Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 18:35:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 93364 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 26, 2014, 14:31:35 »

Нели, къде извадихте емдицинските? И на нас това ни предстои другата седмица и за половин час ми звучи много добре Wink

И какво направихте с първият танц, помня, че и там имаше ппитеснения?
« Последна редакция: май 26, 2014, 14:33:34 от госпожица » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 26, 2014, 21:12:23 »

Нели, къде извадихте емдицинските? И на нас това ни предстои другата седмица и за половин час ми звучи много добре Wink

И какво направихте с първият танц, помня, че и там имаше ппитеснения?
В Санус на Пиротска 10. smile
Първия сватбен танц ще е на песен на Брайан Адамс!  yahoo
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #152 -: май 27, 2014, 13:22:34 »

Нелиии, партито е било страхотно, доста емоции са ти се насъбрали и особено с това земетресение сутринта, готино се е получило, даже се замислих, че някои от приятелките може нарочно да са ти казали, че няма да идват, за да те изнанадат smile
В залата с хор ли ще сте или електронна музика, интересно ми е, за да знам колко по-рано трябва да се плати когато си с електронна, защото на нас не ни искаха пари когато записвахме, казаха само ако сме с хор да плащаме от толкова рано...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 27, 2014, 13:49:21 »

Нелиии, партито е било страхотно, доста емоции са ти се насъбрали и особено с това земетресение сутринта, готино се е получило, даже се замислих, че някои от приятелките може нарочно да са ти казали, че няма да идват, за да те изнанадат smile
В залата с хор ли ще сте или електронна музика, интересно ми е, за да знам колко по-рано трябва да се плати когато си с електронна, защото на нас не ни искаха пари когато записвахме, казаха само ако сме с хор да плащаме от толкова рано...



Не мисля, че е било нарочно. Съвсем реално си беше.
Иначе мисля
, че сме с хор, но не помня какви пари е било. Ние дадохме 158 лв. Имаше такса за хор, музика и там още нещо. Не помня вече и аз. Трябва да видя фактурата. smile
купихме вече алкохола.
- 12 бутилки уиски
- 12 бутилки водка от 1 литър
- 60 бутилки вода от литър и половина
- 40 сока от един вид по 10 броя
- 5 бутилки бейлис
- 24 бутилки два вида бяло вино
- 6 пакета бадеми от по 100 грама
- 6 пакета кашу от по 100 грама
Ще има и няколко бутилки ракия от баща ми.
smile
« Последна редакция: май 27, 2014, 13:54:07 от crazynelly » Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #154 -: май 27, 2014, 15:35:45 »

  Най-накрая изчетох темичката ти  smile
  Много се радвам, че след всички тревоги си си изкарала страхотно на моминското парти.
  Пожелавам ти никакъв дъжд на сватбата и чакам с нетърпение разказ от самата сватба и снимки smile
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 27, 2014, 18:09:11 »

За колко човека ви е алкохола?

Гледам, бая пиячи на уиски =)
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 27, 2014, 19:45:06 »

Мерси Нели и ние ще ги минем медицинските другата седмица, само дано не ми спукат вена, че това ми е новия страх  pardon
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 27, 2014, 20:55:11 »

  Най-накрая изчетох темичката ти  smile
  Много се радвам, че след всички тревоги си си изкарала страхотно на моминското парти.
  Пожелавам ти никакъв дъжд на сватбата и чакам с нетърпение разказ от самата сватба и снимки smile
Мерси мила!  give_rose Ще очаквам с нетърпение и разказа от твоята сватба,както и снимки.

Po3u - гостите ще бъдат някъде 80. smile

госпожица - дано да няма никакъв проблем с медицинските ви.  Ние също се притеснявахме,когато разбрахме,че трябва да ни взимат кръв,но мина бързо и безпроблемно за щастие. smile

Утре трябва да ходим да оправяме разни работи по колата ни. Иначе други задачки май вече нямаме.
На милото ще му е много натоварено тея дни,защото на 29-ти се пада ергенското му парти. Отделно трябва с кума да ходят да му купуват костюм,обувки и т.н.
Аз обаче тея дни може да си седя повече в нас и да си щракам с пръсти.  LAUGHTER

Ако имате някакви въпроси с радост ще ви отговоря!  smile
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #158 -: май 27, 2014, 22:06:38 »

Хаха, Нели, алкохолът ти до някаква степен наподобява като бройка нашия smile И ние имаме 12 бутилки уиски и моя приятел постоянно повтаря как някой ще трябва да ходи да купува и аз все му обяснявам, че това е абсурдно и 100% ще стигне уискито..и това ни е вечния спор на тази тема biggrin Отдавай се на релакс сега и на хубаво настроение преди сватбата!  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 27, 2014, 22:35:11 »

Хаха, Нели, алкохолът ти до някаква степен наподобява като бройка нашия smile И ние имаме 12 бутилки уиски и моя приятел постоянно повтаря как някой ще трябва да ходи да купува и аз все му обяснявам, че това е абсурдно и 100% ще стигне уискито..и това ни е вечния спор на тази тема biggrin Отдавай се на релакс сега и на хубаво настроение преди сватбата!  give_rose
Ние избрахме уискито,защото много хора от моята рода и от приятелите ни го пият. smile Другия важен алкохол за мен е водката.Аз самата това обичам,както и много от моите приятели. smile

Изчетох почти цялата си тема и се зарадвах да прочета за всичките ми вълнения и спънки по пътя си до сега. smile Беше супер голямо вълнение през цялото време на подготовката и след 4-5 дни това усещане ще свърши! smile
Много от притесненията,които съм имала и за които съм писала по-назад в темата ми, вече са отминали и сега остана само да дочакам първи юни!  heart smile
Много благодаря на всички,които ми писаха,честитиха и подкрепяха. smile
Само чакам да мине деня и да ви разкажа всичко и да ви покажа снимки!  yahoo
Една от приятелките ми на моминското ми парти ми подари много красив албум за към 100 снимки  и мисля да си извадя и да си ги наредя в него. smile 
Надявам се много хубави моменти да ме очакват занапред,че лошите бяха доста.
С дж-я срещата ни вчера мина прекрасно. Решихме да направим играта с обувките.
Ако някой  не  я е чувал ето една полезна статия - http://nmitev.com/blog/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0/
С милото много ни хареса тази идея и мисля,че ще е доста забавно за гостите. smile
А от тук - http://nmitev.com/blog/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0/
с милото ни харесахме последната игра с чашите!  LAUGHTER
Мислим да подложим на изпитание нашите приятели! smile
Искаме хората да танцуват и да се забавляват! Наистина сме се постарали с милото за това! smile

 
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 28, 2014, 11:25:03 »

Бясна съмммммммммммммммммммммммммммммммммммммм!!!!
Мега разочарована и мега ядосана!  GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN
Тъкмо когато си мислех,че всичко е ок и ми се сервира нова бомбА!
Изведнъж някаква шефка в ресторанта ни за сватбата е решила да ни иска по 250лв. овъртайм след 12:00.
Това е недопустима сума за мен!  Oh my ... crazy
Още по-невероятно е,че ни го казва 3 дни преди сватбата!
Как може да се сервира такава новина точно сега??????????????????????????????????????????????
Страшно съм ядосана! Иде ми да отида и да й се накарам едно хубаво.
Иде ми и да псувам и да викам и направо и аз не знам какво!  gthouh bqsnasym bqsnasym bqsnasym bqsnasym bqsnasym
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #161 -: май 28, 2014, 11:31:15 »

Нели спокойно първо smile

Имате ли договор с ресторанта? Ако имате трябва това нещо да е описано а не така просто да си го добавя. Според мен не и се карай защото имаш 3 дни до сватбата а си поговори с нея защо това нещо не е било комуникирано по-рано. В крайна сметка всички ресторанти имат овертайм, въпреки това 250 лева е много.

Усепх и спокойно! give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 28, 2014, 11:34:53 »

Нели спокойно първо smile

Имате ли договор с ресторанта? Ако имате трябва това нещо да е описано а не така просто да си го добавя. Според мен не и се карай защото имаш 3 дни до сватбата а си поговори с нея защо това нещо не е било комуникирано по-рано. В крайна сметка всички ресторанти имат овертайм, въпреки това 250 лева е много.

Усепх и спокойно! give_rose
Нямаме договор с тях. Не сме имали проблеми никога. Толкова много събития сме си правили и т.н. Познаваме се с управителката. Тя говори с шефката и са смъкнали цената до 170 лв. То това пак е отново безумно скъпо за мене.  crazy beating angry angry angry angry angry На повечето места е по 100лв. а този ресторанта дори не е толкова скъпа храната,че да е 170лв.
Не знам какво можем ние със Славчо да говорим с нея.Там всички ни знаят. КОлко пъти сме ходили там и какво ли не сме обсъдили.Как може да ми го сервират това преди сватбата?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #163 -: май 28, 2014, 11:39:42 »

170 на час или 170 за цялата вечер след 00:00? Ако не е на час е ок, въпреки че не е редно да го казват в последен момент и да ви слагат пред свършен факт. Каквото такова няма да сменяш ресторанта 3 дни преди сватбата, винаги има такива непридвидливи неща, няма сега за това да се нервираш, просто повече няма да правите там никъкви празненства  girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 28, 2014, 11:51:05 »

170 на час или 170 за цялата вечер след 00:00? Ако не е на час е ок, въпреки че не е редно да го казват в последен момент и да ви слагат пред свършен факт. Каквото такова няма да сменяш ресторанта 3 дни преди сватбата, винаги има такива непридвидливи неща, няма сега за това да се нервираш, просто повече няма да правите там никъкви празненства  girl_wink
Наа час е 170лв!
Повярвай ми мога да го сменя,ако намеря подходящо място,защото не сме им оставяли нито капаро!
ДАже се чудя сега дали да търся нов! Ужас! Сега какво ли друго ще ми сервират?????  cray cray cray cray cray cray cray cray cray
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines