Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 04:06:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 135300 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 23, 2008, 14:47:14 »

леле това е много тъжно  shok cray cray наскоро гледах филм с него,а пък и толкова млад направо трагедия cray
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 23, 2008, 15:03:55 »

леле това е много тъжно  shok cray cray наскоро гледах филм с него,а пък и толкова млад направо трагедия cray


и аз скоро гледах отново "10 неща, които мразя в теб" и толкова му се кефих, а и в Казанова - направо много жалко, твърде млад беше само на 28 години  cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 23, 2008, 15:07:49 »

живота е толкова суров и несправедлив! :'(млади хора си заминават и както става ясно не са от значение нито пари нито известност! cray
в тази връзка се сетих едно дете на 6 години какво беше казало когато било на погребение и гледало снимките по паметниците. обърнало се и казало на баб си "ама бабо Дядо Боже не подбира взима и деца и големи хора" :'(и наистина е била права миличката
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 23, 2008, 20:44:08 »

Много ми е мъчно за Хийт Леджър. Толкова много ми харесва! Казанова мога да го гледам отново и отново, толкова е лек и забавен филм!
А за Максим, момичета, не съдете за неща за които нито един от нас не е застрахован, както казва Голди! Знаете ли на колко много хора се е случвало това, което се случва на Максим? А на колко от тях се е разминало? Разбира се че всеки трябва да си поеме отговорността! Но всички ние се възхищавахме на Максим и Албена, а сега сме готови да ги отпишем! Повярвайте те също имат нужда от подкрепа! Тази вина ще живее с тях до края на дните им, нещо като доживотна присъда! Те никога няма да бъдат същите!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 23, 2008, 20:52:28 »

И аз съм фенка на Хийт Леджър и направо не мога да повярвам?!
Колкото до Максим  - виновен е, но ми е толкова симпатичен, че единственото, което мога да изпитам е съжаление... sad. Наистина може да се случи на всеки, независимо дали си пил или не.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 23, 2008, 20:59:48 »

Ох, и на мен днес ми стана супер кофти като разбрах за Хийт. Той ми беше един от любимите актьори...  cray Не знам дали вярвате в съдбовни знаци и предзнаменования, но точно вчера исках да си допълня колекцията със снимки на известни личности в компютъра и търсих негови снимки...сякаш нещо ми е подсказало за него...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 23, 2008, 21:37:22 »

И на мен Албена и Максим са ми адски симпатични, обаче това не променя нещата. Максим се е качил пиян в колата да кара, знаейки, че е пиян. Карал е в насрещното знаейки, че това е насрещно и е карал със бясна скорост знаейки за лошия път. Наистина ги харесвам, направили са много за България, но защо по такъв долен начин се опитва да се изплъзне като казва, че бил на нощен риболов и пил малко да се сгрее, изведнъж пробите от алкохол намаляват двойно, а той е бил в кръчмата и е пил, за което има доста очевидци, а не на нощен риболов както твърди.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #37 -: януари 23, 2008, 21:38:20 »

Оо...и на мен ми е мн ама мн мн гадно за Хийт Леджър. cray
Много неприятна новина. И наистина голяма загуба...за киното.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 23, 2008, 22:35:48 »

Zahira, всички ние правим грешки и за съжаление на някои от нас грешките струват много, понякога струват човешки живот. Но ние не винаги можем да избираме величината на грешките си. И означавали това че ние "безгрешните" трябва да убием сгрешилите с камъни ?? Ако те имат душа, последиците ги убиват бавно и без наша помощ, ако ли нямат, няма никакво значение какво ние си говорим помежду си. Просто се моли грешките в живота ни да бъдат поправими !
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 24, 2008, 09:43:57 »

Zahira, всички ние правим грешки и за съжаление на някои от нас грешките струват много, понякога струват човешки живот. Но ние не винаги можем да избираме величината на грешките си. И означавали това че ние "безгрешните" трябва да убием сгрешилите с камъни ?? Ако те имат душа, последиците ги убиват бавно и без наша помощ, ако ли нямат, няма никакво значение какво ние си говорим помежду си. Просто се моли грешките в живота ни да бъдат поправими !

да права си Дарлинг, споредм мен всичко е съдба !! каквото ти е писано това ще стане, след като се е "обърнала колата, пътища много" !!!! но какво да се направи !! вярно е , загинали са хора , НО наистина никой не е застрахован !!!!

а относно за напълянването му - когато един спортист спре да се занимава със спорт -НАПЪЛНЯВА !!! а доколкото знам, те нямат желание за нищо !!! осъзнава грешката си сам казва в рекламата на предаването, че ако е на мястото на родителите на момчето ще му идва да убият този човек !!! има си съд , дела те да го съдят не ние !!!!!!!!!!!!!! тъй като не се знае какво ни е отредила съдбата !!!!!

а за алкохола четох , че в Холандия (май беше), ще се кара само с 0% алкохол в кръвта, за което съм не 100 ами 1000% за това, не се качвам пила да карам и винаги за това говоря и сакарам на приятелите си, има таксита, тъй като повечето катастрофи са винаги такива: кой без книжка, кой не пълнолетен, кой пил !! ужас е
« Последна редакция: януари 24, 2008, 09:45:40 от Ели . » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 24, 2008, 13:07:58 »

ха а какво ще кажеш за пияни таксиметрови шофьори защото им а и такива и не са никак малко!!!всекитата са се возили една нощ при такъв и са треперели през цялото време оня не можел да говори ама те качили се веднъж не могли да слязат за което направо онемях как няма да слезеш бе  :girl_impossible:оня си влизал в насрещното не спирал на светофари добре че било късно вечерта та не било много натоварено движението!иначе не ми се мисли!!и това са хора които гледат телевизия четат вестници и пак и пак го правят не ми го побира главата как може с ясното съзнание че си пил ти да седнеш да шофираш още по-млако че от всякъде си заобиколен с кампании как това трябва да се прекрати и колко хора загиват именно заради пияните шофьори!проблема е че като веднъж седнеш пил и нищо не се случи(което си е жив късмет)сядаш пак и пак защото едва ли не се чувстваш като лизнат от Господ по челото и ще си все пазен  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 24, 2008, 14:08:52 »

ха а какво ще кажеш за пияни таксиметрови шофьори защото им а и такива и не са никак малко!!!всекитата са се возили една нощ при такъв и са треперели през цялото време оня не можел да говори ама те качили се веднъж не могли да слязат за което направо онемях как няма да слезеш бе  :girl_impossible:оня си влизал в насрещното не спирал на светофари добре че било късно вечерта та не било много натоварено движението!иначе не ми се мисли!!и това са хора които гледат телевизия четат вестници и пак и пак го правят не ми го побира главата как може с ясното съзнание че си пил ти да седнеш да шофираш още по-млако че от всякъде си заобиколен с кампании как това трябва да се прекрати и колко хора загиват именно заради пияните шофьори!проблема е че като веднъж седнеш пил и нищо не се случи(което си е жив късмет)сядаш пак и пак защото едва ли не се чувстваш като лизнат от Господ по челото и ще си все пазен  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

ами точно и заради тези пияни шофьори някои от хората си мислят, той кара пиян, че аз няма да мога !!!! ужас е тази война по пътищата, но като ми се стори този шофьор пиян ще слезна и толкова !!!! ще си взема друго такси !!!!!! ние винаги с милото се съобразяваме , оставяли сме си колата в Хасково тъй като спе си пийвали и двамата, но с таксиии сме се прибирали !!!!! ПРОСТО законите са ни такива в България и за мен няма да е прекалено ако примерно се приеме закон хванат ли те пил - ЗАТВОР , тъй като всеки ден стават сумати катастрофи и дори и човек да не е виновен, виновни са другите !!!

има случаи и на пиян шофьор на автобус  - С КАКЪВ АКЪЛ не знам  Oh my ... Oh my ..., пияни доктори на работа !!!! ами като искаш напий се вечерта и се прибери по живо и здраво, не другите да страдат заради тяхното нехайство и отговорност
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 24, 2008, 14:14:48 »

ха и пияни учители аз имах една учителка по италянски много готин човек много я обичахме всички ама тя беше редовно много ама мноооооооого фиркана :girl_impossible:ние не сме я издавали за това макар че всички говореха докато един ден другия клас я издал на директнорката и като слушах по коридорите на училището как и се подиграваха ми ставаше много  криво!имахме един учител по бг (на 24 и гей)той много я уважаваше и за него "всички гении са или алкохолици или наркомани" тя беше и още е страшно интелегентна жена знаеше сумати езици обиколила цял свят!!!но за съжаление болест момичета това е болест и то не по-малко тежка от наркоманията или останалите психически болести!!!това е много тъжно но е факт!винаги съм казвала че за алкохолизма трябва да с еговори наистина като заболяване! good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 25, 2008, 15:27:51 »

:offtopic:Предаването с Максим няма да е по Нова,а по БТВ в неделя от 15 ч....прави го мъжа на Наталия Симеонова<ама е много грозен tease> и ще върви всяка събота..по-нататък ще дават Стефка Костадинова,актьора от комиците дето играе бат Бойко<забравих му името> и мн.други pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 25, 2008, 18:27:14 »

в неделя по Ново от 20 часа ще дават "Като рицарите" cray
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines