лигав та може това да си му е нормалното състояние.

Не съм съгласна ,Райна е ужасно надута и невероятно мрънкало,тя се изживява като световна звезда и е просто непоносима.А ако Коце е изглеждал неадекватен /независимо под какво въздействие/..........жалко,той е много земен и невероятен сладур.
А да не ви разказвам Райнето как яде  :funny:тя не знае ,че има вилици и лъжици
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 18, 2008, 13:37:07 »

Не съм съгласна ,Райна е ужасно надута и невероятно мрънкало,тя се изживява като световна звезда и е просто непоносима.А ако Коце е изглеждал неадекватен /независимо под какво въздействие/..........жалко,той е много земен и невероятен сладур.
А да не ви разказвам Райнето как яде  :funny:тя не знае ,че има вилици и лъжици

и аз съм го чувала+това,че яде страшно много,а изглежда все едно не хапва нищичко crazy crazy *crazy*страшен метаболизъм има ,но и си е македонско девойче,характера си и е такъв diablo
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #189 -: юли 18, 2008, 13:46:51 »

и аз съм го чувала+това,че яде страшно много,а изглежда все едно не хапва нищичко crazy crazy *crazy*страшен метаболизъм има ,но и си е македонско девойче,характера си и е такъв diablo

Яде доста ,храни се некултурно бърка с ръце в чинийте на всички около нея ,а устата как си омазва като малко дете,но определено има добър метаболизъм.Иначе това ,че серт характер не важи за всички македонски девойчета  ;)не ни слагай под един знаменател
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 18, 2008, 13:52:17 »

Яде доста ,храни се некултурно бърка с ръце в чинийте на всички около нея ,а устата как си омазва като малко дете,но определено има добър метаболизъм.Иначе това ,че серт характер не важи за всички македонски девойчета  ;)не ни слагай под един знаменател
далеч съм от мисълта да ви сложа give_rose но при нея си личи от кой край на България е<казвам го само с хубави чувства tease>...иначе от вчера почна турнето на Планета...ето малко снимки<взети са от тук: http://www.live-magazine.eu/forum/index.php?showtopic=1032&st=240 >
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 18, 2008, 14:00:49 »

Е явно участието на Райнето в биг брадър не било само поза.
Явно найстина си е люта и капризна но пък е хубава.Коцето да си му мисли
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 18, 2008, 14:14:10 »

Да ви питам забелязвате ли промяна в Анелия,първо излиза в списание с интервю за Коко shok като преди това изпя песен 'Все ми е едно',сега и новият й клип http://www.vbox7.com/play:1966d2e7 ,сега с рокля на турнето,което не е нейният стил,явно раздялата почва да й действа добре<не само с Коко,а и с продуцента й> на мен лично новата Анелия,с новите песни ми харесва страшно много good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 18, 2008, 14:17:41 »

Нови песни,нова визия нови гърди!!!Естествено че ще направи това което се търси на пазара!!!Всичките и колежки са така няма тя да е по-назад!!!Все пак това се продава!!!Очаквам я по цици и дупе /с извинение/да лъсне скоро на някое списание!!!Няма лошо всеки си решава за себе си!
А Райна-за мен е една разглезена неуравновесена девойка!! *THUMBS*Никога не съм я харесвала!!Лигла на квадрат
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #194 -: юли 19, 2008, 11:35:06 »

На мен никоя фолкаджийка не ми харесва и всичките са ми лигави и неестествени,а и характерите им са едни отвратителни  girl_impossible Виждала съм някои от тях на живо и без грим,ауууууууу  Oh my ... Не е за разказване...Както и не можех да повярвам на какво отгоре се държат толкова зле и невъзпитано  nea Все едно са над всички,ама извинете,нали са звезди  blum Изобщо болна тема са ми тия девойки  pardon
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines