Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 02:52:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pocketgirl 17.08.2013 г.  (Прочетена 27084 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« -: юли 16, 2013, 10:18:30 »

Ето, че остава месец и до твоята сватба, pocketgirl! Разкажи ни докъде си стигнала с организацията, сама ли се справяш с всичко или с помощта на бъдещия съпруг, роднини, приятели, агенция? Очакваме да прочетем и за вашата история и изобщо всичко, което те вълнува покрай сватбата! Успешен последен месец като госпожица!  girl_wink

Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #1 -: юли 16, 2013, 10:23:41 »

Честита темичка, pocketgirl!  heart
Не мога да повярвам как минава времето само...
Желая ти само усмивки и положителни емоции в последния ти месец като госпожица! smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: юли 16, 2013, 10:59:02 »

честита темичка!  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 16, 2013, 11:19:20 »

Честита тема! И аз се записвам да следя последните ти момински трепети  smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #4 -: юли 16, 2013, 11:51:50 »

честито, pocketgirl  give_rose запис и от мен, ще следя темичката и ще стискам палци всичко да е спокойно и по план  Wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 16, 2013, 11:53:34 »

Еха, колко много булки ще има на 17.08.. Честита тема pocketgirl, хайде разказвай как върви подготовката какво свършихте и какво остана.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 16, 2013, 14:06:46 »

Честита тема! Разказвай всякакви подробности, че аз само за грима знам Wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #7 -: юли 16, 2013, 14:08:38 »

Бравооо , вече сме 3 булки за 17.08.2013  Bravo Bravo Честита темичка pocketgirl, ще я следя с нетърпение Wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #8 -: юли 16, 2013, 14:12:10 »

Честита сватбена темичка give_rose Пожелавам ти да я изпълниш с много прекрасни и изпълнени с хубави емоции разкази girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 16, 2013, 20:14:53 »

Честита темичка Wink
Да я напълниш с много разкази и снимки  writer
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 16, 2013, 20:38:49 »

Честита темичка! На 17ти август ще е прекрасен ден!!!!! smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #11 -: юли 17, 2013, 00:10:06 »

Уол, и аз си имам тема!!! Колко вълнуващо!! Много благодаря за което  air_kiss
Ще разкажа за запознанството и организацията утре, защото тъкмо се прибирам от чужбина, за да се заема със сватбената организация  girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 17, 2013, 06:23:11 »

честита тема,покет-че ,пожелавам ти една спокойна подготовка smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #13 -: юли 17, 2013, 23:36:18 »

Ето ме както обещах да разказвам:
Как се запознахме- лятото на 2008, аз много отчаян от несериозните мъже карам сестра ми да ми направи регистрация в сайт за запознанства, за да си отмъстя на гадните, според мен, мъже  diablo По това време излизах на много срещи с различни момчета и на една от тези срещи намерих моят бъдещ съпруг. Той пък отчаян, защото момичетата постоянно му връзват тенекии.... И така в деня на срещата ни, аз както обикновено закъснявам с 30 мин и батерията на телефона ми паднала, пристигам, без да се надявам вече някой да ме чака. И какво виждам- най-красивото момче чака мен !!!!  heart
Не приемахме връзката си за сериозна, защото и двамата знаехме, че ще уча в чужбина. Заминах и се чувахме и поддържахме връзка по скайп 2 години, през които той учеше езика и така преди 2 години той се реши да дойде при мен и да заживеем заедно.
Разбираме се чудесно, напаснахме си характерите много добре, мислим и се грижим един за друг, тъй като си имаме никой друг в чуждата държава. За предложението за брак съм разказала в другата тема, а решихме да организираме сватбата си около Коледа миналата година и тогава съобщихме на семействата си.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #14 -: юли 17, 2013, 23:46:47 »

Организацията от далеч ми се стори много трудна и много нерви ми костваше. Родителите помагаха, доколкото можеха. Взех си една дълга отпуска и вчера се върнах да организирам.
Младоженецът изцяло е възложил организацията на мен, като заедно вземаме крайното решение. В началото много не се интересуваше, и трябва да си призная, че се дразнех и мислех, че не желае толкова да се оженим, но сега чувствам, че и той почва да се вълнува  yahoo
Имаме избран ресторант, запазени рит. зала и църква, купена рокля (по интернет), която днес оставих за скъсяване (великолепна е  heart ) имам и купени обувки. Сега се занимавам с тейбъл кардс и късметчетата за хвърляне. Всичко съм решила да си правя сама, но ще видим дали ще ми стигне времето.
От месеци чета форума и събирам информация за това от къде да купя какво, за да мога да съм се ориентирала и да действам бързо като си дойда. Благодаря на всяка една от вас за ценните съвети и напътствия. От голяма полза ми бяхте  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines