Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 06:50:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 197283 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 20, 2011, 17:30:16 »

Ето я и шапката!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 20, 2011, 17:56:12 »

Дани, Bravo Bravo Bravo
Прекрасен е пуловера good
Както и шапката Bravo Bravo Bravo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 21, 2011, 00:16:48 »

леле Данииии  Oh my ... златни ръце имаш  Bravo
де да можех да плета такива пуловети...то какво на пуловери се целя аз не мога една шапка да изплета...на вреемто баба ми много ме учеше и всеки ден плетяхме и можех доста неща да оплета ама като не проявих след това интерес да плета а го зарязах сега не мога да изплета нищо на милото с което да се фука че е произведение на жена му   sad
ако бабинка ми беше по на близо бих я карала всеки ден да плетем ама ми е на 7000км  pardon
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 21, 2011, 11:13:32 »

Дани шапката е много хубава ,браво на теб Bravo
Ето ги и моите мартенички:

мартеници за врата

мартенички с имената на дечицата и на милото

Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 21, 2011, 11:43:11 »

Ехаааааа супер пуловер и шапка danieIa ☼  Bravo

maj4eto  Bravo и на теб за фибичката

plamak_  Oh my ... СТРАХОТНИ СА  Bravo
бях се запалила да правя и аз мартениците, а като видях твойте още повече. Само дето нямам идея как точно се правят половината от тези които си показала, особенно тези с надписите   Bravo  Bravo  Bravo
 А ето и едната част от мартеничката която сътворих за малката ми кръщелница. И под секрет да си призная запърви път плета терлик  blush  та има доста за пооправяне  smile



* martenichkata.jpg (69.43 KB, 448x336 - видяно 388 пъти.)
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 21, 2011, 12:20:49 »

mstoqnova страхотно терличе ,много е сладичко.
А що се отнася до моите мартеници са много лесни, тези с надписите са правени на панама като гоблен и по края на една кука и готово.Останалите са или с възелчета или на една кука, а цветчетата на тези за врата са правени на едни джаджи.Тези с възелчетата се правят така режиш колкото ти е нужно конец и си решаваш дали да са по равно или да преобладава някой цветовете ,прави се възел отгоре и аз даже за да ми е по лесно си ги вързвах за дръжките на раклата ,защото иначе сама е трудно и почваш да вързваш всеки конец по два пъти като първият винаги е отгоре и така се редуват всички и се получават фигурките.Не знам дали обясних много ясно , но ако нещо искаш да ти обясня още  питай.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 21, 2011, 14:19:41 »

По молба на echy_  ей го на обиколника
http://www.facebook.com/album.php?id=1314695977&aid=114183#!/photo.php?fbid=1889018867913&set=a.1889018707909.114183.1314695977&theater Имам 2 и единия реших да го пратя да ощастливя жената. Другия ми е с бродирани мечета но отвън е пак на сърца.

plamak_ завидях ти за мартениците. Какви планове кроях аз а така да не ми идва вдъхновението... Падам си по тия с топчетата, а за другите сигурно си имала голямо търпение да ги изплетеш - особенно тия с възелчетата  smile

danieIa ☼  пременила си мъжа екстра. Сега на тоя пуловер му приляга един уикенд в някоя хижа в планината с вкусна гозба и камина smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 21, 2011, 17:03:52 »

krasunkata, благодаря за нагледния материал. много добре си се сетила за завеската под матрака, мен така ме дразни тази "дупка" между чекмеджето и горното ниво на матрака.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 21, 2011, 18:10:42 »

Красунката, прекрасен е станал обиколкника и наистина идеята за завеса под матрака е много добра.  BravoИдеално се вписва в стаята!  good
Можеш ли само да кажеш какво си използвала за пълнежа? Аз сега ще се заемам с шиене на обиколник, но за овално легло и си мислех памучна вата да използвам.   crazy
« Последна редакция: февруари 21, 2011, 18:41:07 от minalina » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #294 -: февруари 21, 2011, 18:22:50 »

На Дани пуловерът е абсолютно професионален, не знаех дори че може да се направи домашно плетен пуловер с цип, а на Плами мартениците са голяма занимавка, браво и на двете!

На Красунката стаята е като от списание. Направо ми останаха очите в нея. То бива, бива, ама толкова пък да е хубаво всичко... Думи нямам. Просто се вдъхновявам като ги гледам тия неща.

« Последна редакция: февруари 21, 2011, 22:51:35 от Деничка Звездичка » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 21, 2011, 22:49:25 »

Леле krasunkata, много красив комплект е станал. Направо ми останаха очите... Поръчки приемаш ли? tease
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 21, 2011, 22:58:43 »

Момичета, не можах да се сдържа и ще ви оспамя малко, обаче адски ми харесва какво сте направили!!! give_rose
danieIa ☼, истински майстор си!
plamak_, мартеничките са невероятни! good
mstoqnova, не знам какво има за оправяне терличето, но за мен е сууупер сладичко!
И едно въпросче. Какво значи обиколник? blush Нали съм още боса в темите за бебчета. Иначе много ми хареса легълцето, което krasunkata е показала и ме заинтригува какво точно е направила тя.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 21, 2011, 23:16:50 »

 Offtopic Обиколникът е това, което обикаля леглото от вътре, за да не се удря бебето, т.е. това по-светлото, на сърчицата е обиколникът. Той е мекичък и не позволява на бебето да достигне до решетките. Ето тук различни обиколници, за да ми разбереш по-лесно обяснението: http://www.google.bg/images?q=%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D0%BA&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=bg&tab=wi&biw=1366&bih=653 smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 22, 2011, 00:19:05 »

 Offtopic Капризче, много благодаря! give_rose Разбрах!
Наистина си личи с какво старание е направено! smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 22, 2011, 11:51:24 »

Влизам докато моя тигър се събуди smile

На мен това комплектче ми е много мило и много си го харесвам че го правих с толкова много любов и само ме радвате като го хвалите  heart

Капризче
  винаги съм насреща да зарадвам някой с нещо подобно, но на този етап имам 2 спънки - времето (ако шия то става бавно защото посвещавам доста на мъника) и плат (тука намерих разкошни разцветки в един магазин в Прага и си взех тези сърчица но се оказа плата се сви не само след първото но и след второто пране и май продължава sad ) Това да е като съвет за тези от вас дето ще шият - първо изперете плата ако трябва и няколко пъти, преди да го накроите.За обиколника освен това което си казала бих допълнила че е много практичен когато бебе вземе да изстрелва биберона и да си хвърля играчките- не изпадват през решетките.Пък и на мен ми седи по уютно така

minalina  пълнежа ми е чисто бял обиколник на Икеа,на който аз уших калъфка от плата на светли сърца и си сложих вързалки там където исках че тези икейските много на рядко бяха. Отначало и аз мислех като тебе да го шия ама много неща ми се насъбраха да правя и то за кратко та предпочетох да си купя готов По- късно днес ако искаш  мога да ти напиша разни работи с които аз се сблъсках при шиенета му, за твое улеснение

Деничка Звездичка  напълни ми сърцето - аз толкова много страдах че не успяхме да сменим отвратително грозния мокет не само там но и в хола sad ама явно покрай другото не се забелязва smile

Иначе много ми хареса легълцето, което krasunkata е показала и ме заинтригува какво точно е направила тя.
От снимката нещата шити от мен са обиколника (или по скоро калъфка за него), завеската под матрака, балдахина, калъфките за възглавници на нашата спалня.  Иначе уших още кош за бебешкото пране, чувал за играчките, повивалник, още един обиколник с бродирани мечета, домашни чехли за мен на сърца, 2 пеленки, едно одеялце за изписването (по скоро калъфката за него) и сега имам да завърша едно несесерче smile
« Последна редакция: февруари 22, 2011, 11:55:59 от krasunkata » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines