Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 07:41:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Iztre6tqlka - 06.10.2012  (Прочетена 26748 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 08, 2012, 20:44:28 »

Честита темичка! Много романтично предложение Bravo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 08, 2012, 22:19:36 »

zai4e_mia, Lady_sunflower,Alichka,AliTia,Мариелка -Благодаря ви милички  yahoo.
....Минах и през поцедурите - пробен грим и прическа.По-късно ще кача снимки в албума на грима,а прическата ще я видите след сватбата,че забравих да се снимам  blush ,но пък страшно се харесах  yahoo
Букетът ще бъде от бели и тъмно лилави карамфили/дано се получи добре/ god
Даже вече си запазихме хотелче за медена седмичка  yahoo
Остана ми да си направя декорацията за вкъщи,да си извадя кръщелно/че моете е изчезнало  pardon/медицински,да направим подредбата на масите/съответно да наредя гостите/,да занесем алкохола в ресторанта,да доуточним програмата с водещата,да си упражним сватбеният танц/голям смях ще пада blum/,моминско и ергенско парти  danceg....но всичко това след 02.10  crazy
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #17 -: септември 09, 2012, 13:31:32 »

леле, поздравления,  Bravo Bravo Bravo Bravo. С колко много неща си готова smile
Н а мен ми остават само 2 седмици, а имам  доста  ангажименти  girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Какъв ще е сватбения танц?

А бели и тъмно лилави карамфили звучи страхотно  give_rose give_rose give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 09, 2012, 21:08:28 »

Lady_sunflower не се притеснявай мила и ти ще се справиш  good.Всичко,което съм посочила като отметнато беше свършено в рамките на окло 7-8 дни  tease.
Сватбеният танц ще е микс от няколко песнички /общо 9/ danceg - From this moment on/Shania Twain/,Jump around,Ice ice baby,Macarena,Daddy cool/Boney M/,малко хаус,малко латино,малко черно и т.н. blum
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #19 -: септември 09, 2012, 21:53:01 »

Честита тема!  give_rose
Поздравления за подготовката, отметнала си много задачи smile А комбинацията от песни за сватбения танц -  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 10, 2012, 16:09:13 »

Миличкаааа, ето че дойде време и за твоята темичка!!! yahoo
Честита да ти е, с много красиви нещица и емоционални моменти да я напълниш, аз май вече ги чета (много ми хареса предложението, страхотно!!! heart А гледката ... нямам думи! Страхотно местенце!)
Идеята за специалните акценти (ВИЕ) много ми хареса!!! Bravo
Ако не е тайна, къде си запазихте хотелче за медената седмичка?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 10, 2012, 16:11:06 »

Аууу, кога стана време...? Честита тема и от мен. Много съм любоптна около подготовката на твоята сватба. smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 10, 2012, 21:23:08 »

Муунче,Веси добре сте ми дошли  Flower
Муунчо,много ти благодаря миличка  give_rose .Разбира се не е тайна  ncnvnk .Избрахме си хотел Мурите в Банско  blum с уговорката обаче догодина да си направим по-дълъг втори меден месец на някое екзотично местенце/еххх,мечти  Doubt /
Веси  времето направо Aviator .И аз не мога да повярвам,че остана съвсем малко  yahoo .
И тъй като не успях да се справя с качването на снимката от пробния грим в галерията,ще я "изплющя" тук  tease.Както вече със сигурност сте забелязали гримовете са различни  Girl_hide.Аз си избрах този от ляво на вашите екрани/този на дясното ми око/.Имам малко забележки към "маскирането на останалата част на муцунката,така че корекции ще има  good


* P2010007.JPG (10.75 KB, 159x58 - видяно 2515 пъти.)
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #23 -: септември 10, 2012, 21:35:35 »

Iztre6tqlka, усещам, че ще е мноооооого весел първи танц  SERENADE Dance2 Dance2 drum
Поздравления за смелостта  good good. А аз продължавам да си се влача и да ми остават много неща
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 10, 2012, 21:46:07 »

Миличка, и двата грима са хубави, но на мен по- ми харесва този на лявото око  blush Но разбира се, има значение и как стои на отворени очи  Girl_hide
Като гледам, вие сте готови с повече неща от нас Bravo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 10, 2012, 22:03:59 »

Lady_sunflower наистина се надявам да се полчи добре.В крайна сметка искам просто да се забавляваме  chee не сме професионални танцьори,но пък купон да става.
Иве на мен ми харесва формата на лявото.Споделих с гримьорката и тя каза,че ще ми направи грим в тази форма с по-тъмният цвят.Много държах на него защото имам пъстри очи ,биещи на зелено, и така по-добре се подчертават.И да ти кажа,че ако си бяхме в БГ сигурно и 1/4 от нещата нямаше да сме ги свършили  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 11, 2012, 09:07:30 »

Муунчо,много ти благодаря миличка  give_rose .Разбира се не е тайна  ncnvnk .Избрахме си хотел Мурите в Банско

Мурите? Сериозно? А ти сигурна ли си, че е в Банско, защото и нашия хотел, където бяхме сега уж беше в Банско, а се оказа много близо до Разлог. Питам, защото нашия хотел беше много близо до Мурите Wink Има ли наоколо хотели Аспен и Пирин голф?
А гримчето в лилавата гама ли е, че е много мъничка снимката и не мога да видя добре?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: септември 11, 2012, 09:20:44 »

Гримът ще е чудесен - лявата форма е много добра, но по-подчертано ще е разкошно  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 11, 2012, 09:48:29 »

Лелееее миличка ми то време не останалооооо....пожелавам ти една лека подготовка на хиналната праваааа и знам, че ще имате една прекрасна сватбааа  heart give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 12, 2012, 19:28:25 »

как си
как е подготовката  girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines