Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 14:35:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 197120 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 28, 2010, 13:17:41 »

maj4e уникални са просто твоите картички  Bravo давай в тоя дух  good
plamak_ шала ти е точно мой стил- обожавам ресните smile

от мен една идея може би за догодина,правих си ей такива шишарки за украса и за пръстени на новогодишните ни салфетки

направих си и 2 нови картинки за стената пак в коледен дух и май друго не съм творила тая година, но пък с някои нови придобивки коледната ми украса е по различна от миналата. Успях да снимам само спалнята.Дано се наканя да снимам и хола. За любопитните да надничат в галерията ми
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 28, 2010, 13:25:11 »

maj4eto, моля те прати и на мен схемите за бродиране. Много са сладки. Какво е това зад тях като фон? Панделка ли е?

rasunkata, пак ни радваш с много свежи идеи. Bravo

plamak_, защо не ползваш рисунките за нещо?

Аз нали съм си заплес, опаковах картичките си и после се сетих, че не съм ги снимала  huhhuh.gif Щеше да е хубаво да снимам всички варианти на куп. Все пак изпратих около 40 картички. Но да ми е за урок.
Ето тук може да видите тазгодишните ми творения: http://www.facebook.com/album.php?aid=2104497&id=1285791470&l=c709104fe9 Поне ще придобиете представа как са изглеждали в общи линии.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 28, 2010, 14:07:12 »

Ами и аз си мислех да ги ползвам Нинка , но просто тази година определено няма такава възможност защото малката е почети всеки ден в къщи и тя няма да ме остави спокойно да правя ,а и трябва да я наглеждам че не се знае каква щуротия ще и дойде на ум.Догодина може и да спретна някоя картичка така.
Най накрая снимах и шапчицата която плетях за бебчо и ето я и нея  smile:
« Последна редакция: декември 28, 2010, 14:40:54 от plamak_ » Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 29, 2010, 08:18:10 »

Kрасунката, много ми харесват картинките. Как ги правиш?

И украсата над пердето е прекрасна. Не знам дали е ръчно направена или купена, но определено седи супер елегантно на вашата спаля.

А с тази шишарка ми даде идея за Нова година - ще я празнуваме с приятели "на село", в наета за целта къща, т.е. ще е трудо да замъкна украсата от вкъщи, затова пък мислех да отидем в гората да видим каква украса можем да си съчиним сами и тази шишарка като пръстен за салфетка е точно това , което търсех.

Лионелса, картичките са донесли много радост, сигурна съм! A кутийките с подаръчета за уникални!

Пламак, браво за шапчицата! Де да можех и аз да плета... ще се опитам тук поне едни терлици да измайсторя (ако някой се навие да ми помогне де), но не влагам много надежда, то за това поне малко талант си трябва... 
« Последна редакция: декември 29, 2010, 08:21:52 от minalina » Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: декември 30, 2010, 09:54:47 »

Ето най-новото ми творение ,прясно прясно от тази сутрин  blum
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #230 -: януари 03, 2011, 17:48:37 »

Честита нова година момичета! Пожелавам ви да сте здрави и все така сръчни! randma
Ето едно филмче с "уред" за направа на цветя. Като го гледах в магазина наживо не можах да загрея за какво иде реч, но четейки вашите коментари ми се изясни Wink Евентуално може да се направи и с подръчни парчета материал и пирони  smile

http://www.youtube.com/watch?v=U7XfHbbQdjQ
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 06, 2011, 11:42:01 »

Похвалвам се с още един модел
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: януари 06, 2011, 11:58:00 »

Ех,Пебълс,страхотна е куклата!
Искам и аз да мога да правя такива красоти!
Браво на теб-завиждам ти.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 06, 2011, 17:38:02 »

pebbles  страшна си!  Bravo много добре си изпипала куклата
Violet  ако знаеш че от доста време се чудя как стават тия цветя и като по поръчка направо си пуснала линка  give_rose
Kрасунката, много ми харесват картинките. Как ги правиш?

И украсата над пердето е прекрасна. Не знам дали е ръчно направена или купена, но определено седи супер елегантно на вашата спаля.

minalina
това е декупаж- залепих салфетка с мотив върху парче талашит (знам също че се казва МДФ 3мм ) от страната дето е грапава и седи малко като квадратчета, за да постигна ефект все едно е гоблен. Парчетата талашит си купих от магазин за майсторийки и са супер евтини- от порядъка на 30 стотинки и салфетката е толкоз. Аз съм по нискобюджетните проекти  smile

Украсата в спалнята е пак нискобюджетна- изкуствена клонка и 2 размера сребърни топки купени след празниците от разпродажби а белите филцови звездички и елхички си ги ших сама. Снимки от минали години


Направих си сребърни снежинки от едно като гирлянд навит на тел

 и сложин и няколко шишарки на които залепих бяла панделка и по едно сребърно мънисто

 Все неща дето съм ги майсторила последните години.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #234 -: януари 06, 2011, 20:04:23 »

Пебьлс  Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Пращай, пращай, пращай ....  Eeager Eeager Eeager

Кученцата ги дадох и на акушерката. И тя яко запалена по плетки и една кука. Оплака ми се че си порьчала някакьв кит за правене на кукла от Дания и той е на датски та тьрси кой да й го преведе  sarcastic
Та без майтап давай я на мейла, моляяя те...

ПП. Колко време ти отне?

Красунка твоите играчки си ги спомянм от миналата година. Исках да ги правя, но не можах да намеря време. Обаче сьм им много навита. Може догодина  good
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 06, 2011, 21:59:17 »

Красунка, супер идейно се е получило Bravo. Браво за въображението и умението "от нищо нещо" и то какво красиво нещо да твориш.  good

Пебълс, куклата е върха!  Bravo От твоето въображение ли излиза, или по модел е правена?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #236 -: януари 06, 2011, 22:03:21 »

Пебьлс  thank you thank you thank you thank you

Збравих да те питам откьде ги намираш тея модели?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 06, 2011, 23:12:25 »

Крадено от интернет. Написах си преди около година и нещо crochet нещо си и си ги намерих. Някои, имам спомен, бяха в лични снимкови галерии, та, късмет някакъв. И това са ми последните. Като ми омръзне да правя тези куклички ще търся пак smile. Още съм доста далеч от момента, в който ще успея да измисля сама кройката на нещо подобно pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: януари 07, 2011, 11:11:20 »

krasunkata , ти тея неща защо не ги покажа преди празниците?  beating

pebbles , страхотни куклички. Подаряваш ли ги? Предполагам много ще се харесват от децата. good
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 07, 2011, 22:57:07 »

Аххх уникална е куклата. БРАВО. Как се прави тази красота?
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines