Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 02:46:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 197279 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: май 18, 2011, 16:36:47 »

Даже изглежда по-прегледно и чистичко от оригинала. Много ми харесва Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 18, 2011, 19:47:47 »

Гери супер е станало.Замислям се да направя нещо подобно за коридора.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 18, 2011, 20:26:16 »

Еййй това за коридора е супер идея.. може да се съчетае с огледало примерно.. и осветително тяло да се тури някъде по-така.. на мен много ми харесва!

И сега за да не остана назад от Инка, да се похваля и аз с грандиозния ми проект за килимче за игра.. който стартира като активна гимнастика, но междувременно бебето ми пропълзя.. то пак добре, че не стана постелка за пикник за първите му лагери от училище, примерно blum




Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: май 18, 2011, 20:40:32 »

BASTET, много е яко това килимче,много идейно и имам подозрения,че и аз(понеже съм с две леви) бих се справила в изработката му.100 на 100 няма да постигна същия ефект като теб,но може би нещо подобно  blum
Ама това за килимчето за пикник ме уби направо  funnytooth Напомня ми на една моя колежка от университета,дето все се извиняваше по изпити с малкото си бебе,което междрувременно си беше чист абитуриент  sarcastic
« Последна редакция: май 18, 2011, 20:47:51 от carlyangel » Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 18, 2011, 20:42:23 »

Леле, Гери, Бастет, големи красоти сте сътворили  good good good
Гери я знаем, че експедитивно се справи, но Бастет това нещо колко време го прави? На мен един живот не би ми стигнал.  shok
« Последна редакция: май 18, 2011, 20:44:34 от minalina » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #380 -: май 18, 2011, 21:14:21 »

BASTET, много е яко това килимче,много идейно и имам подозрения,че и аз(понеже съм с две леви) бих се справила в изработката му.

Супер  good Ще чакам с нетьрпение да ни покажеш и твоето творение  Bravo Bravo Bravo

Bаstet, килимчето е невероятно, жестоко, вьрховно !!! Не сме достойни просто ! Скри ми шапката. Останах зяпнала и половин час не мога да си затворя устата  Oh my ...
Как го направи бе жена?

Моето по време и то натам е трьгнало, засега е под кривата круша, ама за пикник някой ден може и да стане. Но сьм далеч от такива творчески нива, за сьжаление...

Браво, браво и браво !!!! Цялата ми вьзхита  god god god
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 19, 2011, 06:01:08 »

Благодаря ви много, момичета, чак се изчервих  blush. Беше голямо удоволствие.. голямо и като сила на емоцията и като продължителност във времето biggrin. Започнах го малко след Нова година, после прекъснах, за да си довърша един пачуърк юрган, за който нямах вата, към края на февруари пак го подхванах и така до седмица преди Великден.. Но ако вие имате шевни машини, ще се справите много по-бързо. Зашиването на парчетата, капитонирането и подръбването с панделката само ми отнеха 2 седмици, което с машина става за един ден.. Но на дали като се върна на работа ще имам време да шия, не бях шила от гимназиата, и затова не ми се инвестира в шевна машина.

Дано съм ви вдъхновила и скоро да видя и вашите!  give_rose
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 19, 2011, 07:15:15 »

Ето още няколко шапки от мен  blum



Като немога да плета друго - ще си плета шапките  Girl_hide
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 19, 2011, 09:41:18 »

BASTET,за ирония на съдбата,у нас имаме 3 шевни машини,които отгоре на всичко са и на ток.  pardon
Когато родителите на мъжът ми се изнасяха,им казах за тях,понеже седяха в гардероба,но те казаха,че били на Данчо,което ми се стори много странно  huhhuh.gif  crazy
Аз мога да шия на машина,но не перфектно естествено.  blum

emili85 шапчиците са страхотни,тази с мотива на диня ми е много оригинална  Bravo
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 19, 2011, 09:44:36 »

Благодаря  blum То уж беше с цел да е ягода, но се получи диня, зависи от въображението danceg
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: май 19, 2011, 09:51:50 »

Оле,извинявам се за грешката  blush .Просто защото цвета ми напомни за диня,а черните точици за семките й  pardon
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 19, 2011, 09:53:03 »

Няма проблем - то и на мен след като стана готова повече ми заприлича на диня  girl_wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 19, 2011, 09:58:09 »

Ох леле че хубави неща- всичките до едно.  judges judges за всички ви има по една десятка  blum

аз влизам набързо с една молба ако някой може да ми помогне как се прави вятърна въртележка или вятърно цвете от тия на пръчката дето да се боднат някъде, че едни гълъби пусти ми осират балкона и ме побъркват, пък като се изсипе и един дъжд и напръска и по стъклата е направо работа за страх angry а нямам време ни да чистя всеки ден ни да търся точно сега кое как става....

ще съм ви благодарна безкрайно give_rose
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 19, 2011, 10:39:46 »

krasunkata , ето подобни, но не знам дали то дъжда няма да се съсипят
http://www.youtube.com/watch?v=QXl5wndxi8Q
Не мога да намеря точно това, но ето някакви варианти.
Но мен ако питаш сигурно и в магазините по левче ги има, а да не говорим за магазини като практикер (за градината).
http://krokotak.com/2010/11/koledni-zvezdi/
Ето точно това, за което питаш
http://www.youtube.com/watch?v=5v-O3_2mnlc
http://www.youtube.com/watch?v=F3bZzOyMhKI&feature=related
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #389 -: май 19, 2011, 10:41:38 »

krasunkata

http://www.annuaireemareva.com/coloriage-atelier/moulin-vent.php
http://www.kutchuk.com/images/bougetesmains/arttable/moulinaventchauvesouris.gif


Иначе миналата година имахме сьщия проблем в Италия и майка му на Фабио беше разучила, та разбрала, че най-ефикасни са рисунки на бухал с големи жьлти очи. Явно жьлтото ги гони гьльбите, даже боядисва едни саксии в жьлто и навсякьде имаше накачени изпринтени бухали  pardon Ето сайтьт, за сьжаление на италиански,но пьк има бухал да си изпринтиш  good http://it.ewrite.us/come-scacciare-i-piccioni-da-balconi-e-finestre-17619.html

« Последна редакция: май 19, 2011, 11:04:11 от inaxastra » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines