Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 07:21:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 197284 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: ноември 26, 2010, 09:17:55 »

Много са свежарски шапките, а и много ти отиват.

Това от снимките е щерката на Аби blum И наистина много и отиват.  heart
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #181 -: ноември 26, 2010, 23:06:58 »

Това от снимките е щерката на Аби blum И наистина много и отиват.  heart
Де да бях толкова млада и аз !!!!!! Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: ноември 27, 2010, 19:37:50 »

Здравейте, момичета.

Аз нахлувам отново с молба за помощ към варненки. Отново съм се заела с плетените животни, ама за целта ми трябват "очи за животни". Би трябвало да ги има в кинкалериите, но в тези, които знам, ги няма.
Евентуално ако някой е мяркал такова нещо ще съм много благодарна да ми каже. Те са като копчета и копчета също ми вършат работа, обаче досега не съм открила нищо подходящо по вид и по размер. Не съм се отказала да търся, ама да си питам Ashamed

« Последна редакция: ноември 27, 2010, 20:38:24 от pebbles » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: ноември 27, 2010, 21:41:30 »

аз съм виждала такива в кинкалерията на Пискюлиев.Имаше няколко размера от тези дето са бели със черно топченце от тези движищите се.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: ноември 28, 2010, 10:58:03 »

Благодаря, gucci. Ходих там преди няколко месеца и или съм ги сложила в графата "не става" или не съм ги забелязала. Ама ще отида пак. Жалко, че сега е неделя и нищо няма да работи. Че ми спира манифактурата pullpigtails
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: ноември 28, 2010, 12:11:44 »

Има и една кинкалерия на Червения и там има доста неща,както и една на Цар Симеон.Но определен на Пискюлиев има най голямо разнообразие.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #186 -: ноември 28, 2010, 13:53:42 »

Пебьлс, какво си захванала сега?

Мен ме срам да си призная, но кученцето, което почнах миналата година така и не го довьрших. А ми остава само главичката. Но почнахме да се местим в новата кьща, после забременях и почнах да правя лигавници и дрьнкалки за бебето, а кученцето нали е за малко по-голямо дете го изоставих  badgirl badgirl badgirl

Обаче ако имаш схеми, ще се радвам много да метнеш насам. Засега ги колекционирам, ама като им дойде реда сьс сигурност ще се вьзползвам от тях  good
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #187 -: ноември 28, 2010, 14:55:02 »


pebbles , такива очи можеш да си вземеш от "Слънчоглед"

Има различни големини, в пакетчета се продават.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: ноември 28, 2010, 15:00:10 »

Намерих си аз едни други схемички, ама първо ще ги пробвам, после ще пускам, да няма излагации Wink

А на теб (inaxastra) много ти се радвам и ти шпионирам развитието на Мартеницата. И си колекционирам "здрав разум" за когато ми потрябва pardon

А, виолет е писала - благодаря, ще ги прегледам give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: декември 01, 2010, 08:50:41 »

Bravo на Abii  и на plamak_ !!!
Много са свежарски шапките, а и много ти отиват.
plamak_, ще покажеш ли схема на плетеницата? Сега събирам разни такива, че мъжо все ме кара да му изплета пуловер. Само не можем да се разберем - той иска да е чисто вълнен и тъмен, а аз не ми се занимава с боцкащи прежди и плетеници на тъмна прежда не се открояват.
Довечера ще ви покажа моя изплетен пуловер, само дето на работа е много топло и не съм го обличала още.


Сега ще се опитам да обясня как съм направила плетениците.Плетат се 3 бримки опаци и 8 лици , редуват се така .После колоните с лицеви бримки се правят шахматно с плетеници, като плетенициите са през 2 реда и на 3 ред преплитам , а там където в момента няма плетеница се събират 11 реда ,защото когато приключа с плетениците правя един ред преди да ги почна в съседната колонка.Ако нещо не съм обяснила точно извинявам се , може да питаш ако още нещо те интересува или съм пропуснала.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: декември 07, 2010, 22:57:35 »

Е, не си намерих очи в местните кинкалерии, обаче изврънках брат ми да ми купи от нета yahoo и днес си ги взех от пощата и вече имам едно готово нещичко danceg


Още снимки имам тук http://picasaweb.google.com/ralica.rogleva/3#5548044758151716066
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #191 -: декември 07, 2010, 23:00:36 »

Якооооо.....  Bravo Bravo Bravo Bravo

Давай, давай рецептата  Eeager Eeager Eeager
« Последна редакция: декември 07, 2010, 23:03:09 от inaxastra » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: декември 07, 2010, 23:05:22 »

Добре, ама тези схеми са pdf, дай идеи къде да ги кача, за да си ги изтеглиш. Иначе са теглени от нета, ама преди почти година и нямам спомен от къде.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: декември 07, 2010, 23:23:34 »

Тези очи са като истински Girl_hide Страхотни са.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: декември 08, 2010, 07:40:29 »

Уаууу  Bravo супер е  :judges:може ли схемичка и ако имаш и на други животинки също да ми пратиш много искам да се пробвам да си направя такива , много са сладки.Можеш да ми ги пратиш и на лична , ако не те затруднявам.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines