Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 16:16:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 197121 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #60 -: септември 15, 2010, 17:40:04 »


inaxastra, дрънкалката ти е една от най-хубавите бебешки играчки, които съм виждала.

Лелелеле, дори и да не е истина, направо се разтопих от кеф  heart heart heart

Бг куклата е почти готова, но днес от скитане не можах да я довьрша, но пьк вчера довьрших една бродерия за банята, над пералнята. Ето я:



* DSC00969.jpeg (39.78 KB, 600x450 - видяно 345 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 15, 2010, 17:53:06 »

Момичета страхотни неща.Ина в твоите плетива се влюбих.Ще давам заявка и на мен такива да ми изплетеш.Страхотни сте.Мен хич ме няма в плетките и бродирането.Тези дни ще ви пусна как си облякох една лампа.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 15, 2010, 18:40:13 »

Ина страхотна бродерия  Bravo  ,много ти се отдават тези неща. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #63 -: септември 15, 2010, 19:10:41 »

Аз пьк си мисля, че всеки, който го иска го може-по списанието, по списанието и накрая се получава  pardon

Ма ми е супер приятно като ме хвалите де  blush blush blush (естествено  sarcastic )

Да отговоря на вьпроса на Красунката за лигавниците - аз ен сьм ги шила, така са купени, направени вече от панама, готови за бродерия, Не е много твьрда панамата. Пьк и те не са за всеки ден, а само за официално представяне по гости и пред лели-клюкарки  Wink

Иначе тая панама дето се изнищва я знам, те даже сега пуснаха разтворима вьв вода-бродираш, переш и тя изчезва, остава само текстилната основа.

А по вьпроса за забрадката/шал - аз и горе казах, това е Елзаска традиционна носия и не може без тая забрадка, част от модела е, иначе признавам, че моята баш не е най-прекрасното качество, ама я правих с подрьчни материали, а и в селото, в което живея вече не е като Париж, да има от пиле мляко, та взех каквото се намираше  pardon Пускам ви оригиналната кукла, по която правих моята:

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 15, 2010, 20:54:22 »

Много хубави неща сте показали Bravo Bravo Bravo

Ето и аз какво сътворих на морето, поредната шапка, която ще краси главицата на една девойка през зимата!!! yahoo

Днес посетих кварталния магазин за прежди и си купих нова кука и няколко прежди и разбира се, веднага заплетох едната blum

После ще показвам какво се е получило blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 15, 2010, 21:28:01 »


Ето и аз какво сътворих на морето, поредната шапка, която ще краси главицата на една девойка през зимата!!! yahoo
Танче объркала си цвета.На мен ми трябва в светло и тъмно кафявооо tease girl_wink
Много е хубава.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #66 -: септември 15, 2010, 21:45:35 »

Танче, велика, както винаги !!!!  judges

Тькмо се чудех как си ги изкарала тея преливащи се цветове и скивах преждите. Много яко се получава, а и самата плетка  е много фецка, браво  Bravo Bravo Bravo
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 16, 2010, 05:31:34 »

Много творчество напоследък,за което много се радвам smile
Ина, страхотни неща си сътворила! БРАВО!!!
Ето над какво се трудих аз тези дни :
[/img]
работих и декупаж,но тях ще ви ги покажа утре,че да не претъпквам темата Wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 16, 2010, 06:29:58 »

Страхотни неща момичета Bravo.Ина и аз си мисля че всеки с малко повече труд ще се научи колкото и да не му се отдава ,но най важното е да го прави с удоволствие ,а когато не те влече нещо и да се научиш ефект няма,защото много бързо ще зарежеш всичко.Страхотна прежда си си купила ˙·٠Butterfly™٠·˙, а си измайсторила страхотна шапчица.
Момичета имам нужда от помощ , някой може ли да плете терлици , ако може някой да ми даде схема или да ми обясни ,може и на лична?Не съм правила обикновени терлички и много иксам да се науча ,защото съм си харесала за малката едни с фигурка да и направя ама трябва да е с стандартно терличе, а не както аз го бях правила.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 16, 2010, 09:39:05 »

Аз да питам по-опитните в декупажа - решила съм да освежа едни аплици (мисля да ги направя малко по-тъмни - примерно в кафяв нюанс) и се чудя дали ще стане с декупаж? Ако ги оплескам после как се маха салфетката с лепилото  crazy?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 16, 2010, 09:44:12 »

Танче объркала си цвета.На мен ми трябва в светло и тъмно кафявооо tease girl_wink
Много е хубава.
Ха-ха-хаааа, ми да ти спретна една такава в "твоите" цветове? good Wink

Танче, велика, както винаги !!!!  judges

Тькмо се чудех как си ги изкарала тея преливащи се цветове и скивах преждите. Много яко се получава, а и самата плетка  е много фецка, браво  Bravo Bravo Bravo

Благодаря, благодаря!!! give_rose
Аз предпочитам такива ефектни прежди, че така плетката може да е по-елементарна! Wink blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 18, 2010, 17:23:07 »

Хайде пак малко сама да си пописателствам Wink blum

Искам да покажа последното ми творение, комплект шапка и шал



И още малко снимки, тук, тук и тук

Ето и едно калъфче за телефона на Коско, което спретнах набързо Wink
« Последна редакция: септември 18, 2010, 21:06:57 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 19, 2010, 20:37:01 »

˙·٠Butterfly™٠·˙страхотно си се справила с шапката и шала ,също така много ми харесва и калъфчето за телефона ,искам да попитам на една кука ли си го правила ,защото ми се иска да изненадам майка с едно калъфче, че си купи телефон и има нужда ,а искам да и го направя аз, като вид благодарност ,защото много ми помага една малка изнендка. smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 19, 2010, 21:02:51 »

plamak_,благодаря за похвалата!!! give_rose
Да, good калъфчето е на 1 кука, като съм редувала редове с ниски и високи пълнежи good
Шапката е плетена на 1 и 2 игли/куки, шала само на 2 игли good

Казвай, с каквото мога ще помагам good
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 20, 2010, 13:38:31 »

Благодаря много за желанието да ми помогнеш ˙·٠Butterfly™٠·˙ ,но не се справям с на 1 кука и няма да мога да го направя ,за това трябва да измисля нещо или да си импровизирам и каквото стане накрая  smile(надявам се естествено да е хубаво,за да не го правя повторно) smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines