Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 15:59:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на velvet - 29.05.2010  (Прочетена 59026 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 30, 2010, 11:41:13 »

velvet, остават броени дни до твоята "първа" сватба, вълнуваш ли се вече, или се пазиш за официалната?  blum
Какво стана с обувките, пристигнаха ли?Дано вече са тук, че поне за това да спреш да се притесняваш.  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 01, 2010, 19:45:14 »

Dallila, да си призная вече започна леко да ми потреперва нещо отвътре blush
Днес си взех роклето за гражданския, купих си чорапогащник, имам уреден час и за фризьор за 12.00 в понеделник. Ще ми направи прическата, която съм качила в галерията (прибраната отзад).
Фотографът също ще дойде да направи 5-10 снимки, за спомен от деня.

Относно другите приготовления:

1. Обувките ми пристигнаха!Точно в деня, в който тръгвахме за София! Стиснатите ви палци са дали резултат girl_wink Не защото имах известие, ами защото все пак решихме да минем през пощенския клон да видим дали не са пристигнали. И разбира се, бяха там. В Бг са били от 27, а на 29ти още не бяха стигнали до мен angry А аз треперя...Както и да е. Малкият проблем е че 39 определено са ми големи. И то доста. Все едно са 40ти номер. Та, ще ги връщам още в понеделник, поне време до 29ти има. Важно беше да ги взема за пробата, заради дължината на роклята, макар че ми хлопаха като джапанки pardon Но пък са удобни, със сигурност. И са много лекички.
2. Имам си вече и прибрана у дома булчинска рокля! С презрамчици е, скъсена и ...да не повярва човек, свита в талията и нагоре в бюста. А предния път нямаше изгледи да се преправя горе pardon Изкарахме целия ден в метлосване около НДК, докато ми направят корекциите. Беше навалица и в самия бутик. Имаше по 3 булки с по 1-2 придружители за мнение...Въздух не стигаше чак.
3. Понаправих и малко цветенца за вазичките днес. Вече 7 са готови, а трябва да са 47 някъде huhhuh.gif Няма мърдане всяка вечер, трябва да се правят.
4. Взех и панталона на половинката - скъсен.

Искам да ви попитам за мнение - казаха ми цена за украсено пиле за кумовете - 30 лв, а цена за питите за разчупване и захранване - от по 20 лв. Не ви ли се струват и на вас множко, или аз съм назад с инфото?! girl_impossible Сигурно в понеделник ще се обядат да се разберем искам ли, или не, пилето и питите да са от тях, та ще се радвам да споделите наблюденията си give_rose

Ами...това е! smile

Ще пиша, като има нещо ново.

П.С. Юпииии, искам да се поправя за обувките! Бях ги пробвала с чорапки (от тези ликрените де) и ми бяха големи наистина. Ноооо...сега реших да залепя силиконовите подложки за табаните и отзад на обувките и какво да ви кажа blum Идеални саааа! Толкова да съм щастлива, не е истина! Добре че съм поръчала по-голям номер, че с подложките са перфектни и още по-удобни! Ух, олекна ми, няма да ги сменям danceg Снимки в галерията Wink
« Последна редакция: май 01, 2010, 21:57:58 от velvet » Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 02, 2010, 01:44:35 »

Мила, обувките са супер smile
относно питите- в сладкарница Мон Шери на Лаута, освен торти, предлагат и пити за разчупване и захранване, цената беше 10лв на пита преди 2 години, доколкото си спомням, ако искаш провери там. Верно че цените се вдигнаха ама 20лв за една пита ми се виждат множко. За пилето мисля че цената е добра, тъй като за нашето пиле от ресторанта ни поискаха 20лв и бих казала, че не приличаше много на кумско пиле, в смисъл бяха нахвърлили зеленчуци по пилето и острани, но дори нямаше вид на кумско пиле, а все едно купено печено пиле и отгоре някви зеленчуци и т.н. Ако знаех че тва им е украсата щях да поръчам от другаде, та затова мисля че 30 лв е нормална цена, но искай снимка на украсата за да не се изненадаш като нас.
« Последна редакция: май 02, 2010, 01:46:56 от anita81 » Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #63 -: май 02, 2010, 12:17:37 »

velvet-обувките са прекрасни, радвам се, че всичко се нарежда и след като сложиш силиконовите подложки, кракът ти изпълва обувката и се чувства комфортно! Аз с нетърпение чакам и снимка на роклята!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 03, 2010, 08:45:07 »

velvet, пожелавам ви едно прекрасно начало на вашето семейство днес!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 03, 2010, 08:59:11 »

velvet, обувките са много хубави и изглеждат супер удобни.  Bravo
Днешния ден е предполагам много вълнуващ за теб и половинката ти.Пожелавам ви след този ден да се обичате дори повече от до сега и да имате един хармоничен съвместен живот.  give_rose
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #66 -: май 03, 2010, 11:13:29 »

Velvet честито! yahoo Пожелавам ви щастлив семеен живот изпълнен с много положителни емоции Party time
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #67 -: май 03, 2010, 11:21:24 »

Велвет, честито мила!
Пожелавам Ви хармонично семейство и мноооого любов heart

« Последна редакция: май 03, 2010, 13:21:25 от Мименце » Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 03, 2010, 11:50:21 »

Честито Велвет, с пожелания за прекрасно и щастливо семейство  Bravo
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #69 -: май 03, 2010, 14:40:33 »

Вече сте семейство-честито! Бъдете сплотени, искрени, обичащи и търпеливи! Нека бурите отминават бързо и в дома ви винаги цари мир и хармония!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 03, 2010, 15:01:50 »

еееее Велвет, честито, вече си омъжена ( предполагам де, може и да предстои smile все пак е 4)
желая ти много много дълги и щастливи години, изпълнени с много любов и късмет. честито
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 03, 2010, 15:52:57 »

Velvet, честито и от мен  Bravo Пожелавам ви много любов и щастлив семеен живот! И поколение в най - скоро време  blum
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 03, 2010, 16:56:40 »

Velvet, честито официално начало на семейния живот!
Пожелавам ви безоблачно семейно щастие и много любов, топлина и уют!  give_rose
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 03, 2010, 17:01:51 »

Честито и от мен Bravo give_rose
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 03, 2010, 17:55:27 »

Честито и от мен, Велвет! Много любов и щастие ви пожелавам!  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines